BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Čia mano kiemas.

2009-06-23 | Aš esu tai

Šiandien skaičiau `Miesto IQ`. Tiesą sakant, aš dažnai skaitau `Miesto IQ`, jų straipsniai tokie patogiai įkvepiantys ir savi. Man panašias emocijas kelia ir skaitomos knygos ar perklausomos dainos, arba filmai, bet knygą perskaityti užtrunka, ausines aš pamečiau, filmus žiūriu labai retai, o perskaityti straipsnį tereikia keliolikos minučių. Lauki vėluojančio draugo, tau klaikiai karšta, labai nori ledų, skauda kojas ir pilvo presą, ir… atsivertusi žurnalą imi vogčiom su Gintaru stebėti Pavasarį, o su Andrium pasivažinėji tramvajais, o Gytis tau paskolina nepametamas ausines. Ačiū, kad esat!

Mano kieme augo trys obelys, kurias pasodino mano senelis, bet davatkos neleisdavo skinti obuolių ir nuolat kaltindavo mus vagystėmis.

Mano kieme augo trys obelys, kurias pasodino mano senelis, bet davatkos neleisdavo skinti obuolių ir nuolat kaltindavo mus vagystėmis.

Alfredas nusivedė į Savokiemą, kuriame jie mokėsi chemijos ir augino vaisius. O aš prisiminiau mano kiemą, kuriame mes nedarėm nieko ypatingo - mes irgi mokėmės chemijos ir auginom vaisius. Dar iškasdavom gėles iš darželių ir atokiau pasisodindavom savo darželius. Mušdavomės ir statėm medžio namelius. Taip aukštai ir tokius nestabilius, kad dabar pamačius jų liekanas virpa kojos. Ir eidavom maudytis. Ilgai maudydavomės, kol lūpos numėldavo. Mano numėldavo pačios pirmos. Buvau tokia smulki, kad man vengdavo pirkti trumpesnius sijonus, o senus džinsus nukirpdavo tik ties keliais, kad neatidengti mano klaikiai plonų kojų. Turėjau plaukus beveik iki užpaklio, o čia ir prasideda tai, kas tikrai yra mano kiemas. Mano kieme gyveno toks žydukas Saša, kuris vėliau išvažiavo į Izraelį. Saša buvo žemas ir smulkus, juodaplaukis ir juodų akių, kurios atrodė labai geros, nes jis nuolat šypsodavosi. Jis labai mėgdavo šukuoti mergaitėms plaukus ir dažnai pats į kiemą išsinešdavo šukas. Žinoma, mano ilgus plaukus šukuoti jam būdavo įdomiausia. Saša vis bandydavo išmokti pinti kaseles ar bent uodegą rišti. Neprisimenu, ar jam pavyko. Geriausias mano draugas buvo Robkė, kuris plaukų man nešukuodavo, nes tai bobiška, o nei aš, nei jis bobom nebuvom. Užaugę mes norėjom būti robotais policininkais. Aš jam labai pavydėjau berniukiškų žaislų, o kartą mes namo parsinešėm pilnus užančius akmenų. Nežinau, kodėl. Mano geriausia draugė buvo Dina. Ji buvo vyresnė ir visada tingėdavo. Aš valandų valandas (tikriausiai bent po dešimt minučių kasdien, o tai anuomet ir dar tokiai kaip aš buvo labai daug) stovėdavau jos tarpdury įtikinėdama eiti į kiemą, o ji siūlydavo likti namie ir pastatyti barbėms namus. Visi žaidimai su lėlėm prasidėdavo namų statymu, mano perfekcionizmas žibėjo jau tada ir aš kambarius statydavau pagal tą patį griežtą planą. Tada sugalvodavom lėlėms vardus ir darbus, jas porą kartų

perrengdavom ir jau nusibosdavo. Kai savo pusbrolį Žilviną įtikindavau žaisti lėlėm, tai pastačius namus jis surengdavo karą arba kokį tornadą ir išdaužydavo viską. Su Žilvinu visada pietaudavom balkone ant grindų. Kai reikėdavo grįžti į mokyklą, tai man pirkdavo baltas pėdkelnes, nes būdavo gėda mane vesti plikom kojom. Jos visad būdavo nusėtos mėlynėm ir nuolat lupinėjamais šašais, kaip ir delnai, ir alkūnės, o jeigu pavykdavo nusibalnoti smakrą ar kokią egzotiškesnę vietą, pavyzdžiui, nugarą, tai pelnydavai kiemo pagarbą. Pastarosios daugiausiai tekdavo Kiprui, nes jis visada susižalodavo smarkiausiai, kartą į delną netyčia susivarė vinį. Prieš mano akis. Surūdijusį, senose statybose rastą, iš lentgalio ištrauktą, susisukusį ir iš naujo (su iš namų vogtais įrankiais) ištiesintą vinį. Jis net necyptelėjo ir išsitraukęs vinį toliau kalė laiptus (pailgas lenteles ir storesnes šakas) į medžio namelį. Tai buvo bene svarbiausia susitvardymo ir valios pamoka mano gyvenime.

Jums čia nieko ypatingo? Tai vienas iš smagiausių dalykų namo gyvenime!

Jums čia nieko ypatingo? Tai vienas iš smagiausių dalykų namo gyvenime!

Toks mano kiemas. Žaidimai tie patys, kaip ir ne mano kieme. Skiriasi tik vardai ir jų suteiktos gyvenimo pamokos.

Tikiuosi, kad ir jūs turėjote tokių pačių žaidimų su savo žaidėjų vardais.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (3)

  1. Farija 

    Mūsų kieme populiariausia būdavo šokinėti per gumyte ir daryti “sekretus” :D A taip, ir valgyti neprinokusias slyvas, už kurias dažnai gaudavom barti.

  2. Reda 

    taip taip! Mes irgi šokinėjom gumytę - dešimtines, trikampį, piratus, viens du trys… :) Normaliam žmogui žmogui žodis šikniukai neturėtų nieko sakyti… o mum sakė, parodė statusą ir master levelį!

  3. Farija 

    Atsimenu šikniukus įveikiau vos kartą ar du. ;D Pusiukai buvo mano stichija. ;DD


Rašyti komentarą