BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Kekšės.

2010-10-10 | Aplinka, Kasdieniška

Mudvi su brangiausia Godute kekšėm vadinam dailius vyrus modelius, kurie turi plienines preso groteles. Galėčiau svaičioti apie tai, kad gražūs vyrai dažnai būna išlepinti ir buki egoistai, kuriems pakanka paglostyti plaukus ir jie jau pasirengę tave įsiverst į lovą. Ne tam, kad atsidėkotų už tą menkutį jiems parodytą dėmesį - tam, kad tau ir sau (labiausiai sau) įrodytų vyriškumą, patirtį ir gebėjimus.

Galbūt tame ir yra tiesos. Nežinau, nes mane supa nuostabūs vyrai.

Kekšės mūsų kalboj įgavo kitą atspalvį tikriausiai po Baptiste Giabiconi fotosesijos skirtos Helmut Newton. Juk Baptiste tikrai kekšė, Karl Lagerfeld boy - toy.

Valgydama risotto su čiobreliais ir džiovintom slyvom vartinėjau tinklaraščius ir akim permečiau merginos įrašą apie žmones, kurie perka tokias paslaugas. Buvo bandyta nagrinėti, kodėl tai daroma. Esat apie tai galvoję? Ar tiesiog nurašot pirkėjus į moraliai sugedusių, apgailėtinų, nevykusių žmonių sąrašus, tokių, kurie sekso įprastiniais būdais negauna?

Man visad atrodė, kad yra būtent taip, bet vieną naktį Havana Social Club kiemelyje pradėjau kalbėti su vaikinu, kurio vardo aš neprisimenu, bet mudvi su Godute jį tikrai galėtume pavadinti kekše. Jis modelis ir buvo neseniai grįžęs iš darbo Paryžiuj. Mes pradėjom kalbėt apie kekšes, tas tikrąsias, kurios parduoda savo kūną ir apie jų pirkėjus. Gražusis vaikinas gyveno agentūros bute su kitu neabejotinai gražiu vaikinu, kuris nusipirkęs kekšę ją parsivedė namo. Tie kas nors truputį susiduria su modeliais puikiai žino, kad jiems seksas nėra problema ir palaikyti labai glaudžius tarpusavio santykius visai lengva. Tas vaikinas galėjo sėkmingai tvarkyt manekenes, kad ir po dvi vienu metu, o jis perka kekšę. Juodaodę, tikrai negražią ir pakankamai pigią. Kodėl?

Nes jis amoralus nevykėlis? Nemanau. Todėl, kad jeigu jis lovoj atsidurtų su manim, tai jis matytų reikalą gerai pasirodyt ir turėtų man skirti pakankamai dėmesio, nes juk ryte aš galėčiau pyktelėjus pasidalinti savo nusivylimais su jumis, galbūt pakikenčiau su draugėm prie vyno taurės. Žinoma, kad juokauju. Niekada taip nedaryčiau, bet toks scenarijus juk visai realus. Manau, kad vyrui būtų pakankamai liūdna ir be to.

Kai esi su kekše, tai liūdna nebūna - darai, ką nori ir kaip nori. Ir niekam neįdomu, kaip tau sekasi. Svarbiausia tai, kad sektis turi tik tau. Nieko tame pernelyg kreivo. Kartais vienam suvalgyti banana split yra smagu. Matyt.

Labai noriu banana split. Suvalgom vieną per pusę, ką?

nuotraukos: pirmoji nuguglinta, kitos atsiųstos Godutės.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (11)

 1. medeinab 

  oj, nemėgstu šitų kekšių. nepatinka man, kad jie tokie gražučiai saldučiai nors tu ką. ir tikriausiai nemoka padaryt banana split. o banana split yra gėris. patinka.

 2. Airina 

  Kas tave išmokė, Reda, švankiai pasakoti apie nešvankius dalykus?

 3. Vilmis 

  Man atrodo, kad tavo nuotraukų herojai yra kekšiai. Įdomu būtų panagrinėti jų gyvenimą - kodėl parsiduoda.

 4. megstubutisejas 

  Parsiduodantys vyrai. Blet, skamba įdomiai. :D:D

 5. neinteligentiška 

  kaip nevyriška, ir kaip liūdna, kad mažėja ir taip mažos gretos vyriškų vyrų

 6. Subjektyvi 

  Kaip neseniai perskaičiau: Grožis vyrui - ne profesija. Bet kita vertus, modeliai, aktoriai, sportininkai, dainininkai ir kt. gražuoliukai generuoja pajamas iš dalies ir savo išvaizdos dėka. Mes visi parsiduodame už pinigus. Tik vieni parduoda protą, fizinį darbą, kiti parduoda skyles. Kam ko reikia - kas ką sugeba.

 7. Reda 

  aš nenorėjau akcentuoti vyrų modelių. aš kalbėjau apie kekšių pirkimą ir kodėl tai yra daroma.

  žinoma, kad tam tikra prasme mes visi kažką parduodam.

  kas liečia vyrus modelius, tai nieko tame blogo nematau. jie gražūs - man patinka gražūs žmonės. ir tai darbas, kuriame svarbu gerai mokėt bendraut, taigi turėt padorų bendrą išsilavinimą, reikia skirti pakankamai dėmesio savo kūnui, o profesionalios fotosesijos ir pasiruošimai renginiams tikrai ilgai trunka ir vargina.

  ir kodėl jie nevyriški? jums jie rimtai atrodo nevyriški?

  man atrodo, kad tas antroj nuotraukoj yra nuostabus.

 8. Andrius 

  mane kaip ir pavadinimas sudomino bet vos pamacius nuotraukas teko nusivilti…

 9. arbatajuodoji 

  hehehehehehe :))

 10. Vilmis 

  Neinteligentiška: o ką tu vadini vyrišku vyru?? Manau, kad vyriškumo sąvoka yra reliatyvi ir smarkiai kintanti.

 11. Reda 

  sutinku su Vilmiu. :)


Rašyti komentarą