BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Atsiduočiau nedraugavus.

2010-11-24 | Aš esu tai, Kasdieniška

Žiūriu neįtikėtinai seksualias Diesel reklamas. Taip, jie vėl tą padarė. Žinoma, šįkart tai jau nebe taip stipru, kaip prieš tai buvusios fotosesijos. Be Stupid, mano galva, buvo geriausia. Ir ne mažiau seksuali. Man patinka seksas reklamose. Man patinka reklama. Man patinka seksas. Ir gražūs žmonės. Nors man patiko ir American Apparel paprasti žmonės ir paprastesnės nuotraukos - kuomet jas rodžiau savo veidaknygėje, tai buvau užsirašius:

We wear cotton underwear and we have sex. On the daily basis.

Žinoma, Diesel visad taikėsi truputį aukščiau nei American Apparel. Ir italai linkę gerokai pervertinti savo drabužius. Nors drabužiai ir visai neblogi, bet nei jų dizainas, nei kokybė tikrai kainų neatitinka. Žinoma, įrašas neturėjo būti apie tai.

Paprastai aš stengiuosi neturėti išankstinės nuomonės apie žmonės. Nuomonę aš susidarau tik tada, kai man tikrai pradeda rūpėti, o šiaip… paviršutiniškai žiūriu į blizgučius, pasitikėjimą savim, mokėjimą bendraut ir dar kartą į blizgučius. Gražūs blizgučiai man yra natūralu, tačiau teisingai parinkti blizgučiai man atima kvapą.

Prieš savaitę su draugėm buvau kažkokioj siaubingoj šokių skylėj į kurią daugiau niekada neisiu ir kurią mums rekomendavo viena tokia mergina. Nenoriu apie tai kalbėti. Ten buvo vaikinas, kuris atrodė gan vidutiniškai, bet avėjo HUB batus, o tai yra LABAI blizgus blizgutis.

LABAI.

Derinant šios firmos batus su gražiu vyrišku laikrodžiu…

Ulysse Nardin man irgi labai patinka, bet rusų mafija man patinka mažiau, o, būkim biedni, bet teisingi, Monako princo aš Vilniuje nesulauksiu. Jeigu mano ironija nesuprantama, tai siūlau išsinagrinėti kainas - man labiausiai patinkantis Freak Blue Phantom kainuoja vieną poros kambarių butą, kuriame nors iš Vilniaus mikrorajonų, arba neįrengtą loftą, arba mažą butelį senamiestyje.

Paskutinis lašas… ir rimtai, tik lašas, nes pernelyg daug nėra gerai - mano kvepalų. Dabar uostau savo riešus… Vyriški italų gamintojo kvepalai.

…The Demons Wore Trussardi…

Palikus tuštybę nuošalėj… Savaime aišku, kad blizgučiai labiausiai blizga galvoje. Dar gražiam kūne.

Dabar jau tikrai galima skaityti Mažąjį Princą.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (7)

 1. Vakarė. 

  Aš Hub’us įsimylėjau kažkada anksčiau, Tavo blogo dėka. O jų įmanoma kur nors nusipirkt LT, ar nelabai?

  O dieselis.. mmm.. paskutinį kartą žiūrint Be Stupid kolekciją mano galvoj užgimė to-o-o-obulas vasaros planas.Stupid creates. Net į snukiaknygę patalpinau (dieselį, ne planą.)

 2. Reda 

  Galima! :) Aš turiu pernykščio sezono žieminius ir šiai žiemai tikriausiai vėl pirksiu HUB`us. Labai patogūs ir šilti, labai gražiai avisi, nors kokybė nėra ypatinga. Kita vertus, aš daug vaikštau ir dauguma mano batų greitai nusidėvi.
  HUB`ų yra Akropoly Trend Express. Ar yra dar kur, tai aš nežinau, nes aš juos pirkau ten.

  Mhm, tos reklamos man irgi sukelia norą padaryt KAŽKĄ TOKIO. Haha. :)

 3. Vakarė. 

  Kaip gaila, kad man šįmet niekas greičiausiai nebepirks septintos poros žieminių batų… :)))) Bet super, turėsiu omeny. :)

  Aš labai noriu išvaryt vasarą pakeliaut po Europą, be jokio plano, ir šiaip. Na, Tu turėtum suprasti. :)

 4. Reda 

  Suprantama… Man septintos poros irgi nefinansuotų, bet aš tiek niekada neturiu, nes mano batai tikrai labai trumpai tarnauja. Kažkokia mistika. Nėra skirtumo kokios firmos, ar už kiek pinigų perku.
  Kita vertus, Vagabond gerai laiko. :)

  Pakeliaut visad smagu. Aš šiaip nesu spontaniškas žmogus (nors tikriausiai atrodo priešingai) ir keliones pasiplanuoju paprastai. Tik baigusios mokyklą su drauge skridom ten, kur tądien buvo pigiausi bilietai. Atsidūrėm Suomijoj. :)

 5. arbatajuodoji 

  Vau, tie pirmieji batai super super super, gražesnių nemačiau!!!!!!!!!!!!

 6. alkoholikairnieksai 

  Be Stupid yra vienintelė ir kol kas geriausia gyvenimo filosofija. niekada nieko geriau nesu padarius nei kad jos laikydamasi:)

  o vagabondai man irgi vieninteliai normaliai laiko. net reivą fabrike normaliai atlaikė :D

 7. VaivaPamaiva 

  Pasiilgau jūsų,miss, blogo :)) einu ryt dabar viską ką praleidau


Rašyti komentarą