BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Kekšytės.

2009-06-23 | Kasdieniška

Aš šiandien slankiojau po interjero saloną ir sustojau paspoksoti į Grace Kelly nuotrauką virš bjaurios minimalistinės raudonos lovos su idiotiškom ir nenormaliai spalvotom pagalvėm. Kur tokios moterys? Kur moterys, kurios priverčia vyrus dūsauti ir pamiršus viską pasaulyje per lietų bristi į gėlių parduotuvę, kad vėliau pasitikti savo brangiają su šlapiais bijūnais? Kur moterys, kurių vyrai ryte į lovą atneša kavos? Kur moterys, kur tokios grakščios moterys, kurių vienas prisilietimas verčia vyrus įsitempti? Kur moterys, kurių trapumas priverčia vyrus pasijusti grubiais ir jie ima glostyti plaukus pačiais pirštų galiukais?..

Nepilnametės kekšytės, jums atrodo, kad vyrams patinka kitokios? Patinka drąsios ir savimi pasitikinčios, patinka karjeristės ir tos, kurios laisvai cituoja Šilerį, patinka tokios, kurių aukštakulniai galėtų persmeigti jiems širdis ir jie suvirpa, kai jų marškinius nešioji kaip suknelę? Patinka, kad jų moteris vat taip nedavatkiškai tuština vodkę tiesiai iš butelio? Kodėl gi ne!

Bet moteriškumo vistiek reikia.

Jeigu jiems reikėtų keiksmų ir atviro cinizmo, jeigu jiems tikrai patiktų perdėtas atvirumas ir nesubtilus pasileidimas, tai jie dulkintų vyrus.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (19)

 1. SaligatviuGulbe 

  paskutinis sakinys nuzude. :)) visiska teisybe, pritariu tavo nuomonei

 2. pandemonium 

  Kai pasižiūri į svečias šalis tai paskutinis sakinys labai jau įgyvendinamas. Tokiais momentais džiaugiuosi būdamas Lietuvis.

 3. Reda 

  O čia jau įdomu… Kuo buvimas lietuviu susiję su vyrų dulkinimu? Lietuviai nedulkina vyrų? Skirtingai nuo žmonių svečiose šalyse?

 4. SaligatviuGulbe 

  cia net ne tame esme, kalbama apie moteris ne apie vyrus. matot, kaip jus vyrai viska iskreipiat ir i viska ziurit kitaip nei mes :D

 5. reanimated 

  Ech tos moterys…

 6. EternalEnigma 

  ech, tu moki rašyt. taip taikliai taikliai:]

  aš manau, kad tokių moterų šiais laikais dar būna. tik gal jos pačios to nesuvokia. nesuvokia savo mistiškumo ir neaprėpiamo žavesio…

  :]

 7. cuba 

  visos moterys Lietuvoje gimusios dar CCCP laikais..

 8. Argentina 

  O žinai, tikrai pritariu. Merginos tiesiog nusipigino. Jos bando vaizduoti save, kaip Garbo, tačiau pamiršta, kad viskas turi būti daroma su estetikos žiūpsniu.

 9. KitokiaFeja 

  Jau kuris laikas ruosiuos rasyti blogo irasa sia tema.. O tu cia taip taikliai taikliai ir nevyniojant i vata aprasiai. Respect (pagarba)

  O tokių moteru vis dar yra.. Juokas juokais, bet visos jos tikrai gimusios SSRS laikais, kad ir paskutiniais metais…

 10. Author 

  gerai pastebėta

 11. Reda 

  o kuo blogai CCCP moterys? Tais laikais ir buvo pateikiama tikra moteris, kuri dirba, augina vaikus, bet vistiek šypsosi, vistiek pasitempus, vistiek švelni, suprantanti ir atjaučianti.
  Išvis moterys tais laikais man yra kažkas heroiško - kol vyrai stroikėse ir kabinetuose baltą gėrė, tai jos vilko visą namų ūkį ir vistiek neprado moteriškumo.
  Mano močiutė rinkdavo užsienietiškas iškarpas ir visas savo sukneles siuvosi pas suvėjas, nors anuomet rajono mokykloj literatūrą dėstė ir kad ir kaip trūko pinigų, bet vistiek kartą per mėnesį važiuodavo į Vilnių - į operą, tada kavos į senamiestį ir naktinėt Rašytojų namuose.
  ____________________________

  o šiaip, tai ačiū. ;)

 12. vardas 

  Tikrai gerai viskas isdestyta, tikra tiesa!

 13. Dektukas 

  Gerai parašyta:)

 14. akva999 

  Va čia man patiko ;D

 15. vytautaslt 

  Ištvirkęs jaunimas šiais laikais… Geras straipsniukas.

 16. fetišistinės mergaitės 

  labai labai labai patiko irasas.
  bet tada man teko saves paklausti, kur dingo tokie vyrai?
  pasijutau kvailai, gal todel, kad prakeikta vodke geriu is butelio, o dieve… privertei mane susimastyti.

  Kotryna

 17. Reda 

  Vyrai pries moters derinasi. Kokia tu su jais, tokie ir jie su tavim. Bent taip turi buti, o visi kiti, tai nera vyrai… Ir ju visada buvo ir bus.
  O jeigu elgiesi, kaip pigi kale, tai vyrai i tave ir ziuri, kaip i pigia kale.

  As irgi vodke geriu is butelio. :) Ir neketinu keisti sito savo iprocio. :) Moteriskumas labiau yra kituose dalykuose… Savo vertes zinojime, pasitikejime savim ir t.t.

 18. Paulius 

  uzskaitau. ir i fbooka isimesiu.

 19. inas 

  Visiškai PRITARIU.:)


Rašyti komentarą