BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Futbolas.

2009-06-19 | Kasdieniška

Tu neįsivaizduoji, kiek aš kartų dėl tavęs verkiau! Ir iš laimės, ir iš liūdesio. <3 Zizou

Tu neįsivaizduoji, kiek aš kartų dėl tavęs verkiau! Ir iš laimės, ir iš liūdesio. <3 Zizou

Šiandien mačiau vaikiną, kuris vilkėjo kažkokios užjūrio valstybės futbolo asociacijos marškinėliais su užrašu: „Loosing is not an option“. Ką man užsidėt - Prancūzijos federacijos markškinėlius ar Lietuvos su užrašu: „We are so sorry, but loosing is an only option. Again. It`s not our fault. It`s just a coincidence. They were the strongest team ever but next time we will kick their ass.`

Aš tikrai nuoširdžiai pavydžiu tiems, kurie gali eit daužyt vitrinų ir padeginėt automobilių iš laimės (ar iš netikėto nusivylimo, nes nusiminę nusiaubti miestą ir mes galėtume, galėtume jį nusiaubti jau iš anksto). Ir aš tikrai pavydžiu tos vienybės ir įraudusių veidų, kurie kartu skanduoja iki nualpimo, pavydžiu mažų berniukų, kurie sako, kad užaugę ir jie bus, kaip jų tautiečiai, kurie ką tik įkalė vieną kitą kamuolį į svetimus vartus.

Ir kodėl aš esu priversta miegot su Zinedine Zidane marškinėliais? Žinot, kodėl? Man atrodo, kad žinot… `cause I`m sick of your next times.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (2)

  1. deathblow 

    na, lietuvoj berniukai auga ir planuoja būti krepšininkais. lietuvoje bent krepšinis neblogo lygio, reikia pripažinti tai. o pvz. anglai gerai žaidžia futbolą, bet visiškai lievai žaidžia krepšinį. atrodo, kad visur kažkoks paskirstymas yra. tik gaila tų valstybių, kurių nei krepšinio, nei futbolo rinktinės gerai nepavaro niekad ;)

  2. Reda 

    true true. Bet kad aš nemėgstu krepšinio, todėl man labai gaila, kad Lietuvoj futbolas toks silpnas.


Rašyti komentarą