BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Labas, man sesija.

2010-12-16 | Aš esu tai, Kasdieniška

Tikriausiai numanote, kad aš šiuo metu intensyviai mokausi žaidžiu Sims 2 Pet Stories. Auginu rusų kurtus ir bulterjerus, namuose išlaikau eklektišką, bet gan kuklią atmosferą ir neužsikraunu baldais, o mano darbas yra ctrl + shift + c: motherlode. Ne, kai žaidžiu Quake 2, tai mano darbas nėra god mode.

Šiandien nupirkau pirmąją kalėdinę dovaną, Geistautei, bet nesakysiu ką, nes ji irgi čia užsuka, o šiaip kada pirksiu kitas dovanas, tai aš nežinau, nes man priešsesijinių atsiskaitymų krūva. Aš nemėgstu savo mokslo, nemėgstu atsiskaitymų ir nemėgstu šitos švietimo sistemos, kur reikia be proto daug kalt mintinai, praktikos gaunam juokingai mažai, o atėję į darbą tos savo pusiau pamirštos teorijos krūvos nemokam pritaikyt.

Šią naktį praleisiu su genetika, o savaitgalį su fiziologija ir tikiuosi, kad tai bus mano tiesus kelias į abiejų dalykų egzaminus. Kitu atveju, galėsiu labai liūdėti, kad jiems naktys su manim nepatiko ir dar kartą bandyti kitais metais. Už krūvą pinigų. Kadangi aš, žinoma, už savo naktis nesu pratus mokėt, tai labai tikiuosi, kad kaip ir kiekvienas teisingas studentas antradienį atsikimšiu daugiau alaus butelių nei padoru ir įprasta ir juos išgėrus galėsiu pasiguldyt konspektus į stalčius, o pati ramiai miegot savo dryžuotoj patalynėj. Viena.

Bent jau iki tikrosios sesijos.

nuotrupos iš snukiaknygės ir priešsesijinių pokalbių su mano brangiausia laboratorinių partnere Ieva.

Rodyk draugams


Ice Ice Baby.

2010-12-09 | Kasdieniška

Jūsų beprotė draugė šiandien išsiruošė į koliokviumą su aukštakulniais. Ėjo mažulyčiais žingsneliais ir net džiaugėsi sutižusiu purvinu sniegu, kuris padėjo jaustis truputį stabiliau. Visą laiką meldėsi, kad vakarop nepradėtų šalti, o vėliau pravedusi susirinkimą apie partizaninį marketingą skubiai pasišalino net neišgėrusi kavos su kolegom. Dar mažesniais žingsneliais ir nuolat skatindama save mintyse nutipeno iki bankomato ir dar kartelį įsitikino, kad senstelėjus drumenbeis nord darbuotoja tris kartus nesuprato, kad aš noriu savo pinigų kortelėje, o ne banko sąskaitoje, kurios internetinės bankininkystės funkciją aš šįryt vėl užblokavau, nes nesugebėjau atsiminti savo slaptažodžio. Rytoj avėdama lygiapadžius dideliais žingsniais žirgliosiu į artimiausią banko skyrių. Dar kartą. Žinant tai, kad negaliu pakęsti tokių įstaigų, ši perspektyva mane liūdina.

Rytoj dar eisiu į The Umbilical brothers nors siaubingai tingiu, noriu važiuot į Trakus ir skaityt Jose Saramago amžinai, o šiaip man priešsesisiniai atsiskaitymai ir laboratorinių gynimai, tai aš dažniausiai skaitau genetiką.

Dar kažkas nutiko mentei ir labai skaudėjo. Šiandien jau geriau.

Į vakarėlius vaikštau rečiau, nes visur daug marozų.

Vilniuje šalta visom prasmėm.

nuotrauka: aš su Geistaute. Pernai irgi šalta buvo Vilniuj tokiu metu maždaug.

Rodyk draugams