BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Kalėdinė isterija.

2009-12-15 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Jūsų brangiausia draugė yra iš tų idiotų, kurie dovanas perka paskutinę dieną, tačiau ji dar ir nuoširdi idiotė. Ir perfekcionistė, todėl šiandien 6 valandas vaikščiojo po senamiestį su 9 cm pakulne. Dabar miršta nuo kojų skausmo ir bijo pagalvoti apie tai, kad šiai isterijai bus lemta pasikartoti.

Aš nekenčiu tos krūvos tokių pačių isterikų, kurie zuja po parduotuves, susiraukę, keikiasi, nes neatsimena savo žmonų drabužių dydžio ir liemenėles matuoja delnais, dar labiau nekenčių tų, kurie perka idiotiškas plastikines kalėdines smulkmenas, saldainių rinkinius iš prekybcentrių ir papuošalus iš veltinio už milijoną pinigų. Aš nieko nespėju, nieko nebesuprantu, bandau atsiminti, kuris iš jūsų mėgsta kakavą, kuris nekenčia kokosų, kas jau skaitęs Kafką, kas negali žiūrėt Almadovaro. Ieškau jums idealių šalikų, bet…

Parduotuvėse man būna silpna. Aš turiu labai lakią vaizduotę ir matau save su tom pūstom suknelėm, nėriniuotais apatiniais, indigo spalvos batais, violetiniais batais, megztukais su širdelėm, verstos odos batais. Aš noriu absoliučiai visų šampūnų, kvepalų, lūpų balzamų, kūno kremų, vonios putų, aliejų, kvepiančių žvakių, smilkalų… Eidama pro šokolado parduotuves aš virpteliu, nes jie turi geros nugos, o Marks & Spencer nebeturi Turkish Delights saldainių… Kur jų gauti Lietuvoj? M?

Dar nuolat noriu knygų. Kodėl knygynų darbuotojos nežino, kas yra Šlepikas? Šlepikas, tai Šlepikas, o Oscar Wilde?.. Kažkoks įžeidimas, kad joms leidžia liesti knygas. Asmeninis įžeidimas man yra tai, kad ponaičio Frederic Beigbeder naujausio vertimo dar nėra. Aš jį myliu. Aš jį visada mylėjau, o po „Gelbėkit, atsiprašau“ galėčiau… ne, permiegoti su juo vistiek negalėčiau. Bet aš jį myliu. Šiandien mačiau vyrą, kuris buvo toks panašus į jį! Stovėjo toks ramus prie Kablio ir rūkė, o aš einu ir žiūriu tiesiai į jį. Galvoju, ką galėčiau pasakyt…

Laba diena, jūs esate panašus į Frederic Beigbeder - tokį baisų prancūzą. Aš įsimylėjus. Ne, ne jus. Jį. Frederic Beigbeder. Geros dienos.

Pagalvotų, kad aš trenkta. Mano draugams turbūt taip atrodo, nes apsipirkinėdama rašinėjau jiems žinutes. Man buvo taip nuobodu. Man pasidarė nuobodu centre praleidus 15 minučių, bet savo išugdyta valia ir vis labiau mirštančiom kojom aš narsiai nueidavau nuo visų trumpų suknyčių, kniedytų rankinių, žėrinčių apyrankių, kukliai nuleidusi akis greitai greitutėliai prabėgdavau pro visas įstaigas, kuriose duoda kavos,

…kad nupirkčiau dovanas savo brangiausiems draugams…

Aš jus visus myliu be proto, bet

KALĖDŲ NEKENČIU.

Patys žinot, kad aš galiu užsimanyt pagaminti jums makaronų su tunu spalio 16, aš juk būtinai nupirksiu jums marškinėlius ar pačius gražiausius magnetukus šaldytuvui, galiu jums 7 valandas siuvinėt sagę ir padovanot ją visiškai be progos, nes dėmesį reikia ne per šventes rodyt.

P.S. Kai būsiu nupirkus viską, ko man reikia tobulumui pasiekti, tai vėl būsiu normali. Myliu! Myliu ir vėl beveik žliumbdama trinsiuos po parduotuves, isteriškai juoksiuos, vartysiu krūvas knygų, nuolat galvosiu apie jus, pasimatuosiu aptemptas kelnes, kad pasijusčiau geriau.

Prisiekiu nepirkti nes reikia. Pasižadu rasti ką nors gražaus, nes jums tai svarbu.

širdutės: jeigu neklystu, tai nuknistos iš Miss Sheep blogo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (14)

 1. VaivaPamaiva 

  “Aš noriu absoliučiai visų šampūnų, kvepalų, lūpų balzamų, kūno kremų, vonios putų, aliejų, kvepiančių žvakių, smilkalų…” - visiškai aš :) O nugos tau galiu parūpinti šviežut šviežtėlės :))
  Dėl dovanų man bjauriausia būna, nes manau, kad niekam niekas nepatiks ir nerandu kas patiktų, o man viskas patinka, bet negali sau susipirkti dalykų jeigu išėjai pirkti dovanų.

 2. vakarė 

  Turkish Delights būna Saldžiuosiuose majuose. Bent jau prieš porą mėnesių buvo.

 3. not good 

  so true. jau pradejau nekest vaiksciojimu po parduotuves, ieskot ka DAR padovanot. o vis delto Kaledos :) mazu smulkmenu ir ,svarbiausia, silumos metas. sekmes ieskant ir perkant kuo toliau,tuo labiau prigrustose zmoniu/daiktu parduotuvese :)

 4. Airina 

  Kalėdos tai tik būdas parodyti šilumą.O tu ją ir rodai… :D Sėkmės

 5. jiu 

  dėkui rankdarbių mugei gedo9 sekmadienį, turiu kalėdinukus visom šeimos moterim. va tėčiui sugalvojau labai (ne) originalią dovaną - šaliką, bet va taip ir patikėjau, kad rasti fainą, mielą, ne-secondhand’inį ir “”su prikolu” vyrišką šaliką Vilniuj įmanoma. ech… na bent neturiu pinigų šiemet draugų dovanom, tai ir galvos skausmo mažiau. na gal nebent kokį labai kalėdinį vakarą padaryt :) su pyragais, sausainiais, karštais vynais, “love actually” ir et cetera.

 6. Reda 

  Vaiva/ dėl nugos, tai turėsiu minty! kai mudu su svoriu susitarsim dėl ilgalaikės draugystės, tai reikės pasidžiaugti nuga… :) o taip, aš labai stengiausi ir man pavyko apsieiti be shoppingo sau. :))

  vakarė/ ei, kaip ačiū! pagerinai mano gyvenimą!

  not good/ jau baigiau! liko imbierinių sausainių kepimas su mama savaitgalį, bet šita veikla man visai maloni. :))

  Airina/ ačiū! tau irgi! gražių švenčių!

  jiu/ taip! mugė yra super idėja, tikrai ačiū G9. o dėl šaliko, tai nesu tikra. Šiaip pamėgink nusipirkti iš moterėlių, kurios parduoda savo mezginius kalvarijų turgus, savanorių stotelėj ar Pilies gatvėj. dėl šaliko nesu tikra, bet spalvotų vilnonių kojinių, tai tikrai yra. :) Manau, kad ir tėčiui džiugu būtų ir senutės vieną kitą litą prie varganos pensijos prisidurs…
  ei, o kalėdinis vakaras, tai nerealu! šiemet mirštu su darbais ir per Kalėdas noriu pabūt su šeima, tačiau nusivogsiu tavo mintį ateičiai. :)
  „Love actually“ is my pure love from the first time i saw it! Ir ten vaidina Alan Rickman, dievinu jo balsą…

 7. not good 

  nupirkau draugo mamai turkish delight( radau,kaip bebutu keista, tam paciam spencery,kuriame turetu pagal tave nebuti :) )
  neragavau, bet kazkaip butent sie saldainiai uzkliuvo beskaitant. redos reklamos auka :)) o jie,, siaip skanus,mh?

 8. Reda 

  rimtai? o aš slankiojau slankiojai po Marks & Spencer ir neradau… :( reikės dar užeiti ir reikės paragaut tų, kuriuos Saldūs Majai parduoda.
  man tai labai skanūs! Jie tokie tiesiog saldūs, tokia labai tiršta želė, būna su riešutais dar, bet jų konsistencija man patinka. Tokie tamprūs, tąsūs. :)
  aš labai mėgstu šiaip slankioti po senamiestį ir seniau, gilumoj, netoli nuo Pilies gatvės buvo tokia smagi konditerija, kurioj aš visad pirkdavau šituos saldainius, bet jos nebėr. Tada radau jų Marks & Spencer, tai pirkau ten, o dabar buvau labai nusiminus, kad neradau.

  aš kažkada skaičiau knygą apie tokią moterį, kuri, kai pervargdavo, tai spjaudavo į viską, išsijungdavo telefonus, paštus ir tūnodavo savo kambary užsitraukus užuolaidas, skaitydavo knygas ir valgė turkish delights. visiškai, kaip aš, tai man buvo garbės reikalas paragauti turkish delights. :)) ir man jie labai patiko!

 9. not good 

  aisku, cia toks pusiau floodas, bet jei tie saldainiai rozineje sesiakampej dezutej,tai tikrai ju pilna siandien “pradinej” maistu lentynoje buvo :)

 10. Reda 

  čia galima floodinti, kai kalbam apie saldainius. Blogas tai mano, o aš nieko prieš. :))
  Dėžutėj? O seniau būdavo pakelyje. O čia G9 ar kuriam kitam Spencery?

 11. not good 

  mmtaip,tokioj gan kalediskoj su rozem/citrinom? ar cia pataikiau ant kazko labai ne to ir ne tokio skonio? gal cia kazkoks prieskaledinis supakavimas tiesiog? G9,kitur kur yra net nezinau.

 12. Reda 

  reikės paieškoti! gali būti, kad kalėdinis supakavimas, ar šiaip saldainiai kito gamintojo. :)) nežinau, jeigu parašyta, kad turkish delights, tai gal taip ir yra. šiaip jie visokių skonių būna…
  matai, ten originaliai yra cukrus + krakmolas + miltai, o toliau jau priedai - rožių vanduo, mėtos, cinamonas, riešutai, sirupai visokie.
  ir jie būna kubeliais ir apvolioti cukraus pudroj. Spencery, kuriuos aš pirkdavau, tai buvo vyšniniai ir šokoladuoti. :))

 13. Colis 

  paskaitai komentarus ir aišku pasidaro ką Redai dovanoti ;D

 14. Reda 

  hahaha. nereikia man nieko dovanot. :) aš nelabai into christmas, jeigu randat kažką mielo, tai ok, bet specialiai iekškot man nieko nereikia. :)
  šiaip, Coli, tai valink gal chAmijos skaityt? :p


Rašyti komentarą