BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Įrašas nr. 100. Meilė skaitytojams.

2010-02-14 | Kasdieniška

Ei, pasveikinkit mane. Tai šimtasis mano įrašas. Tiesą pasakius, ne. Seniau rašiau kitą blogą, taigi šimtasis mano įrašas turėjo būti jau senokai… bet šitai yra šimtasis Liu Liuoti įrašas! Su tuo save ir sveikinu ir sukuriu progą padėkoti jums…

Rimtai. Jums.

Nes skaitot, nes komentuojat, nes su kai kuriais iš jūsų aš nueinu gerti arbatos ir kavos, kuri virsta alum ir vynu, aš su jumis daug prisijuokiu ir kalbu labai jau protingom temom, iš visos širdies padovanoju jums knygą, o su kai kuriais mes baksnojamės klaviatūrom ištisus vakarus, vis keičiamės nuotraukom ir muzika, pasakojam daugybę nuodėmingų smulkmenų ir vis tikimės padaryt tą patį, bet jau gyvai, man malonu, kai jūs parašot man privačių žinučių ir man juokinga, kai pareiškiat man, kad aš panaši į Kirsten Dunst. Visiškai be jokių įžangų:

Reda, tu panaši į Kirsten Dunst.

arba:

Reda, tu esi arogantiška kalė.

Noriu padėkoti ir savo krūvai draugelių, kurie čia daugiau mažiau gyvena ir priverčia mane rašyt. Aš rašau, nes noriu atsiminti, kaip žiūrėjom siaubingus filmus, arba gaminomės vakarienę, arba tris paras šventėm gyvenimą, kaip sportuodavom ir keliaudavom, mokėmės… kaip bėgiojom po Cvirkparkį… kaip nusirengdavom… kaip  sunkiai grįždavom namo… Kartais paskaitau senus įrašus, kuriuose esat jūs ir nuoširdžiai šypsaus.

Taigi aš beveik metus esu čia. Kas pasikeitė? Nežinau, niekas nepasikeitė. Blogas mano gyvenimo nepakeitė, bet truputį šilumos iš jūsų aš gaunu, tikiuos, kad truputį jos sugebu duoti ir jums.

paveiksliukas: nuvogiau veidaknygėj.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (17)

 1. Domas 

  Sveikinu su šia puikia “sukaktim”! Tikrai gerai sekasi tau rašyti ir skaityti visada įdomu paskaityti, nors gal ir ne visą laiką suprantu :) Dar va linkiu per ateinančius metus parašyti kokius 200 įrašų! Liuliuok sėkmingai ir toliau! :)

 2. Žygimantė Vakarė 

  O, sveikinimai ! Rašai gerai, tad linkiu nesustoti. Ir įsivažiuoti greičiau į dabartinį gyvenimo ritmą, kad atrastum ir (daugiau) laiko bloginimui. < :

 3. molisju 

  Sėkmės ir toliau rašyk:)

 4. dienamiegok 

  Čia vienas iš dar nedaug mano atrastų blog`ų kuriuos atsipūtęs galiu skaityti be jokio šlamšto, taigi, galbūt ne tik man šimtu įrašų papildei mažų mažiausiai skaitytinų blogų sąrašą. Su kuo ir sveikinu :)

 5. ALGdas 

  Skaitau ir matau, kad nesikeiti - ir gyvenimo būdas, ir rašysena. Žodžiu, jau gerai Tave pažįstu. O paskaityti įdomu - susilieti su žmogumi.

 6. Reda 

  ei, ačiū visiems! pasistengsiu jūsų nepalikti ir skirti jums dėmesio bent jau kartą ar du per savaitę. :)

 7. arbatajuodoji 

  Sveikiju labai :)

 8. - vikhtorija 

  Ir aš tapau Tavo nuolatinė skaitytoja, tad labai sveikinu, kad jau iki 100 įrašų užaugai :>>>
  Bravo, bravissimo!

 9. Eligijus 

  Sveikinu, Reda! Esi nerealiai įdomi, žavi bei kūrybinga asmenybė, niekada niekada neapleisk rašymo. Jaučiu, kad tau tai skirta

 10. Reda 

  ir dar kartą ačiū! :)

 11. Argentina 

  Tik nesustok :)

 12. EternalEnigma 

  aciu, kad rasai:]

 13. Reda 

  Ačiū, už palaikymą. :) Ramiai, aš jau turbūt nebemoku nerašyt, įstrigau amžiams… ;)

 14. arbatajuodoji 

  hmhm. o galima sužinoti Tavo buvusio blog’o adresą? :)

 15. Reda 

  nebėra jo. :)

 16. proz 

  Ak, atvažiuotum aplankyti manęs į Italiją. Kur saulė, vynas kasdien, nuo šilumos garuojančios senamiesčio aikštės, balkonai ir stogai, nuo kurių galima stebėti saulėlydžius, tik štai Redos į kompaniją trūksta :) (na gerai, kol kas dar ne visai taip, dar nuo karščio asfaltas negaruoja, bet ateity turėtų išsipildyti. Gal ir antra dalis išsipildys – turim sofą svetainėj ir laisvų matracų, o lėktuvo bilietų šiais laikais galima rasti tikrai pigiai… ;)

 17. Reda 

  ooo… Ramune, kaip nerealu… Aš mirštu su darbeliais kojas kiaurai permerkiančioj Lietuvoj, tačiau labai noriu. Labai pabandysiu pasiplanuot!
  Saulė, vynas ir merginos. ;)


Rašyti komentarą