BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Draugystė

2009-11-07 | Aš esu tai, Kasdieniška

Mano atveju draugystės būna dvejopos. Buitinės, kuomet su žmonėmis turiu bendrų reikalų ir esu priversta su jais praleisti daug laiko, ir tokios svaresnes, tokios nuo dūšios, kuriose nesvarbu, kiek dažnai ir kokiom aplinkybėm susitinku su bičiuliais.

Buitinius santykius reikia visada palaikyti, reikia kartu daryti milijoną smulkmės, perversti tą patį laikraštį, kad jį vėliau aptarti arba eiti kartu rūkyt, palaukti, kol kokia pravažiuojanti mašina aptaškys nuo galvos iki kojų tam, kad vėliau būtų galima kartu išvadinti vairuotoją idiotu. Ir pakeiksnoti suknistą lietuvišką orą.

Suknistą lietuvišką orą galima keiksnoti ir su kitokiais draugais. Šlapiom kojom vedžiojant šunis šią „norvegišką vasarą“. Geriant arbatą ir prisimenant senus laikus, susipažįstant su naujais laikais, naujais žmonėm truputį pasikeitusiuose draugų gyvenimuose.

Aisti, šitas įrašas yra tau! Nes būtinai eisim gerti vyno, paskambinsim nepažįstamiems žmonėms, kai važiuosim improvizuotu motociklu (prisimeni? Aš tada vaidinau valytuvus. Važiavom namo iš konkurso ir valgėm milijoną tavo mamos sumuštinių), ieškosim maksimaliai kvailų laidų per TV ir kelsim pavydo scenas tavo šuniui!

Tu esi vienas iš geriausių ir mieliausių žmonių, kuriuos man teko sutikti! Aš visada nuoširdžiai šypsausi, kai skaitau tavo žinutes ir visada garsiai juokiuos, kai būnu su tavim! Ir aš visad žaviuosi, kad tu būni tokios geros nuotaikos, ir toks optimistiškas, ir neįsivaizduoju tavęs pikto ar pavargusio, nebūna taip. Ir labai gerai, kad nebūna! <3

Paveiksliukas: nugooglintas, o jame frisbio stilizacija. Skirta Aisčiui kartu su visu įrašu.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (5)

 1. Aistis 

  Aciu :)

 2. Vilmis 

  Gražu, paprasta ir nuoširdu ;)

 3. ALGdas 

  Gyvenimiša, bet ne visai paprasta, kai šalia toks draugas. Smagu ir miela.

 4. Aiste 

  beveik galima pavydėti tavo draugams…

 5. Reda 

  Am… Nežinau, ką čia jums atrašius. :))
  Taip, mano draugai yra jėga ir aš juos tikrai myliu. Mažai su kuo bendrauju tikrai nuoširdžiai, bet labai vertinu tuos prieš kuriuos nesimaivau ir kurie mane tikrai mane pažįsta.


Rašyti komentarą