BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Aš turiu labai gražią suknelę.

2011-07-05 | Aš esu tai, Kasdieniška

Penktadienį man klaikiai nukrito spaudimas. Buvau pamiršus tą jausmą, bet kadangi mes su alpuliu, galvos sunkumu, dvigubėjančiu ir šiek tiek juostančiu vaizdu, kurį lydi ūžesys galvoj, esam labai susidraugavę, tai iškart supratau, kas man darosi.

Būdama brandžia ir protinga mergina išgėriau gal penkis kavos, grįžus namo zyzdama sukūrukiau nuo ryto likusį pusę pakelio (supraskite, kad ryte buvo pilnas), palindau po šaltu dušu, o tada buvau apsisprendusi viena namie gerti vyną, bet išėjau į miestą. Šioje situacijoje vieninteliai protingi sprendimai yra šaltas dušas ir alkoholis (jis spaudimą pakelia. Žinoma, kad užtenka stiklo viskio).

Vėliau sekė šeštadienis, o besivartant lovoj su sužadėtiniu nr. 2 prabėgo ir sekmadienis. Dabar yra beveik vidurnaktis, bet aš turiu darbo dar geroms porai valandų. Ką tik nusivaliau makiažą, nusiploviau veidą prausikliu, tada muilu, tada dar papildomai šveitikliu, nes niekaip negalėjau nusivalyt tušo ir akių pieštuko likučių. Vėliau supratau, kad mano paakiai tiesiog pajuodę.

Bet žinot ką… Kada alpdama penktadienį ėjau namo, tai pro mane praėjo vyras pasikvėpinęs Hugo Boss kvepalais, kurie man kelia daug asmeninių sentimentų ir eidama galvojau, kad Vilnius taip magiškai mane apkabina, kada einu į darbą nešina puodeliu kavos jis toks solidus ir skubantis, toks su kostiumu, bet pakankamai atsipalaidavęs, kad galėtų priešpiečius valgyti parke. Ant žolės. O kada grįžtu naktį, tai mano Vilnius irgi toks vangus, jis šiek tiek švinta, šaltai glostinėja mano nuogas kojas, kartais pakiša po mano kaukšinčiais batais kokį akmeninio grindinio kampą, aš klupteliu ir mano išmanusis telefonas gabalais pasklinda kažkur Pamėnkalnio gatvėj. Jums pasirodys juokinga, bet jaučiuosi, kaip Anthony Kiedis iš Red Hop Chilli Peppers, kuris dainuoja savo miestui. Paskaitykit žodžius - jam jo miestas yra mergina, o man Vilnius yra trisdešimtmetis, kuris augo nedideliam miestely, o vėliau atvyko į sostinę, jam gerai sekasi ir jis jau šiek tiek pretenzingas, tačiau niekada neatsikratys savo kaimiško nuoširdumo ir sentimentalumo.

Žaviuosi tuo.

Apie asmeninį gyvenimą šiuo metu pasakoti nenoriu arba negaliu, o apie darbą kalbėti man neįdomu. Ir pastaruoju metu aš matau labai daug Vilniaus. Kartais daugiau nei derėtų…

P.S. Suknelė, kurią vilkiu nuotraukoje yra viena mėgstamiausių. Apie ją jau rašiau šiame tinklaraštyje.

nuotrauka: dangstausi viskiu nuo fantastiško fotografo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (17)

 1. Vytas 

  Kai alpsti gasdini

 2. Ugne 

  uzburianciai rasai!

 3. nimfomanas.eu 

  O tu moki stebint. “”

 4. A 

  Po kelių paskutinių, šis rašinukas vienas geresnių. Dėkui.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 5. Reda 

  Vytai, ne taip blogai, kaip tada. Tada išvis buvo koks trečias pagal blogumą kartas.

  Ugne, ačiū. Gražus komplimentas. :)

  Nimfomanės, būna tik moterys, vyrų hyperseksualumas vadinamas satyrizmu. Mane irgi nuolat stebina žmonių neapsiskaitymas.

  A, dėkui. Tiesą sakant, aš labai persirašau darbe. :) Blogint pradėjau, nes mokaus mokslinį dalyką ir nenorėjau rašymo pamiršti, o dabar prisirašau iki kaklo per dieną.

 6. A 

  O tu nepamiršk, kad yra nors ir nepažįstamų, tačiau žmonių, kuriems patinka tavo rašymas ir kurie laukia kol tu kažką parašysi. Taip kad turi atsakomybę ir įsipareigojimus. :)

 7. molisju 

  kaip visada smagu skaityti:) grazi suknele, aisku tiek jos cia ir matosi:) ir grazi sita RHCP daina:)

 8. nimfomanas.eu | eroblogas.eu 

  Reda , šaunuolė, kad tai pastebėjai ;) Tai buvo padaryta specialiai, nes satyrai turi ožio elementų, nenorėjau savęs sieti su ožiais. O mūsų visuomenėje žodis “nimfomanas” neegzistuoja , todėl bus proga jį įtvirtinti ir betkurio atveju visi supranta jo reikšmę, nors ir neapibrėžtą. Apie šį dalyką sužinojau, kai jau buvau nupirkęs nimfomanas.eu domeną, todėl iškart nupirkau eroblogas.eu :)

 9. nimfomanas.eu | eroblogas.eu 

  p.s. suknelė nieko gero

 10. M. 

  Nimfomane, tai kad suknelės beveik nesimato, kaip tu gali žinoti, kad “nieko gero”? :D

  Man labai patiko tai, kaip aprašei Vilnių-puikus palyginimas su trisdešimtmečiu, toks gyvas ir tikras. Tačiau. Asmeniškai man pasakojimai apie tai, kaip alpdama eini į vakarėlius atrodo, na…tiesiog nesubrendėliškai. Nematau tokiame gyvenimo būde nieko literatūriško ir įkvepiančio - tik mergaitę, norinčią gyventi kaip jos mėgstamų knygų žavingos herojės.

 11. Reda 

  berniuk, kuris yra pasiklydęs savokose, aš džiaugiuosi, kad turi gerą skonį drabužiams. Aš dirbdama mados žurnale iš petnešų dar nemoku nustatyti drabužio grožio, bet tikiuosi, kad išmoksiu.

  M., ne, šiaip aš apldama į vakarėlius neinu, man tądien buvo nukritęs spaudimas, kuris ir šiaip yra pernelyg žemas. Čia tiesiog sveikatos dalykai. O nuo to rimtai padeda stiklas viskio.

  Bet kada fiziškai jaučiuosi blogai, tai parašau geriausius tekstus. Rimtai. Visų pirma, tai tokiose situacijose negaliu dirbti, nenoriu matyti draugų, tad tiesiog rašau. :)

 12. M. 

  Ups, nežinojau, kad viskis padeda, nesu susidūrus su jokiomis panašiomis sveikatos problemomis ;)
  Ir vis dėlto kažkaip sunku patikėti, kad silpnai jaučiantis, kai neišeina dirbti, lengviau rašyti. Vis dėlto reikia daug susikaupimo…

 13. Reda 

  Alkoholis truputį pakelia spaudimą, dar šiek tiek būna geriau palindus po dušu, išgėrus kavos, nes nėra jokių realių vaistų.

  O kai aš silpnai jaučiuosi, tai kaip tik nėra jokių pašalinių minčių - galvoji tik apie tekstą, nes nėra jėgų pašaliniams dalykams paprasčiausiai nėra. :)

 14. nimfomanas.eu | eroblogas.eu 

  Iškirptė plokščia. Tokias sukneles nešioja apkūnios ir didžiakrūtės moterys.

 15. Reda 

  Bet mane, tai stebina tavo pasitikėjimas savim. Tai, žinoma, sveikintina, bet kada jis perlipa tam tikrą lygį, tai virsta susireikšminimu, kuris stukdo tobulėt.

  Plokščia linija optiškai dar labiau tempia į šonus, tad tai tikrai nėra tinkamas sprendimas apkūniam žmogui.

 16. rūta 

  man mano miestai irgi yra meilužiai. nežinau kaip tai išplaukė, bet visada, kai galvoju apie miesto ir savo santykį, taip jau gaunasi. nežinau, man tai iš viso viena įdomiausių temų ;)

 17. Edita 

  va čia galima pasirinkti gražiausią iš daug sukneliu


Rašyti komentarą