BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Kvepia braškėm.

2010-07-10 | Kasdieniška

Išsiviriau braškių uogienės, nes nemėgstu šviežių braškių. Nebent su pienu. Kita vertus, uogienę irgi kraunu į pieną. Ir geriu iš taurės, nes taip smagiau, bet linksmiausia dalis ta, kad dabar namai kvepia braškėm ir degintu cukrum. Deginto cukraus saldainiai yra pats geriausias dalykas, kurį galima rasti Bažnyčioje.

Paskaičiau (kiek tai įmanoma) lietuvišką L`officiel. Negaliu patikėt, kad tas daiktas kainuoja beveik dešimt litų. Aš jį atsinešiau iš darbo kadų kadais seniai ir buvau tik prabėgom pervertus. Reklaminis lankstinukas ant gero popieriaus. Mėgstu madą ir myliu skudurus, bet jeigu jau jie žurnale, tai norėtųs gražesnio pateikimo.

„Visiškas idiotas“ yra juokinga knyga. Ir tas vyrukas visai nėra idiotas. Gal kiek nevykęs ir užsisklendęs, bet visai smagus. Bent jau man patiktų vyras, kurio namuose po sofa yra priklijuota žolės, o iš tv - parduotuvės jis užsisako radijo bangom valdovą sraigtasparnį. Ir turi draugą, kuris savo svoriu laužo kėdes.

nuotrauka: iš asmeninio archyvo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (12)

 1. manoVardasAfganistanas 

  užsinorėjau tą knygą perskaityti! :)

 2. bios 

  „Visiškas idiotas“ atrodo gera knyga ;)

 3. Reda 

  tikrai gera, labai lengva ir labai smagi. :) vietomis aš juokiuosi balsu.

 4. Simona 

  Dar žadėjau nusipirkt tą L`officiel, bet pasiklausius nuomonių apie jį nusprendžiau geriau jau pataupyt tuos beveik 10 lt. Geriau kokių braškių nusipirksiu…ir pieno.

 5. Reda 

  Aš rekomenduoju nusipirkti Intelligent Life, anas dar brangesnis, bet tikrai geras. Pradėjau rašyt komentarą apie žurnalus, bet nusprendžiau tam paskirti atskirą blogo įrašą. :) Tai pasistengsiu šiandien.

 6. ALGdas 

  Braškės yra labai sveikas augaliukas, daug kuo reikalingas žmagaus organizmui. Aš jas paprastai pasirenku iš savo lysvės.
  Na, įdomu bus Tavo komentarai apie žurnalus.
  Man rodos, mano Blogą pamiršai, o paruošiau,pertvarkiau 16 įrašą su kosminiu klausimu pabaigoje. Pasižiūrėk, ir gal kas patiko.

 7. Reda 

  Kas čia per fetišas prašinėt skaityt savo blogą? Man ne dešimt, aš pati randu tai, kas man įdomu.

 8. Argentina 

  Vysnios! Dievinu vysnias… Mano draugas is Pietu Afrikos labai nustebo, kai pirma karta savo gyvenime pamate vysnios medi su vysniom. Idomu buvo stebeti, mat pati uzaugau su seneliu sodintom vysniom ir savo vaikystes be ju negaliu isivaizduoti. Taigi vysniom bandau uzpildyti savo mazyti saldytuva.

 9. Airina 

  Ech tikėjausi daugiau “gazo” :D

 10. Vilmis 

  Braškių uogienė yra gėris :) Bet yra viena braškių veislė iš kurios uogų gaunasi pati skaniausia pasaulyje uogienė - tai “Senga sengana” (nereikia būti gurmanu, kad pajustu skirtumą). Bet vis tiek - skaniai šlamšk stiklainio turinį :D

  Knygą apie idiotą, kuris iš tikrųjų nėra idiotas reikės perskaityti kadanors būtinai - reklama veikia.

 11. molisju 

  Jauki nuotrauka, primena tingias vasaros popietes balkone. :))

 12. effete 

  tavo įrašai visad tokie jaukūs, nors nesu tikra ar jaukūs tas žodis, pats rašymo stilius, toks prikaustantis, ak, taip, nuo šiol, esu tavo gerbėja. atrodo galėtum rašyti apie viską, kritikuoti literatūrą, tiesiog aprašyti dieną, ar fantazuoti apie šį bei tą, rašymas tikrai ta sritis kurioje tu plaukioji kaip žuvis vandenį, :}


Rašyti komentarą