BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

NeNuTaiJo

2011-06-22 | Kasdieniška

Esu durna. Guliu lovoj. Nusilakavau nagus mėlynai. Nebuvau darbe, nes dirbu iš namų ir mokausi. Taip taupau savo laiką. Šiandien pažiūrėjau „Aš myliu Lietuvą“. Jūtubėj, nes TV mūsų namuose naudojamas tik zilitonui prijungti. Jie durnesni net už mane.

Visiška demotyvacija. Norėčiau, kad būtų žiema. Ir daug sniego ir aš galėčiau avėti savo mėlynus žieminius kablus. Galite susidaryti įspūdį, kad man labai patinka mėlyna spalva, bet man labiausiai patinka violetinė. Lietuvių mokytoja sakė, kad violetinė yra senmergių spalva. Būtent todėl norėčiau skubiai ištekėti. V padlu vat taip.

Kai vakar updeitinau savo feisbuką įsirašydama naują darbą, tai kopinau citatą iš savo straipsnio. Citata buvo: „Sex Sells“. Ir viskas atrodė maždaug: jūsų darbo vieta: UAB „Sex Sells“. Kodėl Reda taip elgėsi? Nes Reda nemoka uždėti lietuviškų kabučių naudojantis laptopo klaviatūra, o ji labai myli Lietuvą.

Reda daug ką labai myli, bet jos niekas šiuo metu nemyli, liepia mokytis, dirbti ir palieka vieną namie. Einu išgersiu kavos su savo sužadėtiniu nr. du. Nesakysiu, kas yra pirmas, bet jo akys gražios. O nr. du yra mano kompas.

Tai lyja dabar, ane? Tai tipo aš dabar neisiu kavos. NeNuTaiFaina. Beje, prieš porą dienų per lietų fotkinausi su labai mielu fotografu ir labai labai lijo, bet buvo labai labai smagu. Žinoma, jeigu dabar išeisiu į lietų, tai turiu įtarimą, kad smagu nebus.

Rodyk draugams


Komentarai.

2011-06-03 | Kasdieniška

Visada buvau labai populiari. Ypač tarp idiotų. Žinoma, aš esu tokia lengvabūdė, kad man tai niekada nerūpėjo. Nekreipiu dėmesio ir tiek. Šiuo metu kasdien maudausi dviejų - trijų šimtų komentarų šlovėje. Jie mane baisiai myli ir siūlo pasidinti lūpas, papus ar pasižiūrėti porno.

Aš tingiu gilintis, kaip įsidiegti tą daiktą, kuris apsaugotų nuo šlamštinių komentarų, tad kasdien tiesiog pratrinu viską. Šiandien netyčia ištryniau porą jūsų komentarų. Nepykit. Myliu jus.

Rodyk draugams