BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Komercija yra svajonių pardavimo menas.

2009-09-06 | Aplinka

Komercija yra menas.

Menas komercijoje yra žaidimo menas. Žaidimo su jūsų protais.

Tai žaidimas, kur jūs esate žaidimo lenta, o kauliukais tampa jūsų siekiamybės - gražus kūnas, nuostabus seksas, blizgesys, idiliška jūsų žmonos šypsena, kai ji sėdi ant žaliausios žolės pasaulyje sūpuodama baltapūkį penkiametį. Lengviausio audinio suknelė truputį apnuogina puikiai įdegusius pečius, o šalia jos basų kojų lekuoja visad linksmas ir visiems malonus auksaspalvis retriveris. Labiau išlavintam skoniui būtų galima pakišti biglį ar kokią siamo katę.

O jūs žiūrite ir galvojate, kad jeigu nusipirksite šitą prekę (jau net nebesvarbu kokią. Tebūnie tai vamzdžių valiklis.), tai ji apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojom, jūs gausite full package - paskui idealiai švarius vamzdžius atseks ideali žmona, pereis per idealų sodą, nešina idealiu vaiku, kuris gimė po idealaus sekso, idealūs drabužiai ant jos idealaus kūno. Ir kam nepatinka auksaspalviai retriveriai?

Žmonės šiandien mėgsti gyventi lengvai, o komercija yra lengvumo menas.

Menas jus moko kurtis svajones, tikrasis, amžinasis menas yra jūsų mokytojas, kuris parodo, kokios spalvos dera ir kurias natas sujungus jūsų širdys virpteli, tikroji literatūra jums parodo, kas yra meilė, kaip reikia aukotis ir kodėl reikia nuvažiuoti į Paryžiių. Dangų remiantys bažnyčių skliautai parodo jums, kaip stipriai galima tikėti tuo mistiniu ponaičiu, kuris galbūt sėdi kažkur tarp karamelinių debesų.

Jūs džiaugiatės menu, jūs nortie tapti jo dalim, tokia neklystančia ir nepaveikia laiko tėkmei, jūs susikuriate svajonių…

o komercija jums parduoda kelią į jūsų svajones.

Netikrą kelią ir plastikines svajones, žinoma. Komercija jums parduoda patogią matricą, komercija užmerkia jums akis ir švelniai veda jus į utopijos pasaulį, tyliai niūniuodama gražiausiu balsu, kokį jūs esate girdėjęs.

Nuotrauka: nugoolinta.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (5)

 1. jaded2 

  Geriausęs tavo straipsnis kurį esu skaitęs.

 2. deathblow 

  kartais pats laviruoju ant ribos tarp to gyvenimo, kokį man bruka šiuolaikinė žiniasklaida ir tarp to, kuris yra natūraliojo “aš” gyvenimas. tik įdomu, ar labai daug tasai mano natūraliojo “aš” gyvenimas yra paveiktas tos žiniasklaidos brukamų įvaizdžių? kiek šiais laikais žmogus gali būti savimi, kiek ilgai jis gali būti nepaveiktas reklamos?

 3. Reda 

  As manau, kad reklama ir komercija yra vieni is siuolaikini zmogu formuojanciu, na, galbut labiau, itakojanciu, veiksniu.
  Tai galbut tas naturalusis `as` yra naturalus kartu su reklama?

  As tik svarstau.

 4. Subjektyvi 

  Perskaičiau ir prisiminiau seniai skaitytą knygą Frederic Beigbeder “14.99 €” :)

 5. Reda 

  As pradejus rasyti ja prisiminiau ir i pabaiga jau rasiau apie ja galvodama! :)

  Puiki knyga. Filmas irgi visai nieko. Kaip tau?


Rašyti komentarą