BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Brangusis, apsikeičiam kelnėm?

2009-08-05 | Aplinka

Ar jums gražu siauri klubai ir plokščia krūtinė? Ar jums saldu, kad jūsų vaikainas gali tilpti į jūsų džinsus? Ar būtų gražu, jeigu abu nusiskustumėt plaukus? Arba leistumėt jiems vos liesti pečius. Kai einat gerti kavos, ar abu ieškotės griežto kirpimo švarko? O jeigu abu prasivertumėt bambas?

Šiandien vyrai vikriai sukiojasi virtuvėje, o savarankiškos moterys moka susitarti su savo mašinų varikliais. Berniukai mokosi lakuotis nagus ir gulinėje šezlonguose su molio kauke ant tobulai lygios odos, o mergaitės rūko ir kartais truputį keikiasi. Ir jiems kartu galima gerti degtinę tiesiai iš butelio!

Medžioti nebereikia, upėtakius kepa ant grotelių prieš jūsų akis, visuomenė paskirstė darbus ir jus apgins policija arba girtoki NATO berniukai su savo senais naikintuvais, taigi kardu mosuoti ir ant savo kūno tampyti sunkių šarvų nėra pagrindo. Apsieisite ir be plačių pečių. Ir jūs tikriausiai niekada nelaikėte rankose dalgio, štai kodėl jos tokios liaunos. Ir bėgate jūs gan lėtai, brangusis, ar ne? Nes kviečiatės taksi. Jūs labai subtilus, dailiai sukiojate kandiklį tarp savo gležnų pirštų ir jūsų marškiniai labai aptempti. Jūs jautrus ir skaitote poeziją, jūs progresyvus ir tolerantiškas. Mes tikrai galėtume pašlovinti V&R kilnodami puodelius su Latte.

O jūs mielosios? Juk vaikus maitinsite sintetika, tad kam krūtinė… O jeigu jūsų siauručiai klubai nepritaikyti gimdymui, tai vaiką tiesiog išpjaus jums iš pilvo! Randą vėliau pasinaikinsite lazeriu. Ir galiti mirti taip ir neįžengusios į virtuvę, niekam nerūpi, jeigu jums vos prisilietus nuvysta visos gėlės ir visi pritariamai linkteli, nes jūsų rankų švelnumas ir skaistumas nesuderinamas su kauptukais. Ir juk jūs žiūrite futbolą ir galėtumėt trenkti kumščiu į stalą, kai diskutuojate apie politiką. Paskutinį kartą verkėte, kai buvot penkerių ir nusibrozdinot smakrą. Jūs priklausote tik pati sau ir savo dviems katėms.

Lytys dabar niekam nereikalingos. Dabar reikia žmonių! Progresyvių, gabių, greitai prisitaikančių, mokančių viską, individualistų, savarankiškų.

Japonijoj blynus kepa robotai, o man atrodė kreiva, kad kažkokia mergina Suomijoj man vis šypsodavos. Vėliau pamačiau, kad tai vaikinas. Jį išdavė jo siauros (labai siauros. Labai!) kelnės. Tikriausiai mano dydžio.

Ir man visa tai atrodo seksualiai.

Nuotraukos: Fendi, Dior Homme.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (27)

 1. Alibaba sugulovė 

  …nors mano klubai platūs ir aš mieliau verdu sriubą, nei keičiu džipui padangą, man patinka būti truputi vyriškai. Tik mano buvimas vyru reiškiasi kitaip, nei parašei savo rašiny. Jau daugelį metų nešioju tik vyriškus laikrodžius, mėgstu kvepintis “Ultrared man”, ypatingom progom vonioje mėgaujuosi vyriška dušo žele. Nors savo vyrui esu labai moteriška, man patinka savyje puoselėti vyriškumą. Subtiliai. Reda, ar kada ėjai apsipirkti į maximą apsirengus draugo marskineliais?.. mmmm… :)

 2. momo 

  O, labai geras įrašas. O jau minčių dėstymas, o jau savitumas!.. :)
  Tik visa tai man nė trupučio ne sexy - mąstau labiau kaip Alibaba s.

 3. Reda 

  As pati nesu vyriška. Bent jau išvaizda. Nors figūra, tai modeliška, klubai siauri ir krūtinė nekažką.
  Mąstymas, ambicijos, šaltumas, cinizmas yra mano vyriškos sąvybės. Man patinka futbolas ir bushido, man patinka sportuot, beje, man irgi patinka vyriški kvapai.

  Taigi, ne, draugo marškinėlių aš nenešioju išvis. Tiesa, draugo džinsus užsidėjus kažkada buvau. Su alkoholio pagalba. ;)

  Ir ačiū. :)

 4. akvareles 

  Reda, ikvėpei. Ačiū.

 5. VenusOfAir 

  Man lytys reikalingos… labiau traukia pastebimas vyriskumas, o ne speliojimas- mergaite tai ar berniukas?:))

 6. hashisher 

  ėj, šalin tą diskriminacijos persunktą gaidą, lakuoti nagai juk gražu! AŠ tai net nedrystu rodytis visuomenei neužsitepęs storo rausvo (geriausia blizgančio) sluoksnio

 7. hashisher 

  taigi idealai keičias. Be to, kažin ar visokiais skirgailos laikais moterys (ypač tokios kilmingos, kad prilygtų tavo apibūdintųjų turinę padėtį) taškydavos su kauptukais :D gal tau main ridą pacituoti? Ten daugiau apie nieką ir nešneka tik apie “švelnias, baltas, grakščias, mažutes rankutes”

 8. ievutte 

  Šiaip man patiko, nors su kai kuo ir nesutinku. Patiko tas cinizmas ir aiškus minčių išdėstymas. Tačiau nesutinku, kad moteris vis dar turėtų turėti tą aiškų namų šeimininkės statusą ir vaikinai ne visi turėtų būti mechanikai. Tiesiog šiam pasaulyje visko reikia, negali būti viskas vienoda.
  Aš taip pat esu ganėtinai vyriška, bet viduje esu mergina.

 9. SaligatviuGulbe 

  Patiko įrašas, atskleidžia šių laikų realybę.

 10. rednails 

  Ir vėl puikus įrašas :)

 11. Bailys Anonimas 

  Bailys Anonimas dalgio nelaikęs. Bet laikęs kirvį, pjūklą ir kitokius įrankius.

  Ką padarysi, kad nėr Bailiui Anonimui reikalo laikyt dalgį. Neturi ką dalgiuot. :(

 12. Reda 

  hashisher/ baltos rankos arba moterys dirbancios ukio darbus dar ne taip svarbu. svarbiau yra tas, ka dlytys vienodeja visu pirma mastymu, gyvenimo budu.

  ievutte/ nera cia cinizmo. as cia nuosirdziai rasiau. man nuosirdziai patinka visa sita androgenizacija. Taigi as tiesiog negalejau pasakyti, kad moteris turetu buti namu seimininke, o vyras mechanikas, nes as tikrai taip nemanau. Nezinau, kur tu cia taip iskaitei.

  Baily Anonime/ as irgi dalgio nesu laikius, bet kirvi, pjukla, atsuktuvus ir t.t., tai visai gerai valdau. :)

  ir aciu visiems. ;)

 13. vetytaametyta 

  Na… Mintys tikrai smagiai isdestytos, ir su apibudinimu sutinku, kad siuolaikinis gyvenimas (evoliucija?) keicia musu prioritetus ir trina ribas, bet… Man ne sexy moteriski vyrai. Na, tokie, uz kuriuos as daugiau ismanau automobiliuose, sporte, ir kuris nepasisiulo panesti sunkios dezes, mat mano, kad lyciu skirtumai yra kazkoks nesusipratimas, anachronizmas, ir kad as (48 kg) galiu buti stipresne uz ji ir pati biure persistumti stala.. Va cia man pasimirsta, kaip dailiai jam “guli” marskiniai, kad jo oda gauna kremo ir kad jis miela pasidalina, kur pirko batus, kokios firmos ir uz kiek. tada ant tokiu vyru pykstu. Smarkiai.

 14. Mantas 

  Smagus tekstas

 15. cockney 

  tiek moteriški vyrai tiek vyriškos moterys man nėra sexy.kaip vienam spektakly įvardijo ,- močiavyrės ir vyrmočiai. vienok tokia realybė.prisitaikyk arba mirk…

 16. Julita 

  Nu bet nevisi tokie

 17. ALGdas 

  Čia daug prikomentuota. Pabandysiu kokį vieną, gal du žodžius - pirmąkart Jūsų Bloge.
  Koks šiandien jaunimas? Viską pasako vienas Jūsų sakinys: “Ir jiems kartu galima gert degtinę tiesiai iš butelio”. Sutinku kokios šeimyninės ar šiaip šventės proga pakelti simboliškai krištolo taurę ,pvz., prancūziško vyno. O gerti tiesiai iš butelio ! daugiau nei pasigailėtinas vaizdas.
  O va “išgėriau pusę litro pieno” -gražu, sveika ir kultūringa; ir iš karto aišku, su kokiu žmogumi susiduri pirmai pažinčiai. Aišku, yra puotos, baliai, susitikimai, draugų šventės, kada ir taurelę tenka pakelti ir gįžti namo beveik visiškai blaivia galva (gera praktika, tiesa. galima ja pasinaudoti).

 18. Reda 

  Tiesa, aš irgi mėgstu, kai vyrai aplink mane šokinėja, nešioja dėžes, stumdo stalus, bet man lygiai taip pat gražu ir liauni mergaitiški indie rockeriai, kurie patys neturi jėgų savo būgnų susistatyt.
  Nereikia taip absoliutinti to teksto. :)
  Aš rašau tai ką jaučiu ir galvoju, bet kokį trečiadienį galiu jausti truputį kitaip.

  ALGdas/ dėl alkoholio aš manau, kad kada sumesiu atskirą įrašą. Matot, aš nežinau, kokį jaunimą jūs matote ir kokie jų gėrimo ypatumai, bet aš į alkoholį žiūriu bohemiškai. Daug dirbi, daug mąstai, turi daug problemų, esi klaikiai pavargęs, vakar visą naktį aptarinėjai su draugais Šilerį, o šiandien tiesiog nori nusijungt. Pusė litro baltos, beprasmis kvatojimasis, atsimeni senus laikus, ryte atsikelia skaudančia, bet tuščia galva, praslankioji pusdienį su kava ir your refresh is over - vėl gali kibti į darbus su nauja jėga.
  Aš nesakau, kad taip gyventi yra teisingai ar gerai visiems, bet man šitaip gerai, mano draugams šitaip gerai. Mes šitaip ir gyvenam, su degtine tiesiai iš butelio.

 19. GossipChic 

  Dėl lyčių skirtumų daugmaž sutinku su autore. Aišku, kaip byloja liaudies išmintis, gero po truputį.
  Kitaip sakant, žavu jei vaikinas prižiūri savo antakių formą, o ne puošiasi vienu vešliu antakiu, kuris balažin kaip dar nesutrikdė jo regėjimo. Gauruotos pažastys bei krūtinės man asociuojasi labiau su protėviais primatais, nei vyriškumu. Bet neskolinčiau vaikinui savo epiliatoriaus, kad jis galėtų nusidepiliuoti kojas. O ir pati, kad ir kokia liberali būčiau, sėdėdama su draugėmis bare, neriaugėju nuo trečio bokalo alaus.

 20. vetytaametyta 

  Tuom pasaulis ir idomus, kad kiek zmoniu, tiek nuomoniu ir patirciu, poziurio tasku :-) As gal vewrtindama grazu-negrazu, sexy-nesexy, dar ir nauda prirasiau… Ka gi, kalta. As ivertinau ir pagal zmogiskasias savybes, kad panasedami i moteris, vyrai gali prarasti ir tas savybes, uz kurias juos labiausiai gerbiame. O savo nuomone parasiau apie tokius, su kokiais teko susidurti :-) as parasiau apie realu zmogu, kuris nupirkus dovanu ir vaisiu kolegei, renkasi, kuris pirkiniu maisas lengvesnis :-) Gal kitas ir dailus, ir protingas, ir normalus, ir visa kita..

 21. eva5 

  Nuostabus minčių išdėstymas :) Tikrai atskleidžia realybę :)

 22. gilusis 

  tikra anotacija apie 21 amziaus lyciu destrukcija, bet visa tai yra modernaus amziaus iskrypimas. tai, kad bernas dazosi nagus ar yra toks kudas, kad itilptu i mergos dzinsus tai nera normalu. dar galima pasidziaugti kazkiek vyriskumo turinciais vyrukais, megstanciais kad ir pademonstruoti iskilumus ant ranku,kurie bent pasportuoti neprisibijo, taciau kurie galetu merga nuo zemes pakelti ir vakare su jais tikrai nebutu baisu gatvej vaikscioti. o i tokius bebrus, kurie net balso vyrisko neturi ar kirvio nuo zemes negali atkelt, ar zuvies isskruost nesugebetu, nes jiems slykstu, net nesinori ziuret.kodel tau seksualiai atrodo bobiski “vyrai”?

  p.s. ar galetum paskaity mano novele ir pasakyt ar patiko?

 23. Reda 

  kodel iskrypimas? evoliucija! dabar nebe viduramziai, ka vyrui daryt su savo raumenim? as nuosirdziai nemegstu kaimo, nemegstu viso sito agrarinio sulinio fetisho ir sentimentu sienapjutei. man nereikia prakaituoto ir plaukuoto raumenu kalno.

  o kodel man seksualu. nezinau. man seksualus ir kai kurie `vyriski` dalykai. pvz keliu dienu barzda arba didesnes rankos nei mano, arba kai as akivaizdziai silpnesne.

  bet man seksualu ir ispesioti antakiai, 3 valandos duse, sutvarkyti plaukai, aptempti dzinsai ir t.t.

  p.s. jungiu skaityt. ;)

 24. gilusis 

  reda, nu, dar neijungei nu :D

 25. Reda 

  tikrink pasta ;)

 26. fetišistinės mergaitės 

  as ka tik pasimeciau. nezinau ar man tai yra seksualu ar ne ir niekaip negaliu apsispresti:D tada pagalvoju apie ck kvepalu reklama su freja beha - http://en.ce.cn/entertainment/fashion/lastnews/200703/14/W020070314401689460176.jpg
  va sita va ir kazkaip tai atrodo labai labai seksualu:D
  taciau kad ir kaip ten bebutu as labiau noreciau vyro, kuris vietoj to, kad sau nagus lakuoja, pasijuokdamas, geriau nulakuotu man:))

 27. Reda 

  Haha. Na mergina, atseganti vaikino kelnes tikrai yra seksualu, bet cia jiedu abu man atrodo tiesiog kaip normalus paaugliai, o man patinka tie belyciai britai, garsusis ketvertukas - Ash Stymest, Josh Beech, Cole Mohr, Luke Worrall.


Rašyti komentarą