BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

DnB NORD.

2011-03-03 | Aplinka

Ką tik parašiau laiškutį savo mėgstamiausiam drumenbeiso bankui, kadangi štai du kartelius suvedžiau savo šešių simbolių pasvordėlį, kuris yra toks pats ir Snore (o ten tai veikia, žinoma), bet drumenbeisas man sako, kad aš esu durna ir kad jeigu dar kartą blogai suvesiu duomenis, tai man reikės vėl keliauti į jų banko skyrių ir ten pasėdėjus minučių keturiasdešimt man atkurs mano pradinį koduką, kuris yra kortelėje, kurią man davė banke, o dar yra atskira kotelė skaičiukų, kuriuos reikia suvesti atsiskaitant internetu, kai jie pasibaigs, tai reikės eiti pasiimti naujų. Man atrodo, kad jie labai draugiški žmogeliai, tie drumembeiso mėlyni darbuotojai, jiems, matyt, labai patinka, kada aš ten atkulniuoju pabūt.

Nebūčiau aš šitaip klaikiai prieš, bet aš turiu penkis litus grynais ir galbūt dar kokių dešimt kortelėje, tad man visai patiktų iš savo sąskaitėlės nusiųsti pinigėlių kortelėn, o tada iš bankomato perkelti dalį jų prie tos penkių litų monetos mano piniginėje. Liūdna tai monetai ten tokiai vienišai.

Galbūt esate turėję panašių problemėlių? Parašykite man komentarą, o aš būtinai persiųsiu DnB NORD, nes reikia jiems padėti dirbti geriau.

P.S. Tekstuko maniera inspiruota Pauliaus Ambrazavičiaus.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyti komentarą