BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Bronziniai vakarai.

2010-05-20 | Aš esu tai, Kasdieniška

Kiek vakarų aš praleidžiu taip? Ramybėje su sena muzika, kurioj krūvos prisiminimų apie tokius pat vakarus. Tokius vakarus, kai nuo mano šlapių plaukų vanduo srovelėm leidžiasi man per pečius ir nugarą. Kai aš užsidegus tik vieną lempą, kai kambary tvyro prietema ir mano visiškai blyški oda atrodo bronzinė. O šiandien mane sugėlė uodai ir aš įdegiau rankas ir krūtinę. Seniau net pliaže rengdavaus ilgarankovius šifoninius marškinius, užsidėdavau skrybelę ir rūkydavau rūkydavau. Pikta, kad tenka ten būti. Saugodama savo akinančią odą.

O pyktis išsisklaido šitaip greit. Pakakdavo nusišluostyti nuo pėdų smėlį ir nusipirkti bjauriųjų karamelinių riešutų. Arba cukraus vatos. Arba pasisupti atrakcionuose!

Šiandien mano botanikos dėstytojas savo gmail`e buvo užsirašęs Paskalio žodžius:

Visos žmonių bėdos kyla dėl nesugebėjimo tykiai pasėdėti kambaryje vienumoje.
Jis juk protingas žmogus. Paskalis ir mano dėstytojas, vairuojantis juokingai mažą mašiną ir rūkantis pypkę, toks ramus ir žmogiškas, vis bandęs mus išmokyti mąstyti ir privertęs mus daryti beprasmiškiausią mokslinį tiriamąjį darbą - kiek aš pražliumbiau spoksodama į varpenių (lot. Botrychium lunaria) matavimų lapus, o tada į Excel, o tada į meteorologijos puslapius, o tada vėl vartydama matavimus.
O žliumbti visai nereikia. Visai pakaktų vienumos. Bent trumpam.
Nuotrauka: iš draugų asmeninio archyvo, Vyto draugas Lukas.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (5)

 1. Argentina 

  Manau, kad daug kas butu geriau jei daugeli dalyku moketumem daryti vieni

 2. inas 

  Gražiai rašai,nors šį kartą ir truputį nervingai,bet tavo įrašus skaityti įdomu… :)

 3. Reda 

  Ačiū. Aš pasistengsiu daugiau gražaus teksto duot, o ne įžvalgų ir kasdienybės. :)
  tiesa, šitas ir buvo nervingas. ;)

 4. inas 

  Tai puiku,nes tu tai gali… :)

 5. Vakarė. 

  Cukraus vata, cukraus vata, cukraus vata. Aš kartais noriu vaikščioti su dviem kasytėmis, be jokių dideliausių rankinių, tik su šypsena ir trimis litais tai cukraus vatai. Tik bėda, kad pas mus jos atveža gal kokį kartą į metus, kai nebūna taip šilta, kad vaikščiočiau su sijonais be pėdkelnių ir sandalais, o man vata asocijuojasi dar ir su jais.

  Ir Tavo tokie įrašai keistai ne-Rediški. Gerąja prasme, nes man atrodo, kad Tu esi labai labai racionali ir vadovaujiesi protu, o čia tas racionalumas trumpam pasislepia, ir taip mergaitiška atrodo.

  P.S. O Vyto draugo Luko fotografija čia itin graži. :))


Rašyti komentarą