BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Labas, suaugusių žmonių pasauli.

2011-04-30 | Aš esu tai, GaDi, Kasdieniška

Labai seniai nieko nerašiau, nes turiu klaikiai daug darbo ir mokslų, o dar turiu šešiolikmetės dvasią ir man būtina eiti į miestą, o ryte atsiklėus galvoti, kiek visko dar kybo ant galvos. Ir tada tenka dirbant pasitikti saulę, kelias valandas miegoti ir vėl sukti viską iš naujo.

Prieš gerą mėnesį su Geistaute valgėm picas ir kalbėjom, kad viskas - vaikystė jau visiškai baigėsi. Baigėsi skambučiai tėvams vapant nesąmones, kad ak nežinau, kur aš vėl išleidau visus pinigus ir kodėl mano kortelė tuščia ir man dar reikia… trupučio didesnių skaičių sąskaitoj… knygai.

Ir baigėsi naktys, kada sušoki batus, kaip sakė Golden Parazyth. Dėstytojams negali papasakoti nesąmonių apie tai, kaip tau vakar netikėtai įsiskaudėjo galvą. O neplanuotai užsukti pas bičiulius su litru degtinės būtų nepadoru kažkaip. Jie gal šiąnakt dirba arba miega, nes dirbo vakar.

Tiesą sakant, negali net ir susikrovus kompiuterio jaukiai atsisėdus su puodeliu kavos papasakot tai, kuo gyveni jums, nes juk būtinai kas nors paskambins. Ir tikrai ne į pasimatymą pakvies.

O ką gali? Gali papildyti CV.

nuotrauka: teritorijos planavimas. Tokiu veidu įprastai dirbu. Bent jau šiuo metu.

Rodyk draugams


Reda šiandien eis į POGO.

2011-04-07 | Aš esu tai, GaDi, Kasdieniška

Taip, Reda šiandien eis į POGO ir jau žino, ką rengsis.

Reda rengsis savo GaDi organizatorės marškinėlius. Žinot, kodėl? Nes ji yra muzikos festivalio po atviru dangumi infosklaidos vadovė, o pabaigus įrašą keliaus paišyti savo reklaminių stendų, nes ofisuose dažnai dirba neprotingi žmonės, kurie neturi vaizduotės. Bet marškinėlius ji rengsis ne dėl to. Marškinėlius ji rengsis, nes šiandien pirmoji atranka į GaDi muzikos festivalį.

Kur? POGO.

Kada? Šiandien.

Kelintą? 20.00.

Kas gros? 1.KAZAM! 2.Chairs And Tables 3.Candy Train 4.The Deflux 5. Friday Debut.

Kiek kainuoja? Visiškai nieko.

Kas yra GaDi muzikos festivalis? 6 kartas, 3 dienos, 3 scenos.

Ateikit pabūt su manim, su muzika, alum ir pajauskim artėjantį muzikos festivalių po atviru dangumi sezoną.

Susitiksim! Muah muah!

nuotrauka: iš asmeninio archyvo, GaDi organizatorės labai stiprios.

Rodyk draugams