BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Emocijos.

2011-08-23 | Kasdieniška

Klausydamasi operos aš beveik visada apsiašaroju. Kada klausausi Verdžio operų gyvai, tai visada. Ir kada klausaus kokios gražios dainos, arba kada, mano galva, atlikėjas ją išjaučia. Spektakliuose kartais taip pat. Arba bent jau susigyvenu su aktoriais, klausausi jų nuostabių balsų, ypač vyresnės kartos aktorių.

Ir man visad šiek tiek pavydu, nes kad ir kiek minties neštų tekstas, tokio emocinio krūvio jis neturi. Tebūnie emocijos turi tiek pat, bet krūvio - niekaip. Žinoma, kad esu visiškai pasinėrus į tekstus, bet joks tekstas neleidžia nutolti, juk visada gali atitraukti akis ir permąstyti, nusiraminti ar susikaupti, vertinti blaiviau, Muzikoj kitaip. Čia nėra pauzių, kurių nori klausytojas. Ji paskandina ir užgniaužia kvapą, verčia ašarot ir užsimerkti.

Ir man visad taip gaila, kad aš temoku išgroti gamą fliugeliu. Jūs tikriausiai net nežinot, kas tai tokio. Varinė dūda. Mažiau spigi nei trimitas.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (4)

 1. ENORCA 

  Fliugelis skamba kaip koks kugelis :D

 2. punktyras 

  Panašiau į storą, didelį fligelį :)
  Pučiamieji instrumentai valdo.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 3. deathblow 

  teko gūglint, kas tas fliugelis ;)

 4. Reda 

  Pučiamieji labai gerai! Šiaip aš visada labiausiai norėjau groti trombonu.

  Dar violančele. Bet pučiajiemi man labiau patinka.

  O fliugelis šiaip jau fliugelhornas. :)


Rašyti komentarą