BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Art of Living.

2009-08-27 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Tūnau namie ir džiaugiuosi paskutinėmis dienomis, kai galiu neatsiliepti, kai skambina nežinomas numeris, tiesiog valgyt geltonas slyvas ir vaikštinėti su timpėm ir vilnonėm kojinėm, skaitinėti Schillerį, kuris labai jau kartojasi ir rašo klaikiai įmantriai. Kita vertus, čia gali būti kaltas ponaitis vertėjas Antanas.

Ponaičiui Antanui turėtų būti labai liūdna versti tekstus iš vokiečių kalbos. Vokiečių kalba labai graži tiems, kas ją moka. Friedrichas Schilleris rašė „laiškus apie estetinį žmogaus ugdymą“ ir jeigu jums įdomu, ką jis mano apie „estetinį žmogaus ugdymą“, tai paskaitykite jo blogą.

O aš manau, kad estetika yra vienintelė siekiamybė.

Art of Living by Frederic.

Art of Living by Frederic.

Man patinka gražūs žmonės, man patinka, kai gražūs žmonės gražiai rengiasi. Kai jie gražiai kalba apie gražias knygas ir eina į gražius spektaklius. Man patinka, kai jie su manim klauso gražaus Velvet Goldmine garso takelio, kuriame Ewanas McGregoras gražiai dainuoja. Man aptinka žmonės, kurie nuoširdžiai domisi aplinka ir žvalgosi po kaimynų kiemus ir kolegų gyvenimus gaudydami mūzas, kad grįžę namo irgi nusilakuotų nagus mėlynai, o ne imtų burnoti, kaip tai absurdiška. Ir man patinka „normalūs“ žmonės, kurie gimdo vaikus ir mokina juos vaikščioti, kurie dirba ofisuose arba pardavinėja bandeles… Tik mano vaikas avės gražiais batais, kai mokysis vaikščioti ir aš tikrai nepamiršiu jo pamokyti elfų kalbos, nes ji man graži.

Art of Living by William.

Art of Living by William.

Man patinka gražus gyvenimas.

Ir kai kitą kartą skęsite savo problemėlėse dėl šlykštaus darbdavio, nesupratingų tėvų, tuščios piniginės, dviem dydžiais paaugusių džinsų ar teksto stokos kalbant apie Hendelį…

Jūs tiesiog nemokat gyvent!

Jūs pametėt ambicijas, esat tingus, perkat pernelyg daug batų ir neatrandant laiko Verdžiui, jūs trumparegis, jums reikėtų išjungti TV, ne, jums reikėtų išmesti TV! Ir eikit pabėgiot į stadioną! Kai kitą kartą virsit kavą, tai įberkit ten truputį čili. Nuo peilio galiuko.

Art of Living.

Art of Living by Lucy, Duffy & Emma.

Nuotraukos: theselby.com

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (8)

 1. šaulys 

  ne, nu, per tave net nuėjau į youtube ir paklausiau Velvet Goldmine takelio!

 2. šaulys 

  numečiau tokį neaiškų komentarą, tai dar pridėsiu, kad “Baby’s on Fire” ir “Gimme Danger” man pasirodė absoliučiai AWESOME.

 3. Reda 

  Fantastika! Paziurek filma! Ir dar paklausyk Hot One! o Ballad of Maxwell Demon labai shyzovas klipas. O Sebastian yra labai saldi… Ir Jonathan Rhys - Meyers ten toks grazus. :)

 4. šaulys 

  Jo, Hot One irgi labai patiko. Filmas jau pakeliui mano kompan. Gaila, šiąnakt, regis, neatsisiųs, man prie vyno gera muzika sueitų. Vistiek ačiū. :) Ir man patinka tavo blogas.

 5. Reda 

  Aciu! :)
  Man labai malonu girdet!

  Butinai parasyk, kaip filmas susiziurejo! ;)

 6. ginč. 

  vups, dėkui, kad priminei velvet goldmine! :)

 7. fetišistinės mergaitės 

  koks grazus irasas, net nusikopinau i kompa:D ta pastraipa po pirmaja nuotrauka ++++++ grynai uzskaitau.

 8. Reda 

  Aciu! ;)


Rašyti komentarą