BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Asmeninės nuodėmės.

2011-01-26 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Tikriausiai nerašiau, kad nusipirkau ir klaikai kankinuosi su Jack Kerouac „Kelyje. Originalus ritinys“. Ritinys, nes J. Kerouac šitą knygą parašė ant 36 metrų popieriaus ritinio. Labai greitai, be skyrybos ženklų, vien gerdamas kavą… per tris savaites. Knyga turi ~450 puslapių. Puslapių apie absoliutų nieką, kaip bičas tranzuoja arba šiaip važiuoja mašina, nusikabina kokią paną, išgeria alaus. Viskas neva labai laisva ir nauja. Žinoma, anuomet gal tai ir buvo laisva ir nauja, o galbūt originalo kalba šitai turėtų kitokį skonį, bet dabar man didžiausią įspūdį daro tai, kokią vertę tada turėjo pinigai. Už porą dolerių buvo galima siaubingai prisigert ir išsimiegot pakelės viešbutėly ir ryte dar pavalgyt. Fantastika.

Sakytumėt, kad galėčiau mesti lauk tą knygą ir imti, kokią naują, bet aš negaliu taip. Kalbėjau su Geistaute, tai ji irgi negali. Tai viena iš mano asmeninių nuodėmių.

Aš taip pat visad graužiuosi, jeigu anksti grįžtu iš vakarėlio, arba jei vakarėlis būna nenusisekęs - tuomet ryte trigubai stipriau skauda galvą, o piniginė atrodo septynis kartus tuštesnė ir susirandu dar daugiau darbų, kuriuos labai reikėjo padaryti.

Dažnai persivalgau, o po to susiimu ir nevalgau, bet nuolat galvoju, kad valgyti nereikėjo, periodiškai mintyse pradedu sportuot, vartoti 500 kcal per dieną, nevalgyti greitmaisčio… nuo pirmadienio.

Mudvi su Agne visad sakom, kad nuodėmė susidėti su vaikinais, kurie jaunesni nei 23ejų, nes tai kritinė riba, kurios metu dauguma berniukų tampa truputį žmonėm.

Labai blogai yra tingėti ir švaistyti laiką beprasmybėms - kvailiems žmonėms, nereikalingiems barniams, televizoriui arba trigonometrijai.

Labai didelė nuodėmė bukumas. Pati stengiuosi nesielgti bukai, stengiuosi būti maksimaliai lanksti, įsiklausyti į tai, ką kalba kiti žmonės ir bandyti ieškoti kompromiso. Būtent todėl nemėgstu bukų žmonių - idiotų, kurie nėra gudresni už penktoką ir negali atlikti elementariausių užduočių, dar tų, kurie taip nepasitiki savim, kad yra priversti nuolat meluoti ir kurti istorijas, kad bent jau apsimetų esantys kažkuo, nemėgstu savim nepasitikinčių bailių, kurie puola į isteriją susidūrę su jiems svetima nuomone… žinoma, kad didžiausia nuodėmė, visų nuodėmių nuodėmė yra kreipti dėmesį į tokius žmones.

Taip, blogiausia, ką galima padaryti, tai sugerti negatyvias emocijas, palikti savo paties gyvenimą sau už nugaros ir kapstytis po aplinkinį purvą. Aš stengiuosi gyventi savo stebuklų pasaulėlyje ir atsiriboti nuo to, kas man nepatinka. Nesupraskit klaidingai, savo problemas aš tikrai sprendžiu, draugams ir šeimai būtinai padedu, tačiau stengiuosi nekreipti dėmesio į tai, kas mano dėmesio neverta.

nuotrauka: fotografavo kolegė Vaiva, pkeliui į GaDi 2010, vėlavom dirbt, nes rei kė jo, buvo tiegiog bū ti na sustot.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (8)

 1. rednails 

  irgi Keruaką pribaiginėju :)
  nes irgi turiu tokią savybę nepalikt nepabaigtos knygos…

 2. Reda 

  ir kaip tau? čia tik man taip sunkiai sekasi su ta knyga? :)

 3. Vakarė 

  Ne Tau vienai. {{: Aš ją skaičiau labai ilgai, nors šiaip esu mėgėja knygas ryte suryt. Aš, aišku, skaičiau ne originalųjį. Bet nepaisant to, kad ji mane šiek tiek užkniso, meluočiau sakydama, kad nepatiko. Patiko tikrai !

 4. baltuma 

  Miela Reda, pranešu tau, jog tavo blog’o masalas patraukė Stylish blog apdovanojimo veislės karpį, kuris užkibo ant tavo meškerės kabliuko.

  http://baltuma.blogas.lt/i-mano-akvariuma-ikrito-keturi-apdovanojimu-karpiai-1484.html

 5. Gintarė 

  O aš ganėtinai greit - per kelias tingias vasaros dienas įveikiau šitą knygą . Tiesa, tai nebuvo originalas. Taip pat tiesa, kad skaityti ir jį buvo ganėtinai nuobodoka.

 6. Reda 

  ačiū, už apdovanojimą. tikrai miela. :)

  o dėl knygos, tai aš daaar kankinuosi. man tai toks šlamštelis… ir originalas turi apie ~450 psl.

  gal ką parašysiu apie tą knygą, kai pagaliau baigsiu. :/

  kol kas keliauju skaityt R. Brooker genetikos biblijos.

 7. Vytas 

  as tai manau ,kad kvailu bernu iki 23 metu procentas yra lygiai toks pat kaip panu iki tu paciu 23 metu :))

 8. Reda 

  Vytai, asmeniškai tau šito punkto netaikiau, o tu tikiuosi, kad komentaro netaikai man. :))*

  jeigu bendrai kalbėt, tai aš manau, kad dažniausiai panos mažiau keičiasi… jos arba yra isterikės, pavydžios, savim nepasitikinčios ir t.t. arba nėra. gal iki 23 blogosios savybės ryškesnės.

  o kas liečia vyrus, tai jie iki tų simbolinių 23 dažnai turi per daug berniukiškumo - idiotiški principai, atsakomybės nebuvimas, egocentriškumas ir t.t. kas su amžium dažniausiai išsisprendžia.

  žoooodžiu, augant bičai dažnai gerėja.


Rašyti komentarą