BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Apsakymai

2009-05-22 | Apsakymai

Sudėjau vieną apsakymą ir galvoju (tiesa, labiau norėčiau dūmoti), kad man gaila dėti savo apsakymus į blog`ą, nes jie praranda vertę. Ne todėl, kad jie yra nuostabus ir saugotinas paveldas, kurį reikėtų leisti A4 formatu ir kietais viršeliais… Todėl, kad blog`as yra trumpų ir kasdieniškų klaviatūros pabarškinimų rinkinys, kartais tie pabarškinimai gražūs, kartais net labai taiklūs, bet jie vistiek yra šios akimirkos jausena, tuo tarpu apsakymai (kaip ir bet kuris ilgas tekstas) yra nuglostyti, nugludinti ir išliuliuoti, jie dera su kitais nušlifuotais daiktais - ramiais vakarais ir vynu, narcisistiškais vyrais ir draugų paplekšnojimais per petį.

Aš duosiu jums tai, ką ir turėčiau duoti - akimirkas, minutės susižavėjimą, trumpus gūsius, kurie pakedenę jūsų mintis greitai išgaruos.

Rašysiu kasdieniškai, bet su kuo miegu vistiek nepasakosiu.

r.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (2)

  1. proz 

    labadiena! man irgi gaila savo tekstus, kuriuos laikau publikuotinais šiek tiek kitose vietose, blogan dėt. nelabai juos čia kas įdėmiau skaitytų, suprastų, nu ir šiaip.
    tai laukiam kasdienybės akimirkų gūsių, nes tavo rašymo stilius, minties polėkis žavingas ir nepakartojamas. ;)

  2. Reda 

    lenkiu savo trumpaplauke galva pries Jus. :) nes gauti ivertinima is gabaus zmogaus, kuris raso puikiai yra labai malonu.


Rašyti komentarą