BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

3 blondes & 2 bottles of vine.

2010-04-10 | Aš esu tai, Kasdieniška

Mano draugė Augustė grįžo iš Škotijos, kur šokinėjo per langus, pirko daug drabužių  ir dažė vyrams plaukus įvairiais raudonos atspalviais. Vakar su ja ir Geistaute gėrėm raudoną, o tada baltą vyną, valgėm melionus, sūrį, krekerius ir galiausiai rūkytą šoninę iš Geistautės kaimo. Su juoda duona. Be degtinės.

Kalbėjom apie tiek visko, kas sukasi aplink mus. Kokios mes beprotės, kokios mažvaikės, bet kaip pavargstam, kaip mažai miegam, prisiminėm krūvas nesąmonių, kurias esam padariusios - kaip gaudėm antis užlietoj pievoj, eidavom maudytis su šifono sukniom, kaip gerdavom šampaną ežere…

O tada trumpam nutilom ir… o kaip bus po kokių penkių metų? Apie ką kalbėsim tada? Ką tada pasakosim laikydamos raudono vyno taures - Geistautė už kojelės, Augustė pasikabinusi taurę sau ant delno, o aš apglėbusi pirštais?

Aš bijau užaugti, aš nenoriu būti atsakinga, nenoriu elgtis protingai, nenoriu taupyti pinigų, nenoriu kremo nuo raukšlių, nenoriu išmokti naudotis skalbykle ir nenoriu mokėti mokesčių, nenoriu kasdien keltis į darbą ir nenoriu mokytis vairuot.

Noriu vasaros. Šokinėsiu nuo tilto. Naktį. Ir plauksiu į ežero vidurį. Eisiu maudytis jūron su apatiniais. Nesvarbu, kad bangos bus didelės.

Nuotrauka: atsiuntė Vytas.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (15)

 1. november 

  Išties, kažkoks tikrai lūžis vyksta, kai užsirašai (na mano atveju tiesiog užrašė, niekas neklausė ar aš noriu) teises laikyti. Arba bent jau man. Vien nuo minties liūdna daros., nes man patinka viešasis transportas arba kai kiti veža mane.

 2. Reda 

  oj aš tai baisiai tingiu ir man klaikiai gaila laiko. ir šiaip visai neturiu fetišo mašinoms.

 3. Airina 

  Ne tave vieną toks jausmas lanko… pvz mano aplinkoje, aš bene vienintelė neturiu teisių, o ir grupiokai “ženytis” pradėjo.et:}

 4. Goda 

  Man didžiausia mistika suaugusiųjų pasaulyje mokesčių mokėjimas.Nė velnio nesuprantu kaip “išrašyt elektrą”arba vandenį.nė velnio.

 5. Reda 

  Godute, aš irgi, bet Gesta moka.
  (tikiuosi, kad čia ta Goda :)

 6. darbobirza 

  Darbobirza.info, nauji darbo pasiulymai, laisvos darbo vietos, legalus darbas uzsienyje.

  http://darbobirza.info

 7. Siggy 

  Aš ir to patiesn oriu - visada būti nepriklausomai ir neturėti pareigų, gyventi laisvai, nevaržomai, spontaniškai. Leisti laiką su draugais, linksmintis, bet deja visi užaugsim ir turėsim gyventi tokį gyvenimą, kokį dabar gyvena mūsų tėvai, to nepakeisi. bet juk galima jį padaryti įdomesnį… :)

 8. kasekas 

  Parduodu 1988 metų namelį ant ratų “Maharov” (nepainioti su ‘makarov’ ) , importuotas iš Lichtenšteino. Nauji amortizatoriai, naujai perdažyti ratai, išorė apklijuota trijomis lenktyninėmis juostelėmis (aliuzija į sportinę firmą ‘adidas’).
  Puikiaus stovio - laikytas garaže, turėjęs tik vieną savininką musulmoną. Viduje šiek tiek kvepia kariu.
  Namelyje yra elektrinis dušas, neseniai pakeistas boileris. Miegamasis ir virtuvė viename kambaryje. Virš kriauklės kabo 5,5colių įstrižainės televizorius. Virtuvė pilnai įrengta, yra luptukas bulvėms.

  Prašau tik rimtų pasiūlymų, susidomėjus prašau rašyti elektroninį laišką į automasinupirklys@gmail.com

 9. geras 

  Nu kaip prajuokino darbo biržos ir Kaseko komentarai. :DD

  Gi nenori šita mergaitė nei dirbt, bei vairuot :D

 10. zozefina 

  Galbūt, kai turėsite savo šeimas, vaikus ir vyrus, pavirsite namų šeimininkėmis. Tai ir pokalbiai bus apie namus, vaikus, valgio gaminimą ir buittį…
  Nenoriu suaugti :)

 11. Reda 

  haha, taip darbo birža ir mašinos, tai man patiko. Netrinsiu net. Čia labai tinka.

  Aš nelabai turiu buitinio potencialo. :) Jeigu vaikų ir turėsiu, tai tikrai netapsiu supermama, kuri juos stumdys sereikose ir šnekės apie ekologiškus pieno mišinius. O siaube, kaip aš nemėgstu supermamų. Rimtai.
  Skaučių ir supermamų.

 12. Vilmis 

  Suaugsi ar ne - tai priklauso tik nuo tavęs. Vyk mintis lauk iš galvos, kad gana kvailioti reikia surimtėti. Nieko nėra smagiau kaip elgtis “kvailai”!

 13. VaivaPamaiva 

  Patinka man vardas Geistautė.

  O dėl teisių tai čia man visai baisiausia trauma. Pradėjau prieš 4 metus, bet nepatinka nepatinka nepatinka ir aišku nebaigiau. Tai aplinka tiesiog ėda mane dėl to..

  Užaugti aš ne tiek bijau, kiek bijau to, kad nenoriu aš ir nesigauna man “do the right thing”.

 14. Tamsta 

  Kaip “xi” skaityti tokius drąsius pareiškimus apie amžiais besitęsiančią vaikystę :)) Visi jauni žmonės kalba vienodai, visi iki vieno (ir tie originalieji, ir tie ne), bet jie vis tiek neišvengiamai užauga. Ne fiziškai, ir emocijos keičiasi. Keičiasi. Linkiu mažiau svajoti, daugiau veikti.

 15. Reda 

  ne, aš kasdien įsitikinu, kad suaugti man bus sunku. :)

  Tamsta/ tai kad aš veikiu šį tą. Linkiu sutikti jau nebe labai jaunų žmonių, kurie yra visiški mažvaikiai, kurie labai nutolę nuo buities ir `real thing` ir kurie mėgaujasi. :)


Rašyti komentarą