BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Girtos šnekos. John Galliano.

2011-03-06 | Aplinka

Būtų įdomu paskaičiuoti, kiek blogerių pastarosiomis dienomis ant kelių pasitupdę savo mylimiausius draugelius jų klaviatūromis baksnojo John Galliano. Arba Dior ir su mada visai nesiderinančius antisemitizmas ir Adolfas Hitleris.

Jeigu kam nors nėra žinoma, tai John Galliano girtas pavapėjo nesąmonių apie žydus, dujas ir prisipažinęs meilėje Hitleriui buvo nušalintas nuo Dior mados namų pagrindinio dizainerio posto, paskutinė jo kolekcija šiems mados namams buvo pristatyta be jo paties dalyvavimo, o jo vardinės kolekcijos pristatymas, turėjęs įvykti šiandien, atšauktas. Jam gresia lausvės atėmimas iki pusės metų bei solidi bauda. Natalie Portman, Karl Lagerfeld ir krūva kitų šiuo metu viešai bjaurisi John Galliano pareiškimu, prancūzai (Dior yra Prancūzijos mados namai) gavo dar vieną progą piktintis britais (John Galliano yra britų tautybės), o mados pasaulis eilinį kartą prisimena genialią dizainerio praeitį, pastarųjų metų išsisėmimą bei šokiruojančią baigtį.

Aš esu pacifistiškas žmogus, manau, kad holokaustas labai baisu, karas baisu, Hitleris anaiptol nieko gero, bet… jeigu imtume įrašinėt visų girtus paistalus, tai bent pusę mano draugų reikėtų susodint už grotų. Daug visko prišnekam ir dažnai šnekam vien tam, kad šnekėt, net ir blaivi būdami pernelyg negalvojam, net ir turėdami žydų draugų arba būdami tikrai tolerantiški kartais pasijuokiam iš pasaulinio žydų masonų sąmokslo.

Aš esu už John Galliano ir pasaulinė situacija, kuomet dėl absoliutaus ir vienkartinio niekniekio žmogui buvo sugriauta karjera, kurios jis siekė visą gyvenimą man atrodo apgailėtinai. Man visada patiko jo pompastika ir margumas, o paskutiniosios kolekcijos batai yra dieviški. Naiviai tikiuosi, kad situacija aprims ir dar kartą viešai atsiprašius moralistai ir teisuoliai liks patenkinti.

nuotraukos: paskutinioji John Galliano kolekcija Dior mados namams. Fall/ Winter`11; iš style.com

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (14)

 1. vilmis 

  Esi teisi - lengviausia zmogu nuteisti. Bet talentai taip lengvai isnykti negali, manau John Galliano sugris i mados pasauli ir toliau kurs dieviskai grazius batus ;)

 2. Vytas 

  as isvis manau kad yra nesamone pykti uz antisemitizma. zydai patys prisiprase kad ju visi nekestu. Jie kazkuom i cigonus panasus. O va dabar kai suzinojau apie sita to galiano pareiskima, tai as nuo siol labiausiai megstu ji is madu pasaulio

 3. Reda 

  Vilmi, aš irgi manau, kad neturėtų viskas šitaip baigtis. kita vertus, mados pasaulis didelis, daug gabių, naujų žmonių yra… John Galliano pastaruoju metu darė tą patį ir mano galva, tai gan dažnai nutoldavo nuo to, kas yra Dior.

  Vytai, mano nuomonę šitu klausimu tu irgi žinai. (mes išvis kažkaip dažnai vienas kitam šitą sakinį taikom) :>
  šiaip man net nelabai svarbu, ką Galliano mano apie žydus ar bet ką kitą… girtas pašnekėjo ir tiek. ir jis dizaineris, kuria gražius drabužius. viskas.

 4. Subjektyvi 

  Eilinį kartą išpūstas mega burbulas, ir tiek. Girto sapaliones išviešinti kaip didžiausią nusikaltimą.. Nežinau. Manau tos viešintojos dar ne kartą pasigailės, kad perlenkė lazdą. O genijaus tai nenužudys, kaip nenužudė Kate Moss kokaino takelis. Reabilitacija įvyko labai greitai ir neskausmingai.

 5. GossipChic 

  Man tai atrodo, kad tuo ir skiriasi vieši asmenys nuo paprastų žmonių, jog neturi tos privilegijos, kaip pastarieji, viešai vapėt nesąmones prisigėrus, patekt į laikraščius nufotografuotam su kokso takeliu ar skėryčiojantis be kelnaičių ir t.t. Va pavyzdžiui niekas neuždarys (ne)gerb. Vyto už jo čia suvemtą nesąmonę ir jokios baudos iš jo nepaims, nors gal ir vertėtų. Anyway, prieš keletą metų buvo panaši situacija su Melu Gibsonu, tai po viešo atsiprašymo ir praėjus trupučiui laiko, viskas užsimiršo..

 6. Vytas 

  GossipChic (labai kietai uzsivadinusi esi respektas) o isvis prie ko cia vimtelejai apie viesus asmenis ir paprastus zmones ir kaip tu supranti ta viesaji zmogu? nes tarkim prisikes prie prezidenturos is karto tapciau viesu asmeniu , nes atsidurciau laikrasciuose ir mano sapaliones jie ishspausdintu, taip kad tu cia savo kvailu teoriju 5mecio vaiko gal internete nepostink, o ziurek toliau gossip girl ir svajok kaip tu butum viena is tu aktoriu+ viesas asmuo.

 7. GossipChic 

  Čia tu renkiesi kvailo 5mečio taktiką ir supratęs, kad truputį nusikliedėjai, vietoj to, kad pripažintum tai, puoli įžeidinėt žmones, kurie tau pasako, kad kalbi nesąmones. Viešas asmuo, tai tas, kuris yra žinomas visuomenėje, dalyvauja visuomeninėje veikloje, yra domimasi jo nuomone, jis pats daro kažkokią įtaką žmonėms. Todėl, turiu tave nuvilt, kad ir kiek šiksi prie prezidentūros, niekam tos tavo sapalionės įdomios nepasidarys :)

 8. Vytas 

  gal tu nebesvaik , jau man rodos miegot laikas nes tavo organizmas kruviu neatlaiko ir pervargai. Niekur as nenukliedejau , pasakiau kad negalima pykt uz antisemitizma kame cia kliedesys cia mano subjektyvi nuomone. Ir baik tu ta savo sugalvota “viesaji asmeni” vartot as neabejoju kad tu cia priskiestum belekaip daug ir neidomiai jei tik leista butu tau savo teorijas cia ishsakyt as niekam nelinkiu visa tai isgirst kas vyksta tavo mazoje galveleje

 9. GossipChic 

  Kame kliedesys? Tavo teiginyje, kad negalima pykt už antisemitizmą, va tame. O tuo, kad įžeidinėji mane, nihuja manęs nepažinodamas, tai tik parodo tavo idiotizmo lygį. Turbūt laisvalaikiu eini pasidiskutuot su savo intelekto žmonėm į delfio komentarus, ar ne?

 10. Argentina 

  Nesipykit, būkime draugais geriau.

  Aš pritariu, kad niekas netūrėtų taip būti baudžiamas kaip Galliano šiuo metu, visas jo gyvenime kurtas darbas atimtas per porą valandų, tik todėl, kad ‘prisišnekėjo’. Galbūt skriaudžiama jį per daug. Tačiau sutinku su tuo, kad jei esi žmogus, kuriuo kažkas domisi ir seka ( kaip daugelis fashionistų) reikia žinoti, kad bet ką sakyti negalima, nes visada bus kas prikibs prie tų žodžių…

 11. molisju 

  Kate Moss uostė kokainą, Galliano prišnekėjo kažkokių kvailysčių girtas, so…? Vistiek Kate gražuolė, vistiek aš noriu Galliano batų… :)

 12. Reda 

  būtent, nes Kate yra modelis, jai ir priklauso būti gražiai. O Galliano priklauso kurti gražias sukneles.
  Barakui Obamai reikia protingai kalbėti ir apsvarstyti kiekvieną žodį, jeigu jis kalbėti antisemitinius dalykus, tai būtų liūdniau, o čia ženkliai perspausta situacija.

  o už antisemitizmą pykti tikrai negalima. aš irgi nepritariu antisemitizmui ir dažniausiai nepritariu Vytui, bet kiekvienas gali turėt savo nuomonę. net jeigu ta nuomonė yra antipatija žydams.

 13. dienamiegok 

  Siūlau visiem pažiūrėti Band of Brothers 9tą seriją :)

  Koks žmogus dėl to, kad gimė garbanotas nusipelnė būti marinamas badu, dujų kameros ir t.t.?
  Koks menkysta gali galvoti, kad to nusipelnoma? Ai, taip, Vytas.

 14. Reda 

  ko jūs išvis veliatės į tokio pobūdžio diskusijas internete?
  pasakė kažkas kažką neargumentuotai, o jūs imat svietą lygint.


Rašyti komentarą