BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Full of Love.

2009-12-21 | Kita

Kalėdos yra būti apsikrovus vyniojamojo popieriaus atplaišom, nes tu jau trečią kartą bandai supakuot dėžutę. Reda… Taip, supakuoti 35 plaukų segtukus galbūt būtų sudėtinga, nes jų forma tikrai yra aukštasis pilotažas, bet supakuot dėžutę…

Kalėdos yra keiktis klūpant ant Lindex grindų. Ar šokiai virtuvėje kepant imbierinius sausainius? Ar raudoni žandai, kai grįžti iš kiemo? Kalėdos yra kai miegi su vilnonėm kojinėm. Kalėdos yra, kai Santa Claus is coming to every fucking radio station.

Ne.

tavo sušalusiems voratinkliams mano saulės zuikučiai

tavo sušalusiems voratinkliams mano saulės zuikučiai

Kalėdos yra rašyti laiškelius, trumpam pakelti akis nuo popieriaus ir šypsotis, nes prisimeni, kaip tu apsikabinus gesintuvą nelipai iš brolio mašinos, o jis draugiškai, griežtai, diplomatškai, o tada pakėlęs balsą bandė tave įtikint eit miegot (Algirdai…), kaip tu naktį, su pižama, bėgi pasitikti brangiausių svečių, kurie atsitrenkė velniai žino kur, kad su tavim parūkyt kaljano (Artūrai…), imi juoktis, kai prisimeni, kaip jūs susikalbat su sunkvežimių vairuotojais (Mariau…),  kaip judvi vis girtėdamos analizuojat literatūrą, kiną ir prasigėrusius suokalbininkus (Ramune…), kaip pabaigiat viena kitos sakinius vasaros naktimis su užsienietiško alaus buteliais gimtųjų ežerų fone (Dovile…), kai tu suvoki, kad judvi esat identiškai ciniškos ir spjovusios, tačiau mylit viena kitą ne ką mažiau nei batus (Agne…), kai pasidžiaugi, kad sutinki žmonių, kurie tave įkvepia (Arvi…), kai dar kartą įvertini tuos, kurie niekad nesitraukė (Geistaute…), kai turi valandų valandas bendro juoko (Raminta…) ir mergaitiškų plepalų (Sandra), kai gali susipykt dėl milijono priešpriešų, bet vistiek nekeli balso (Vytai…), kai prisimerkus šypsais, nes aš ta reta mergina, kuriai tu nedarai įspūdžio, tu užaugai toks pats, kaip ir aš (Povilai…), kai vien tik galvojant apie tave man daros linksma (Aisti…)

Jūs esat mano Kalėdos.

Nepirkit man dovanų, jeigu nežinot, ką pirkt, jeigu neturit laiko, nespėjot, neplanavot, nenorit. Rimtai. Man nusispjaut. Aš iš jūsų visų esu gavus daug daugiau, nei tai, ką jūs man galėtumėt nupirkt…

nuotrauka ir užrašas po ja: stulja - tobulos nuotraukos, kurios tobulai draugauja su tom tobulom eilutėm po jomis. Meilė ir pirmo pamatymo! Būtinai pasižiūrėkit!

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (7)

 1. brumbrumai 

  nuosirdus dekui :) turbut, tai ir yra kaledos. kai slapta sypsena nesiojiesi del slaptu priezasciu :) gal ne slaptu, bet tik tau svarbiu :)

 2. bernadeta 

  Paskaičiau tave, ir šilčiau pasidarė. Gera turėti draugų :)

 3. ALGdas 

  Įdomios Kalėdos.

 4. Airina 

  Gyli Kalėdų dvasia gyvena tavyje … ;)

 5. Vytas 

  Reda, čia yra pirmas blogas kurį atsiverčiu kas dieną. Tu irgi mano Kalėdos ;)

 6. proz 

  šitas įrašas ir man įkvėpė kalėdinės nuotaikos. net atviruką ką tik užrašiau!
  tu faina ;)*

 7. Reda 

  ačiū visiems. :**


Rašyti komentarą