BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Apdovanojimai!

2011-01-19 | Aplinka, Aš esu tai

Dabar jau pastebiu, kad visi užsiėmę meilės dalybom, bet nemačiau blogosferoje vykstančių apdovanojimų, kol manęs pačios nenominavo derva. Pasikapsčius atradau, kad mane dar nominavo Ieva. Nors paprastai tokiose akcijose atrakcijose aš nedalyvauju, tačiau padarysiu išimtį vien todėl, kad buvo tikrai labai netikėta, o tokias staigmenas aš kartais mėgstu.

Pagal taisykles turiu parašyti 7 dalykus, kurių apie mane nežinote ir išrinkti 7 mano skaitomus tinklaraščius. Pabandom…

7 dalykai apie mane:

1. Penktus metus nenusiimu žiedo su ametisto akele. Pirkau jį už pirmuosius savo savarankiškai uždirbtus pinigus. Tąkart dar pirkau Juozo Statkevičiaus „Grožio kirtį“, taigi tiek žiedas, tiek knyga man yra labai brangūs.

2. Didžiausias mano vaikystės didvyris buvo Žakas Ivas Kusto. Jis labai patiko mano seneliui, tad kartu su seneliu žiūrėjau Žako Kusto filmus, skaičiau straipsnius apie jį. Okeanografija, vandenynai ir vandens gyvūnija man niekad neatrodė ypatingai įdomu, bet aš vis tiek manau, kad būtent tada aš nusprendžiau, kad noriu būti biologe. Tiesa vėliau norėjau būti aktore, o tada chirurge, o tada įstojau į molekulinę biologiją, bet kursinį darau iš entomologijos.

3. Kadais turėjau 14 auskarų - daugumą ausyje, du bamboj, kelias dienas lūpoj ir savaitę delne. Beveik visus vėriausi pati, mokyklos laikais truputį verdavau auskarus, bet dabar nebe, o pati dabar turiu du bamboj ir tris ausyse. Nors į ausis galėčiau daugiau susivert, nes dar likę neužsitraukusių vėrimų.

4. Mano savijauta tiesiogiai priklauso nuo to, kaip aš atrodau. Jeigu jaučiuosi prastai ar neturiu nuotaikos, tai gražiai apsirengiu, pasidažau ir man iškart tampa smagiau. Tuštutė.

5. Mano blogo pavadinime Liu reiškia Liucijų Anėjų Seneką - mano mėgstamiausią filosofą, kurio tekstai man visad buvo didelis įkvėpimas, o jo knyga „Laiškai Liucilijui“ yra viena mano mėgstamiausių. O žodis liuliuoti man labai gražus ir melodingas.

6. Šiuo metu klausau Antonijaus Vivaldžio, o ir šiaip mėgstu klasiką. Mano mėgstamiausias kompozitorius yra Georgas Fridrichas Hendelis, jo muzika tokia pakili ir didinga, labai užtikrinta ir melodinga. Karališka.

7. Dauguma mano draugų vaikystėje buvo berniukai, o geriausias draugas buvo Robertas. Visą vaikystę praleidau nubalnotais keliais, alkūnėm ir smakru. Nors jau tada rengdavaus mergaitiškai ir turėjau kviečių spalvos plaukus iki juosmens. Turėjau atrodyt gan įdomiai vogdama lentas iš statybviečių, kad pasistatyt namelį štabą medy.

7 mėgstamiausi tinklaraščiai:

1. Kasdien peržvelgiu Ramunės tinklaraštį ir visad pagalvoju, kad jos rašymo stilius fantastiškas, labai gražus ir estetiškas, bet neperspaustas, moteriškas, savas ir artimas, bet kartu ir nuklystantis kažkur toli… į ūkanotą senamiestį, skirtingus alaus bokalus Suokalby ir pamestas pnigines. Kvailas itališkas daineles ir konceptualius poezijos skaitymus, nealkoholinį vyną ir netikėtai užklumpantį slogutį, nes čia kovo pradžioj narcizai dar nežydi.

2.  Vartau daugelį mados ir stiliaus tinklaraščių, tačiau skaitau tik kelis. Vienas iš skaitomų yra Eligijaus In Fashion. Eligijus šiaip fantastiškas vaikinas ir su juo visad smagu pašnekėt apie kasdieniškus dalykus, pasidalint meilėm ir naujom veiklom. Esu tikra, kad kadanors šitai perkelsim į plepalus virš taurės. Skaitydama jo tinklaraštį visad stebiuos, kaip taikliai parinktos temos ir išlaikoma pusiausvyra tarp įprastų mados savaičių ar sezoninių fotosesijų apžvalgų

3. Jau nuo vaikystės mano gyvenime vis atsirandą Ievų, kurios visos savaip smagios. Internetinėj erdvėj skaitau Ievos Nekalbadienį ir džiaugiuos, kad yra savim pasitikinčių, protingų, savarankiškų, bet nepamirštančių moteriškumo merginų. Džiugu, kad Ieva džiaugiasi pačia savim ir savo gyvenimu, supranta savo vertę, bet nepaskęsta bitch klišėj.

4. Aš esu miesčionė, man patinka patogus gyvenimas, o pinigai reikalingi tam, kad juos leisti. Manau, kad reklama yra meno ir psichologijos sintezė, o teisingo vartojimo turėtų išmokti kiekvienas šiuolaikinis žmogus, kad nepasiklysti tarp kūrybiškai prasukto šlamšto ir išsirinkti vertingus bei tikrai reikalingus daiktus. Daugiau apie reklamą ir vartojimą… vartojimo bloge, žinoma.

5. Nesidalinsiu stiliaus tinklaraščiais, nes skaitau tuos, kuriuos skaito visi, tačiau pasinaudojant proga noriu parodyt vieną interjero ir gyvenimo būdo tinklaraštį, kurį kartas nuo karto pavartau jau beveik metus… the selby. Asmeniškai man namų erdvė nėra gyvybiškai svarbi, man papkanka sąlyginai kuklios aplinkos, tačiau nemėgsti šiuolaikinių, šaltų interjerų, nemėgsta ir perdėtai popastiškos klasikos. Man labai svarbu mano daikčiukai - nuotraukos, papuošalų dėžutės, mano knygos.

6. Daugelis tikriausiai nežinot, kad aš labai mėgstu gaminti ir dievinų kokybišką ir skanų maistą. Turėčiau atsiprašyt savo kūno, kad valgau arba klaikiai riebų tradicinį kaimo virtuvių maistą arba nevalgau visai. Dievinu makaronus su padažais, troškinius, riebias salotas su majonezu… Vienintelis sveikas patiekalas, kurio niekad neatsisakyčiau yra trintos sriubos. Maisto gaminimo tinklaraščius vartau chaotiškai, tačiau pirmiausia užeinu į Forelles receptus. Šiaip džiugu, kad čia pristatomi patiekalai tinkami lietuviškam skoniui, iš visiškai realių produktų ir nepriverčia praleisti virtuvėj dviejų parų.

7.

Pati tinklaraštį turiu jau amžinai, tačiau kitus tinklaraščius skaitau retai. Ne todėl, kad nenoriu, ar neatrandu laiko - tiesiog neprisiruošiu atsirinkti kažką vertingo tarp krūvos absoliutaus šlamšto. Tegul šitie apdovanojimai man būna paskata surasti kažką naujo - paskutinį apdovanojimą palieku laisvą ir pažadu artimiausiu metu rasti naują tinklaraštį, kuriam jį skirsiu.

nuotrauka: iš vaikystės archyvo. Aš ir mano geriausias vaikystės draugas Robertas.  Paveikslėlis: nugooglintas.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (10)

 1. ieva 

  drįstu teigt kad nominavau pirma!! http://13thstory.blogspot.com/2011/01/how-unexpected.html

 2. Ale 

  Del Senekos visiskai sutinku, geris.

 3. ieva 

  Kaip miela!Ačiū ;)

 4. Reda 

  ieva, aš skaitau tikrai mažai blogų ir nepastebėjau, bet ačiū už pataisymą. pataisysiu įrašą. :)

 5. ieva 

  oi aš ne dėl pataisymo, ne taip jau svarbu gi kas tave privertė dalyvaut :) čia mažiau ar daugiau buvo noras parodyt, kad ne vieną kart esi nominuota

 6. deathblow 

  ačiū, kad priminei Kusto. kaip tik neseniai galvojau, koks gi buvo tas prancūzas, kuris rengė visokias povandenines ekspedicijas. žiūrėdavom tuos filmus su visa šeima.

 7. Reda 

  ieva, reikia reikia papildymo teisybės dėlei. :)

  deathblow, nėr už ką. aš ir pati buvau visai pamiršus apie jį (kad ir kokį įspūdį jis man vaikystėj darė), bet nelabai seniai skaičiau apie Kusto žurnale „GEO“, kuris, beje, yra labai geras ir tikrai rekomenduoju. :)

 8. proz 

  nu bet kokių gražių žodžių tu čia man nepagailėjai. negaliu atsidžiaugt :)

 9. Forelle 

  Labai ačiū už apdovanojimą.

 10. Stylish blogger Award | Impossible is nothing 

  [...] nustebau, kad tokį apdovanojimą suteikė ir Aušra, Ugnė bei Asta, (po įrašo, dar apdovanojo  Reda, Anželika, Rūta). Dar kartą, ačiū, [...]


Rašyti komentarą