BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Filmai.

2010-06-29 | Kasdieniška

Man taip nuobodu. Aš pirmą kartą po labai ilgo laiko neturiu jokio realaus darbo, kurį degtų padaryt. Žinant tą faktą, kad aš esu deadline mergaitė, tai nieko aš ir nedarysiu šiandien. Žiūriu futbolą, dar šiandien deginaus balkone, skaičiau, vedžiojau šunį ir galbūt nusilakuosiu nagus.

Parsisiunčiau filmą „Chloe“. Treilerį pasižiūrėjau tik dabar, bet nuomonės vis tiek neturiu. Parsisiunčiau šiaip sau. Tiesą sakant, mano filmų skonis yra apgailėtinas. Paskutinis filmas, kurį aš labai norėjau pamatyt ir kuris, mano akim žiūrint, turėjo būti labai geras buvo Lars Von Trier „Antikristas“. Jo treileris ir filmo idėjos, buvo puikios, bet išpildymas idiotiškas. Arba aš visiškai neturiu skonio. Aš manau, kad atkreipti dėmesį seksu, purvu ir smurtu yra labai lengva, todėl nuobodu. Būtent todėl nemėgstu Pedro Almadovaro (nors jo vienintelė knyga ružavu viršeliu yra puiki).

Tęsiasi, nes prieš tai kine žiūrėjau „New Moon“. Knygos yra visai neblogos - jos tokios emocingos ir pilnos meilės, tokio susižavėjimo, kai kitas žmogus tau atrodo geresnis už tave patį bent kokį milijoną kartų, kai tu pradedi abejot savim, kai nesi tikras ar tam tobulam žmogui galėsi duot bent jau kažką. O filme…

girl + boy = love or somethin`

Grįžtu į savo nuobodulio pasaulėlį. Rytoj vakarėlis, o tada Tundron gal. Kas važiuojat?

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (5)

 1. rednails 

  važiuojam važiuojam:)

 2. Vakarė 

  Nevažiuojam, bet tikimės bent kiek atsigriebti Tamstoj. Būsi? : ))
  O dėl filmų, tai juk neseniai žiūrėjai “It’s all gone Pete Tong”, ar ne? O jį visi vadina labai geru, taip kad cheer up. : )))))

 3. Reda 

  O aš taip ir nenuvažiavau Tundron, nes visi bičiuliai nusprendė nevažiuot.
  Vakare, taip, tas filmas tikrai geras buvo. :) Ir taip, Tamsta būtinai. Susimatysim. ;)

 4. Vilmis 

  OMG! Kaip galima nemėgti Pedro Almadovaro???
  Bent jau man Pedro Almadovaro vienas iš geriausių režisierių. Jo filmai tokie jausmingi ir su mintimi, o ypač tie kur vaidina Penelope Cruz (pvz. “Volver”).
  Nors kiekvienas turi savo nuomonę ir gali ją išreikšti ;D

 5. Reda 

  Vilmi, aš tikrai sutinku, kad siužetas ir mintis yra puikūs, bet sekso scenos, narkotikai ir t.t. man visa tai perdėta, nes tai ne tiek labai padeda pačią idėją atskleist, bet šiaip dėmesį atkreipia. O dėmesį atkreipti galima ir solidžiau.
  Bet aš nemanau, kad aš turiu kompetencijos filmus kritikuot, aš beveik nežiūriu filmų… Aš knygas skaitau. :)


Rašyti komentarą