BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Gražuole, ką veiki?

2010-03-11 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Myluoju straipsnį skirtą IQ. The Economist (buvęs Miesto IQ) mokslo ir technologijų skilčiai. Taip, mano nauja veikla. Labai įdomu, naujos veiklos mane įkvepia, bet šiandien aš tokia pavargus. Norėčiau pasimyluot su kuo nors, kas turi kūną ir šiltą kraują. Ne, šuo netinka. Beje, net ir šuo kažkur kitur miega. Noriu iki paryčių kalbėt beprasmybes, aptarti svetimus santykius ir muziką, susiplanuoti tris vasaras į priekį, įsivaizduot, kokius aukštakulnius aš avėsiu pavasarį (kuris tikiuosi ateis).

Šiandien su Geistaute ir Godute buvom Justiniškių skylėj. Prie Norfos stovėjo Chrustik`mobilis.  Liūdnas vyras ant stalo buvo išsidėliojęs daug skirtingų kukurūzų. Siaubinga. Norfos pardavėja Godutei liepė uždaryti kasą. Prastesnio aptarnavimo ir labiau surauktų snukių Vilniuj aš dar nebuvau mačius. Nieko keisto, kad Lori savo kolekcijas kaupia fotografuodamas būtent šio pavadinimo daržinėj.

Skylėj buvo fenomenali įvairių paslaugų koncentracija - seimo nario ofisas, dvi kirpyklos, restoranas Sandra, vaistinė, šokių studija, …, jaunimo užimtumo centras, kuriame repetuoja grupė Sportas. Mes juos filmavom. Labai mieli vyrai. Pagrojo mums porą gabalų. Laisvai pakalbėjo kameron. Marukas sakė, kad nori gerbėjams pasirašinėti ant pilvų. Jis šaunuolis. Būtinai nusiimkit marškinėlius ir atkiškit jam bambas, kai pamatysit jį kur. Per GaDi 2010, pavyzdžiui.

Ar važiuosit į GaDi? Susitiksim?

Einu pamiegosiu, o rytoj ryte dar truputį pasibučiuosiu su savo geriausia drauge teksto rinkimo ir redagavimo programa Microsoft Word.

Labanaktukas, vaikučiai.

nuotrauka: iš asmeninio archyvo. 16metė Reda Olandijoje.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (7)

 1. Argentina 

  O būtų įdomu pamatyti lietuviškąją versiją of The Economist :) kadanors, kai grįšiu namo :)

 2. Vilmis 

  Kažkodėl pamaniau, kad ši daina atspindi šiandieninio tavo blogo įrašą http://www.youtube.com/watch?v=2_HXUhShhmY

 3. Reda 

  Argentina, aš irgi laukiu ekonomisto, nors man labai patiko Miesto IQ.

  Vilmi, geras. :) aš prieš du įrašus dėjau linką į šitą dainą. Fantastika. Man labai patinka šita daina ir šiaip… sutapimai. :)

 4. - vikhtorija 

  Justiniškių skylė :D žiauroka, na bet man irgi toji Norfa ne prie širdies, vis gi Norfa.
  Kai gyveni viena stotele atokiau nuo tos vietos, tai ir lankaisi ten ne dažnai, nes maxima geriau. :D

 5. Reda 

  aš turiu alergiją miegamiesiems rajonams. man ten labai nejauku. aš suprantu, kad ten galima jaukiai gyvent, turėt jaukius namus, jaukiai sėdėt su draugais monolitų kieme…

  bet kai aš ten atvažiuoju iš savo Trakų, kur pro langą matau medžius, o vasarą veduos šunį maudytis, o ką tik pasitikau vakarą miške, tai man Justiniškės yra skylė.

 6. - vikhtorija 

  šit kaip, tada ne vienintelis Justiniškių rajonas turėtų tau taip atrodyt, yra ir blogesnių variantų. (: be to, nėra taip jau blogai, iš savo lango irgi galiu matyti pievą, mišką ir ežeriukas yra :D

 7. Reda 

  ne vien Justiniškės man taip atrodo. :)


Rašyti komentarą