BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Čia aš žaidžiu ekshibicionizmą. Kartais į žaidimą įtraukiu savo bičiulius ar aplinką, kuri mane supa. Pasakoju apie savo kasdienybę, kuri, pasirodo, Jums kartais yra įdomi. Man jau virš dvidešimt, tačiau gyvenime esu vėjavaikė, kurios šviesiais plaukais dengtoj galvoj gyvena knygos, draugai, nesibaigiančios naktys ir baisai sunkūs rytai. Idealiomis dienomis gulti einu vėlai, o rytais kylu jau popiet.

Vienintelė sritis, kurioj esu rimta yra darbas, kurį myliu ir visad stengiuos atlikti maksimaliai gerai. Kartais truputį surimtėju studijose, nes mokaus baisiai gudrų ir sunkų dalyką - molekulinę biologiją, o kai užaugsiu, tai būsiu žurnalistė ir vadybininkė. Jeigu nutiktų kas netikėto ir susiečiau savo gyvenimą su specialybe, tai likusias dienas praleisčiau įsispraudusi į baltą chalatą su žaliais apvadėliais ir dėmem, kurios mane lydi nuo analizinės chemijos kurso, kurdama vaistus, triaukiodama ir daugindama genus arba tirpindama bakterijų membranas.

Nepriimkit visko už gryną pinigą -  man tiesiog patinka rašyt; bet ką, viską, nuolat ir anaiptol nevisad rimtai.

Rodyk draugams