BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Eitynės. Palaikau!

2010-05-09 | Aplinka, Kasdieniška

Ilgai mėčiusi idiotiškus argumentus ir keitusi savo sprendimus Lietuva pagaliau leido žmonėms parodyt, kad jie egzistuoja. Visų pirma, tai apgailėtina, kad tokios eitynės yra reikalingos. Ir kad jų reikės dar ne vienų. Gėdinga, kad tauta nesuvokia, kad seksualinė orientacija yra kaip akių spalva - jos nepasirinksi, o seksas yra dviejų žmonių reikalas ir jeigu abiems (ar trims, ar penkiolikai) tai teikia malonumą, tai… džiugu. Kvaila, kad aš viešai pasibučiavus su savo vaikinu nebijau, kad man sulaužys nosį, o jei tą patį padarytų mano draugas su savo vaikinu? Ne, gal geriau tegul nedaro. Kol kas.

Niekas nereikalauja ypatingų teisių, žmonės nori LYGIŲ teisių.

Aš į eitynes žiūriu, kaip į šoko terapiją visuomenei, kuri yra priverčiama atsibusti ir perkratyti savo suvokimą, homoseksualai ar transeksualai, tai nėra kažkoks mistiškas judėjimas iškrypusioje Europe. Tai žmogaus identiteto dalis, žmogaus, kuris yra visai arti jūsų, su kuriuo jūs stovit kartu parduotuvės eilėje, ar sėdite vienam suole, žmogaus, kuris yra jūsų brolis ar teta, jūsų sūnus ar verslo partneris.

Kuris upės krantas atrodo iškrypėliškai, ką? Besišypsanti minia, ramiai nešanti savo vėliavas ir tiesiog norinti laisvai mylėti, spinduliuojanti džiaugsmą ir užtikrintumą, laiminga dėl savo mažytės pergalės prieš rėkiančią krūvą negatyvių idiotų, stumdančių policininkus ir bandančių brautis per tvoras tam, kad galėtų mušti taikius žmones…

nuotrauka: nugooglinta.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (49)

 1. ievadainoraite 

  Pritariu :)

 2. sandra 

  100 %

 3. laiskasgretai 

  Na, pritariu tam, kad tokių žmonių smerkti nereikia, bet nepritariu eitynėms. Gal daugiausiai dėl to, kad vyriausybė tiek lėšų skiria tokių eitynių apsaugai. O kad tai atneš kokių nors pokyčių visuomenėje tikrai nemanau. Nemanau, kad žmogus , visada manęs, kad homoseksualai yra ne žmonės, dabar šast ir pakeis savo nuomones ir sakys “Taip, viskas su jais gerai”. Kas liečia teises, tai na.. Keista matyti seimo narius kitoj barikados pusėj ir tikėtis, kad dabar visgi jie gaus taip trokštamą leidimą santuokai. Bergždžias reikalas man tos visos eitynės.

 4. Vytas 

  Aš esu PRIEŠ eitynes, nes tai yra jų išsipisinėjimo startas. Po to jie norės ,kad leistų tuoktis, o vėliau ir turėt vaikų.

 5. Reda 

  Vyriausybė daug lėšų skiria įvairioms visuomenės dalims, gali nors kartą gyvenime skirti ir homoseksualams.

  Aš irgi nemanau, kad vienos eitynės ims ir pakeis viską, bet nieko nedarant situacija irgi nepasikeis. Eitynės, akcijos, visuomenės informavimas, garsus kalbėjimas ir po truputį tai taps norma ir jokių eitynių nebereikės, o jeigu eitynės ir liks, tai liks kaip smagi šventė meilei, laisvei ir žmogaus teisėms.

  Man tai tiesiog saldu matyti, kad seimo nariai taip vaizdžiai įrodė savo bukumą ir išsilavinimo stoką.

  Ir kas čia neteisus? Žmonės, kurie nori įteisinti partnerystę, nori smagių vestuvių, nori įtvirtinti savo santykius, ar apsiseilėjęs iš pykčio Gražulis virstantis per tvorą?

 6. Reda 

  Vytai, santuoka, manau, kad yra dviejų žmonių reikalas, nieko tame blogo. Vaikai… gerai, dėl vaikų dar galiu sutikti. Nors aš asmeniškai manau, kad tame nieko blogo.

  Bet kokiu atveju, šiai dienai šito niekas neprašo, kai prašys, tai tada bus galima rinktis su plakatais už šeimą, nes čia jau argumentas, kuomet atsiranda vaikas, tai čia jau nebe dviejų žmonių reikalas.

  Tuo tarpu santykiai ir santuoka tikrai yra tik dviejų žmonių pasirinkimas. Jeigu jie laimingi, tai prašom, jie tam turi teisę.

 7. inas 

  Aš kartais pagalvoju,koks būtų mano požiūris,jei tai būtų mano vaikas : ar aš būčiau tolerantiškesnis, ar … Šiaip,kol nėra taip arti mūsų, tai ir reakcija turbūt gerokai lengvesnė:vieniems piktintis,kitiems pritarti…

 8. Reda 

  kodėl tai nėra arti mūsų? yra.

 9. Ignas 

  As tai nelabai sutinku. Jeigu jie butu homoseksualai ir gyventu savo gyvenima, nieko neprisigalvotu tai man irgi butu dzin ant ju, bet kas cia per nesamone organizuoti eitynes? Tai gal mes suorganizuokim heteroseksualu eitynes, o homoseksualai tagul stovi uz tvoros su plakatais.

 10. Reda 

  tai kad heteroseksualams nėra reikalo eisenos organizuot, jiems viskas tvarkoj, į juos visuomenė normaliai žiūri, o štai homoseksualai tokios laisvės neturi, todėl surengė eiseną, kai šoko priemonę idiotams, kurie mano, kad gėjų nėra išvis arba kad jie yra kažkuo ypatingi.
  Dabar pamatė, kad žmonės, kaip žmonės. Tvarkingai elgėsi, perėjo nešdami savo vėliavas, šypsojos ir tiek. :)

 11. Ignas 

  O tu manai, kad po tokiu eityniu zmoniu nuomone arba tolerantiskumas gejam padidejo? Garantuoju kad ne! kaip tik dabar isisoke sukele visiems pasipiktinima dar didesni negu buvo iki siol. Tokiais renginiais neimanoma ugdyti zmoniu tolerancijos.

 12. Povilas 

  http://www.kleckas.lt/blog/

  Siulau paziureti cia. Eitynes labai gerai nusviestos, mazai teksto, daug photo, nuomone lengvai susidaro…

  Kurie yra nusistate pries,
  Nemanote, kad jusu baime/neapykanta/ nesupratimas kyla is jusu tamsumo ir uzsidarymo savoj aplinkoj?

 13. inas 

  Svarbu iš kokio taško pažiūrėsi(per kokius akinius):lietuviški,eurošiuolaikiški,pagaliau - biblijiniai ir t.t.

 14. Povilas 

  http://www.youtube.com/watch?v=N_Bn9GXx2so

  O cia tiems, kurie nemate kaip atrdo Vilniaus heteroseksualu eitynes.

 15. Argentina 

  Reda, palaikau…

 16. Andželika 

  Geriau tuos pinigus kuriuos skyrė eitinėms kokiem tiem šalantiem senukam ir alkaniem būtų skyre o ne tokiom nesamonėm, lietuva ne tokiu tradiciju!

 17. Andželika 

  P.S. Neesu prie homoseksualus…Bet su plikom šiknom eit i gatves ir bandyt kažka irodit…Nesamone.

 18. Gintare 

  Na, man tai tie atsiprašant “gėjai” netrugdo, tegul jie sau gyvena ir ką nori tą ir daro. Tik va nesuprantu,kam tokios eitynės reikalingos? Ir tikrai, buvo investuota daug lėšų, kurios galėtų jau geriau paremti skurstančius,ar kažką tokio,kam reikia finansinės pagalbos. O dėl tų eitinių, nu man gaila kad ir tų pačių vaikų. Vaikai prisižiūrės tokių nesamonių, ir manot nesugalvos kelių metų vaikas išbandyti tai su draugais? Atsiprašant ” pasilaižyti ” su kitu berniuku berniukui tikrai kils noras prisižiūrėjus tokių nesamonių. Ir kokie gi jie visi išaugs, lygiai tokie pat. Nu nežinau,jug tiems vaikams ir traumas galima įvaryti čia vos ne plikais užpakaliais lakstant. Nu nežinau, aš esu prieš tas eitynes.

 19. Z 

  Eitynese nebuvo ne vienos plikos siknos. Visa slikstuma ejo is kitos barikadu puses, kur ir nesvankus plakatai buvo, ir visi keiksmai.

  Jei zmones butu bent kiek labiau apsiviete, tai tos apsaugos nereiketu. Didzioji dalis nusistaciusiu pries buvo gime pries 50 metu arba pries 17. Vienu paziuru jau nepakeisti, o kiti dar per kvaili suprasti, koks margas pasaulis ir is baimes bando naikinti mazesnes grupes.

 20. ilgius 

  respekts

 21. Gintarė 

  Tai va ir sakau, visi tie keiksmažodžiai, visos tos nešvankybės tikrai nėra į naudą vaikams.

 22. Reda 

  Man tai jūs juokingi. Gintare, tai kokio velnio dabar žmonės rašo krūvas įrašų ir aiškina, kas ir kaip, kad gėjais gimstama, kodėl gimstama, dėl hormoninių dalykų, kad eitynės reikalingos atkreipti dėmesį, bet „vat tu tai nesupranti, kam čia kas ir kaip“.
  Tai aš nežinau, ką reikia daryt, kad jūs suprastumėt.

 23. kkk 

  Reikia zoofilų eitynių. Ot pabirbintumem kiaules. Man tie virukai jau pabodo.

 24. Reda 

  Reikia eitynių, kad valstybinę kalbą išmoktumėt. „virukai“.

 25. vikhtorija 

  Reda, Tavo kontrkomentaras kkk’ui, labai man patiko, įrašas irgi, palaikau Tavo nuomonę)

 26. nuomonė 

  Gėjus yra žmogus. Tik turintis negalią. Negalia gėjų negalėjimas sukurti gyvybės. Tai pat kaip aklumas, ar invalidumas. Todėl toliaracija gėjų turi turėti ribas. Visuomenė neleidžia akliems žmonėms vairuoti automobilių. Todėl gėjams ir leizbietėms neturi leisti auginti vaikų.

 27. Reda 

  O siaube, kokie išvedžiojimai, man jūs juokingi, turėkit kokią tik norit nuomonę, turėkit pačią radikaliausią, pačią negatyviausią nuomonę pasaulyje, bet mokėkit ją pagrįsti. Mokslu. Argumentuotai, o ne veblenkit nesąmones.

  Vaikas augantis be tėvo nenugali Edipo komplekso, todėl lesbietės negali auginti vaikų.

  Nors aš nemėgstu Freudo, bet tai yra argumentas; svaresnis, nei aklieji nevairuoja, o homoseksualūs žmonės negali turėti vaikų.

  Jūsų neapykanta yra bevertė, nes jūs nesugebat jai surasti pagrindo. Kodėl tuomet jūs nekenčiat? Nes bijot ir nesuprantat, nes tada patys jaučiatės geriau, jaučiatės viršesni, nes nesat užtikrinti patys savim ir savo seksualine orientacija.

  Krūva mano draugų ir kitų žmonių yra prieš eitynes, prieš santuokas, prieš įvaikinimus, tačiau aš gerbiu juos visus ir jų nuomones, nes jie kalbėdami šita tema randa svarių argumentų, o jūs švaistotės lakoniškom nesąmonėm ir dar rašot jas su klaidom.

 28. patricijuke 

  siandien per anglu pamoka diskutavom sia tema. Susidariau ispudi, kad is sesiolikos vaiku/paaugliu tik vienas uz. As palaikau nuomone pries, nors ir stengiuosi nediskriminuoju zmoniu ar ju poziurio, nes kaip sake Vytas, po to jie nores vaikus ir t.t. traumuoti. Beto atlikti tyrimai rodo, kad net 98 % homoseksualu turi psichologiniu problemu. Taip, kad sakau griezta ne. Nors visi mes esame lygus, bet cia jau ne lygume esme.

 29. Reda 

  Niekas šiandien apie jokius vaikus nekalba, kalba apie tai, kad žmonės nori saugiai jaustis reikšdami meilę savo partneriui, eiti susikibus už rankų ir .t.t

  O kiek turi psichologinių problemų paprastos šeimos? Kokių psichologinių problemų? iš kur tokia statistika? Kodėl turi? Gal dėl to, kad yra engiami krūvos priešiškai nusiteikusių žmonių?

  Tai visi esame lygūs, bet kai kurie lygesni?

  Vėlgi, jeigu jau turit nuomonę, tai turėkit ją iki galo.

 30. prieš. 

  Esu kalbėjusi su vienu gydytoju, kuris sakė, kad jie negimsta tokie, tokie tampa. Kai jie daro tai… jiem yra paliečiama kažkoks prostatos taškas ir jiems būna labai malonu, jaučia abipusį malonumą, kiekvienas vyras manau pabandęs tai taptų gėjus, ir tai jau yra iškrypimas, tas esu prieš.

 31. Reda 

  o tau vyrai/ moterys patinka vien dėl sekso? mes kalbam apie emocinį ryšį, emocinę trauką, o ne prostatą.

 32. prieš. 

  jūs kalbat ne vien apie tai, jei jau yra užvesta tokia tema, tai apie ją visą reik kalbėt.

 33. molisju 

  Va tokios eitynės ir parodo “toleranciją”… Bet iš kur pas kai kuriuos žmones tiek neapykantos aš nesuprantu. :(

 34. Reda 

  aš apie seksą išvis nekalbu, nes absurdiška teigti, kad čia esmė sekse.
  jeigu jau vyrams taip siaubingai patiktų analinis seksas, t.y. tik analinis seksas, t.y. jie nejaustų ypatingos traukos kitam vyrui, emocinės traukos, kokią vyrams jaučiu aš, tai tada vyrai tik analiniu seksu ir apsiribotų.
  o tam, kad padirgint prostatą, tai kitas vyras nebūtinas, užeikit į sex shopą. Bent jau savišvietai.

 35. Aistė 

  Olandijose kai kuriose mokykloje uždrausta mokytojams vartoti terminus ,,mama” ir ,,tėtis”, juos reikia keisti kitais terminais pridedant raides A ir B. Tokia eisena mažas žingsnelis link to. Jei jum tai normalu, tai atleiskit, matyt, mano vertybės iš kito pasaulio.
  Tegu gėjai sau būna gėjais, man jie nei šilta nei šalta, bet nenorėčiau, kad mano sūnų tvirkintų (žinau ne vieną ištvirkintą vaikiną, nes mano mama dirba mokytojair susiduria su įvairiais vaikais. ji buvo šokiruota. kaip ir aš). Ir sakykit ką norit, jei juos sietų tie dvasiniai ryšiai (aš tikiu, kad kai kuriuos, o gal net daugumą sieja), jiem nereikėtų nei eitynių nei dar ko nors. O štai čia buvo gestas krypstantis visai į kitą pusę. Kitą kartą jie sugalvos surengt orgiją su visais antikos elementais vidury kokios aikštės.
  fun.

 36. Reda 

  Jo, pamišusios lesbietės ims ir tave išprievartaus. BEWARE.
  ___

  Šiaip aš didele dalim kaltinu Lietuvos žiniasklaidą, kurie klaidingai informavo visuomenę, prirašė nebūtų dalykų ir dabar žmonėms kyla tokių minčių apie antikos orgijas.

  ___

  Aš įvaikinimui irgi nepritrariu, galbūt, labai išimtiniais atvejais. Bet niekas apie tai nekalba, žmonės nori laisvai reikšti savo meilę ir savo identitetą.

 37. nuomonė 

  Reda, pati papraščiausia motyvacija.

  moteris + vyras = Vaikai.

  (kur čia juokas? ir kur čia išvedžiojimas?)

  Ten kur viskas kas gyva, gamtoje. Tai jei jau mes esam gamtos dalis. Remiantis tiesiok dėsniu, o ne įvairiomis interpretacijomis. vyras/moteris + vyras/moteris = nulis. Tai jei jau tau gamta davė tokia dalią. Tai būk geras turėk savo vietą. Arba kitaip žinok riba.

  Toleruoju visus jų santykius iki šitos ribos.

  Tiesa, šiandien demokratinėje santvarkoje visi turi teises. O kur pareigos? Vyrui, moteriai, šeimai, tėvynei. Nėra.. teisė yra aukščiau. Už tai turim visuomene, o ne bendruomene.

  Dėl mano neapykantos, kodėl iškarto tokios spalvos? Kur čia neapykanta? Nesupratau. Čia greičiau jau iš tamstos interpretacija. Atsiprašau nesugebu raiškiai dėstyti mintis, įvėliu gramatines klaidas. Bet kur aš pasisakau už neapykanta? Visiškai jos nėra. Tiesiog kita nuomonė.

  Taika

 38. Reda 

  Neturėjau minty konkrečiai jūsų neapykantos, turėjau minty, kad neapykanta yra nepagrįsta, kaip ir jūsų nuomonė prieš tai buvusiam komentare.

  dabar pagrindimą aš jau matau, vadinas mes turim padaryt vaiką, kaip katės, turim paskleisti savo DNR. Šitai yra iš gamtos.

  Žmogus jau seniai seniai nutolo nuo kitų gyvūnų, žmonių evoliucija ypatinga, žmonės turi ypatingo junk DNR. žmonėms būdinga kryptinga genų konversija.

  dar kartą - apie vaikus niekas nekalba. Žiniasklaida kalba, bet Lietuvos žiniasklaida ir apie Jonaičio užsikodavimą nuo alkoholizmo kalba.

 39. merci 

  Eitynės dar nieko. Bet jeigu leis jiems auginti vaikus.. Du gėjai užaugins dar gėjų, kurie užaugins dar..

 40. nuomonė 

  Dėl “kačių”

  ką mes turim daryti. t.y. kur mes kaip žmonija einam aš nežinau. Tik žinau kad jei norim kur nors nueiti, reikia turėti kojas. Jei jų nebus, žingsnio niekas nežengs.

  Katės, atsivesti palikuonis užima eko sistemoje savo grandį. Žiūrime iš aukščiau, dar yra saulės sistemą, galaktikų sistema, visata, toliau? Gal žmonės ten kur eina yra, bus dalis kažko, kas turės visumą, visa - sumą.

  Dėl nuotolių žmogaus nuo gyvūnų. O gal jis niekada nebuvo tiktai gyvūnas? Nes turi sąmonę, sielą, kūną. Gerai, kažkas pasakys yra tik sąmonė ir kūnas. Tai kokio velnio mes užjaučiam kitą? Gal visi šitie trys aspektai ir daro žmogų, žmogumi. Išskiria iš gyvūnų? Nežinau čia tik mano prielaida.

  Genai. Nežinau kas yra “kryptinga genų konversija”. Bet šioje srityje žmogaus pranašumo nematau.

  “2005 m. mažytis augalas Arabidopsis, vadinamas baltažiedžiu vaireniu, sujaukė standartinį genų paveldėjimo suvokimą ir atskleidė ypatingą epigenetinį fenomeną. Purdo universiteto (Indianos valstija) mokslininkai aptiko, kad kai kurie baltažiedžio vairenio augalai, kurie paprastai žydi karpytais žiedeliais, paveldėję mutavusį geną vystėsi normaliai. Augalai patys atsikratė mutacijos poveikio. Genetiniai tyrimai atskleidė, kad augalai turėjo ir mutavusią, ir įprastą geno kopiją, nors iš „tėvinio augalo“ įprastos geno formos paveldėti jie negalėjo. Įprastinę geno formą išlaikė tik „augalai seneliai“. Robertas Pruitas, mokslininkų grupės narys, mano, kad genas buvo paslėptas ir paveldėtas kaip saugi kopija RNR forma – lyg tarpinė grandis, kuria paverčiama DNR, kol koduojami proteinai.Pruito manymu, daugelis augalų naudoja šį būdą, kad genai nemutuotų ir nepakeistų formos. Jei mutacija nepavyktų, žala nebūtų labai didelė, nes augalas iš saugios kopijos galėtų atgauti įprastą geno formą.Žmogaus organizmas gali padaryti tą patį. Tai paaiškina, kodėl kai kurių pacientų, sergančių sunkiomis genetinėmis ligomis, organizmai patys susidoroja su ląstelių mutacija. Jei žmogus turi tokių sugebėjimų ir gali pasilikti saugias genų kopijas, medicinai tai gali būti itin svarbu. Ši savybė gali padėti gydytojams suderinti ir padidinti epigeninio mechanizmo veiksmingumą. Epigenetika, sukėlusi mokslininkams tiek galvos skausmo, gali tapti nauju ginklu kovoje su sunkiomis ligomis.” via http://vznotes.vz.lt/Newspaper/RA99.NSF/printPage?OpenForm&id=C12567CC0037EEC1C2257398004999E0

  Paneigta ir dogma apie organizmų sudėtingumo laipsnio priklausomybę nuo genų skaičiaus, pvz:

  Žmonės – 26000 genų;
  Pelės – 25000 genų;
  Ryžiai – 45000 genų.

  Dėl kalbos apie vaikų auginimą. Viskas prasideda nuo sėklos pasodinimo, po to jau ir vaisius galima skinti. (tai ne interpretacija, tai metafora. Taip ji be tiesioginio argumento tik filosofiniu).

  p.s. Dabar yra dvi stovyklos, mokslas - materija ir religija (liet. pasaulėžiūra) - informacija, abi jos pešasi, bet gal joms reikėtų susijungti 1 + 1 = 2 suma - visuma. Įdomiai apie visumą ir moksle žiūrėjima kitu kampu išsako savo nuomonę A. Mickūnas http://www.culture.lt/satenai/?leid_id=982&kas=straipsnis&st_id=17514

 41. Reda 

  kuo tai siejasi su konkrečia tema?
  jau išvis einam į lankas.

  aš kalbu apie tai, kad žmonės jau seniai perkopė egzistencinį laiptelį, kuriame reikia tik paskleisti savo DNR; laiptelį, kuriame yra katės.
  žmonės save realizuoja rašydami knygas, kurdami skulptūras arba šiaip gerai leisdami laiką, todėl teigti, kad homoseksualai yra kažkokia silpnoji visuomenės grandis vien todėl, kad jie nesukuria natūralių šeimų, kurios gimdo vaikus nėra protinga. Gal koks homoseksualas vaistus nuo vėžio išras arba parašys nerealią operą ir jo indėlis bus geresnis nei asocialios kaimo šeimos, kuri kasmet pasaulin paleidžia niekam nereikalingų vaikų.

  jeigu turit daug noro kontempliuot į kairę, tai geriau rašykit man asmeniškai. Aš kartais laiko turiu.

 42. inas 

  Gal aš klystu,nėjau į jūsų blogus,bet man būtų gėda užsipulti žmogų,pareiškusį savo nuomonę atvirai,neprisidengusį anonimine kauke,kaip tai darome mes( ir aš…). Iš šių komentarų matosi, kokia didi neapykanta mumyse yra kitaip mąstantiems,besielgiantiems( šiuo atveju,kad ir gėjams). Mes bandome tą priešiškumą pudruoti, bet jis vis tiek išlenda daugelyje iš mūsų(nebūtinai gėjams). Šių ir panašių emocijų šaknys yra kur kas giliau,bet tai jau psichologija…Blogiausia,kai žmogus meta akmenį į kitą jo visai nepažinodamas.Tai dažniausiai minios žmonės…Kiek iš mūsų pažįsta kitos orientacijos atstovą iš arčiau?Kam to reikia? Išgerk kartu kavos(nebijok,neužsikrėsi :)),kaip liaudyje sakoma,panešiok kartu druską ir pamatysime,kad tai žmonės:mieli,malonūs,dirbantys(jei jums tai svarbiausia).Paklausit ar man teko?Taip. Ir netapau kitos orientacijos,tik požiūris į juos šiek tiek pasikeitė.Man buvo liūdna,kai viena mano gerbiama pažįstama išpyškino:Su Čaplinu filmų nežiūriu,jis buvo gėjus. Daug prarado moteris,oi daug,nes geresnių komedijų (bent jau klasikos) nebuvo ir gal būt nebus.O kiek dar tokių žmonių?Nesakau,kad turime pateisinti jų orientaciją(ir man ji ne maloni),tačiau mesti akmenį juk visų lengviausia :)

 43. idea 

  NESUTINKU. Aš kategoriškai prieš tas eitynes. Nori būt gėjum - būk sau laimingas, bet nelysk kitiems į akis su tavo iškrypimais. Pas mane mokykloj yra gėjus. Ir ką? Jis turi daugiau draugų už visus kartu sudėjus, nes yra tikrai linksmas žmogus. Niekam neįdomu kokia jo pakraipa. Jis to neslepia, jis apie tai atvirai šneka, bet svarbiausia - jis to nedemonstruoja. Gėjai nori lygių teisių? Norėt nedraudžiama, bet jeigu Lietuvoj pradės leist gėjams įsivaikint vaikus, aš pradėsiu nuoširdžiai nekęst šitos šalies. Taip, Europoj tai įsteisinta, bet aš manau, kad iš Europos sąjungos nereikia imti visko. Prakoškim šūdą nuo gerų dalykų.

 44. nuomonė 

  Tai niekas nesako kad jie prastesni. Jie normalūs žmonės. Ir dauguma jų manau karjeroje pasiekia, pasieks daugiau nei heteroseksualus.

  Dėl “į kairę”. Jei mes žiūrėsime siauriai. Nematysim visumos, kuri yra suma visko. Suma nėgali būti vieno objekto. Todėl paliečiu ir daugiau segmentų. O suma tai tas medis kuris užauga, sėkla + žemė + vanduo … bitutės = medis, vaisiai, sėkla

  “Asocialios kaimo šeimos, kuri kasmet pasaulin paleidžia niekam nereikalingų vaikų.”

  Su šitu nesutinku. Tavo teiginys “niekam nereikalingų”. Pala, pala gimsta gyvybė, ir ji tu jau iškarto nurašai ją, “niekam nereikalinga”. Tai dabartinė visuomeninė santvarkos įtakos išraiška. Tai kad kaimas yra laipteliu žemiau. Ir tu katik išsakei pozicija (galiu interpetuoti?) vaikas gimes asocialioje šeimoje yra nereikalingas. Jau taip iškarto. Nes jis jau neduos naudos, tau, šiuolaikinei visuomenei. Negavęs išsilavinimo turbūt negalės ir išrast vaistų pridedam neseną mokslo reformą, tai mokslas visai tampa nepasiekiamas. Dar labiau užtrenkiamos durys. O uždarius apylinkės ligonines, gal net ir nebus darbingos fizinės formos ir ateityje negalės atidaryti durų visuomenei, ar nuvalyti langų. Taip jis tikrai nereikalingas. Net ir todėl, kad pamidorus mes perkam iš ispanų. Kam mums kaimas? Taip mes jį parduosim greit 2011. :) O ką daro visuomenė, kad padėtų, pakeistų šitą padėtį?

  Kaimas sunaikintas, o dabar ir spardomas dar kai kvėpuoja paskutinius atodūsius. Nors to pačio kaimo dėka mes kalbam lietuviškai (atsiprašau aš tai darau su klaidom, bet stengiuosi pasitaisyti).

  Atsiprašau už “kairę” tikrai nenorėjau, bet išsiliejo viskas. Jei kalbėsim tik apie obuolį, nematysim medžio. Taip, mes šiandien bėgam ir neturim laiko matyti medžio. Laikas pinigai, arba saviraišką FB statuse, linksmybėse. ok.. liauniuosi. Gražaus vakaro ir darnos visumoje.

 45. Gintare 

  O tai kam tas dėmesys jiems? Jeigu jau gyvena nenormalų gyvenimą, tai ir tegul, ko čia rodos visam pasauliui.

 46. kam tos eitynes? 

  ko pasieke? kad dar labiau supykde priesininkus? jau ir taip ju teises ziuri labiau, nei normaliu seimu. dabar nori dar kazko… patys nezino ko…

 47. Vilmis 

  Ko gero tai daugiausia komentarų sulaukęs tavo blogo įrašas :)
  Kaip matau komentatorai reprezentatyviai atspindi visuomenės nuomonę ir kartais pataiko į delfi komentarų lygį (nepykit tai nėra pagiriamasis žodis). Bet džiugu, kad yra ir žmonių, kurie mąsto ir argumentuotai išsakydami nuomonę atlieka šviečiamąjį darbą. Norisi tikėti, kad kai eitynės vyks Vilniuje po trejų metų tai bus bent kiek panašesnės į miestiečių šventę (kaip Stokholme, kur Pride yra geriausias tūsas mieste per visus metus).

 48. Reda 

  Vilmi, man tai džiugu, kad žmonės bent jau eina į diskusiją, čia jau pirmas žingsnis suvokimo link. Po to jau prasidės argumentuotas nuomonės gynimas (tebūnie, kad ir neigiamos nuomonės), o galbūt kada ir iki Stokholmo Pride tūso išaugsim, tūso meilei ir laisvam pasirinkimui. ;)

 49. Ad Hoc: Nepatogus Kinas 2010. 

  [...] yra šio žodžio atitikmuo?), bet filmas rodo du visiškai skirtingus paradus - belgiškąjį ir mūsiškį, visai neseniai vykusį Vilniuje. Paradas Belgijoje yra toks, kokį mes įsivaizduojame - šventė. [...]


Rašyti komentarą