BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Ice Ice Baby.

2010-12-09 | Kasdieniška

Jūsų beprotė draugė šiandien išsiruošė į koliokviumą su aukštakulniais. Ėjo mažulyčiais žingsneliais ir net džiaugėsi sutižusiu purvinu sniegu, kuris padėjo jaustis truputį stabiliau. Visą laiką meldėsi, kad vakarop nepradėtų šalti, o vėliau pravedusi susirinkimą apie partizaninį marketingą skubiai pasišalino net neišgėrusi kavos su kolegom. Dar mažesniais žingsneliais ir nuolat skatindama save mintyse nutipeno iki bankomato ir dar kartelį įsitikino, kad senstelėjus drumenbeis nord darbuotoja tris kartus nesuprato, kad aš noriu savo pinigų kortelėje, o ne banko sąskaitoje, kurios internetinės bankininkystės funkciją aš šįryt vėl užblokavau, nes nesugebėjau atsiminti savo slaptažodžio. Rytoj avėdama lygiapadžius dideliais žingsniais žirgliosiu į artimiausią banko skyrių. Dar kartą. Žinant tai, kad negaliu pakęsti tokių įstaigų, ši perspektyva mane liūdina.

Rytoj dar eisiu į The Umbilical brothers nors siaubingai tingiu, noriu važiuot į Trakus ir skaityt Jose Saramago amžinai, o šiaip man priešsesisiniai atsiskaitymai ir laboratorinių gynimai, tai aš dažniausiai skaitau genetiką.

Dar kažkas nutiko mentei ir labai skaudėjo. Šiandien jau geriau.

Į vakarėlius vaikštau rečiau, nes visur daug marozų.

Vilniuje šalta visom prasmėm.

nuotrauka: aš su Geistaute. Pernai irgi šalta buvo Vilniuj tokiu metu maždaug.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (5)

 1. Ieva 

  Bet bent pernai be sniego buvo, bent be sniego…

 2. Reda 

  dabar pažiūrėjau, kad nuotrauka spalio 29 dienos. :D pasiklydau laike truputėlį. :)))

 3. Vilmis 

  OMG tai pasirodo gandai apie marozų masinį išplitimą Vilniuje yra tiesa?? Kažkaip nenorėjau tikėti kai rudens pradžioje į DK gyventi atvažiavusi kolegos žmona sakė… Liūdna…

 4. Slapta meile 

  Kaip as pritariu del marozu vakareliuose. Pats nebenoriu niekur eit, kartais net i bara bijau iseit. Bet su tavim alaus niekad neatsisakyciau, kad ir tarp marozu…

 5. Reda 

  Į barus, tai aš dar nueinu, nes kai sėdi prie stalo su draugais, tai nėra pernelyg didelio kontakto su aplinka, kad ir kokia ji marozna bebūtų. :)
  bet aš kartais noriu į klubą nueit, su draugėm, pašokt, išgert eilutę kamikadzių, o visur visi kažkaip iš Telšių. haha.


Rašyti komentarą