BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Apie smulkmenas.

2013-12-13 | Aš esu tai

Aš visada mėgaujuosi smulkmenomis. Tuo, kaip atrodo rankos po vandeniu, kuomet guliu vonioje. Arba rudeniniu kvapu, tokiu susimaišiusiu su šalčio trupiniais, įmirkusiais lapais ir dar gyva žeme. Tuo, kaip naktį nubudęs šalia miegantis vyras apglėbia mane per liemenį ir lengvai prisitraukia prie savęs. Ir aš visada pabundu. O pabudusi jaučiu jo rankos svorį ir skleidžiamą šilumą. Tada man visai neapmaudu, kad bus sunku vėl užmigti.

Tik tos gražios smulkmenos pamaitina labai trumpam… O po jomis turi gyventi ir kažkas, turintis didesnį svorį. Gulėti vonioje gera po sunkios, mylimu darbu užpildytos dienos, o ruduo geriausiai kvepia Vilniuje, nes Vilniaus rudenys man dovanojo ne vien kvapus. O jeigu mane žadintų menkaverčiai vyrai, tai jų rankos slėgtų, o užmigti būtų sunku visai ne todėl, kad ramiai gulėčiau klausydamasi jaukaus kvėpavimo šalia.

Ir ką aš noriu jums pasakyti? Noriu pasakyti, kad smulkmenoms, kurias kuria nereikšmingi ir besvoriai dalykai neverta teikti nei reikšmės, nei svorio.

paveiksliukas: weheartit.com

Rodyk draugams