BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Kasdienis špaklius

2013-04-09 | Kasdieniška

Moraliai ruošiuosi eiti į virtuvę kepti pyrago, nes kokia gi save gerbianti moteris per visą dieną ten sugeba apsilankyti tik rukolos lapų ir lašišos į lėkštę įsidėt. Bediskuduodama su savo tingumu susirinkau visur išmėtytą kosmetiką ir ją susidėjau į spintą iki rytojaus. Šiandien nesidažiau, nes dirbau iš namų, bet viename etape ketinau eiti dirbti miestan, tai susirankiojau špaklių, kurio taip ir nepanaudojau.

Man pačiai patinka įrašai, kur merginos dalinasi tuo, kas būna ant jų veido, todėl ir aš, kaip ilgametė špakliaus vartotoja nusprendžiau pasidalinti savo mažaisiais džiaugsmeliais.

Veidui prausti kasdien naudoju Body Shop prausiklį - patinka, nes gaivus, maloniai atgaivina odą po miego, dar pabaigai visada veidą perlieju lediniu vandeniu ir pasitepu bet kokiu kremu. Mano oda visai nejautri, neriebi, gal kiek sausa, tai tinka bet kas. Nors gal labiausiai mėgstu Eucerin, nes jų kremai neturi kvapo.

Pudros yra mano mėgstamiausias dalykas pasaulyje, nors mano oda ir nėra probleminė, tiesiog labai blyški, todėl su pudra aš sau atrodau gyviau - jau 10 metų (nežinau, ar baisu tai, kad senstu, ar tai, kad man mano išvaizda svarbi tapo sąlyginai anksti) naudoju Maxfactor Lasting Performance 102 Pastelle (vasarą) arba 101 Ivory Beige (šaltuoju sezonu). Šiaip ji gal kiek sukuria kaukės efektą ir maskuoja labai smarkiai, todėl jos reikia labai nedaug ir oda neapsunkinama. Biri pudra - jau kelis metus mėgstamiausia Rimmel Stay Matte - ji dviejų spalvų, aš naudoju šviesesnę. Labai smagiai laikosi, neblizga, idealiai tinka labai šiesiai odai. Dabar turiu ir skystą Rimmel Stay Matte 103 True Ivory (turėjau ir kitos spalvos skystą, bet jau neprisimenu, kokią), tai ji turi gelsvą atspalvį ir yra nemalonios, grūdėtos konsistencijos, reikia ilgai tepti, o efekto nedaug, lyginant su mylimiausia Maxfactor ši gan skysta.

Minimaliai naudoju skaistalus, kuriems nesu labai išranki, dabar turiu lyg ir Nivea, bet jau nesimato užrašo. Toliau seka antakių ryškinimas - kartais, kaip šiandien būnu nepasidažiusi, todėl man nepatinka antakius pasiryškinti ilgesniam laikui, kai jų spalva laikosi ilgai (pasidažius salone), o aš nesu pasidažiusi, tai veide antakiai pernelyg smarkiai šviečia. Žodžiu, kasdien juos perbraukiu rudais akių šešėliais. Irgi Nivea Pure Diamond, kurie turėtų blizgėti, bet to nedaro, tad antakiai jiems dėkingi.

Prieš kokį mėnesį buvau įsigeidus prisiauginti blakstienas, įsigeidžiau gal ir seniau, bet prieš mėnesį jau buvau pakeliui į saloną, tada mama man nupirko blakstienas ilginantį tušą. Rimmel Glam Eyes Day 2 Night. Man labai patinka Rimmel tušai. Jie labai pigūs, tačiau efektas žymiai smagesnis nei penkis kartus brangesnio YSL. Įdomumas tame, kad šita Day 2 Night nesąmonėlė turi du šepetėlius - vienas ilgina, kitas tankina. Tiesa ta, kad vienas tikrai labai gerai ilgina! Kitas - lipina tarpusavy ir papildomai apklijuoja gumulais.

Naudoju vienintelės spalvos lūpdažį, t.y. ryškiai raudoną, o pats geriausias pasaulyje yra Lumene 15 Vintage Red. Jis tikrai labai ilgai ir gerai laikosi. Tikrai labai gerai - praktiškai visą dieną. Žinoma, dažniausiai apsiriboju vazelinu arba blizgiu. Blizgius perku visus pasaulye, tuos, kurie man skaniai kvepia, paprastai rankinėje turiu kokius tris. O kas liečia vazelinus, tai noriu atskirai pagirti Uoga Uoga. Šeštadienį nusipirkau jų mažutį lūpų balzamą, pavadintą Pabučiuok Mane - jis labai švelniai kvepia, neturi spalvos ir labai maloniai drėkina.

Tikiuosi, kad kažkam šis įrašas pravers arba įkvėps atsikelti anksčiau ir pasidažyti. Visi blevyzgoja apie natūraliai nuostabias gražias lietuvaites, bet man atrodo, kad mes iš prigimties esam gan pilkos, kaip ir tradicinė lietuviškoji pilkoji plaukų spalva. P.S. Mano atkaltas špakliavimosi procesas trunka tik apie 10 - 15 min!

Ir metas eiti kepti pyrago, kol nebaigiau indelio braškių, kuris teoriškai skirtas pyragui.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (4)

 1. Marija 

  Mano mama tą plaukų spalvą vadina pelės šūdo spalva:) Mano, tam tarpe, tokia pat.

 2. Dalia 

  labas, Reda, kur kitur tave būtų galima skaityti? pasiilgau tekstų!

 3. M. 

  parašyyyk

 4. Zivile 

  Puikus įrašas!
  Mano jautrioms akims kažkodėl labai nepatiko tas Rimmel Day 2 Time. Nors kaip ir sakai, tikrai ilgina! “Pabūčiuok mane” ir aš kasdien naudoju, reikės daugiau iš Uoga Uoga išbandyt


Rašyti komentarą