BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Labas, man sesija.

2010-12-16 | Aš esu tai, Kasdieniška

Tikriausiai numanote, kad aš šiuo metu intensyviai mokausi žaidžiu Sims 2 Pet Stories. Auginu rusų kurtus ir bulterjerus, namuose išlaikau eklektišką, bet gan kuklią atmosferą ir neužsikraunu baldais, o mano darbas yra ctrl + shift + c: motherlode. Ne, kai žaidžiu Quake 2, tai mano darbas nėra god mode.

Šiandien nupirkau pirmąją kalėdinę dovaną, Geistautei, bet nesakysiu ką, nes ji irgi čia užsuka, o šiaip kada pirksiu kitas dovanas, tai aš nežinau, nes man priešsesijinių atsiskaitymų krūva. Aš nemėgstu savo mokslo, nemėgstu atsiskaitymų ir nemėgstu šitos švietimo sistemos, kur reikia be proto daug kalt mintinai, praktikos gaunam juokingai mažai, o atėję į darbą tos savo pusiau pamirštos teorijos krūvos nemokam pritaikyt.

Šią naktį praleisiu su genetika, o savaitgalį su fiziologija ir tikiuosi, kad tai bus mano tiesus kelias į abiejų dalykų egzaminus. Kitu atveju, galėsiu labai liūdėti, kad jiems naktys su manim nepatiko ir dar kartą bandyti kitais metais. Už krūvą pinigų. Kadangi aš, žinoma, už savo naktis nesu pratus mokėt, tai labai tikiuosi, kad kaip ir kiekvienas teisingas studentas antradienį atsikimšiu daugiau alaus butelių nei padoru ir įprasta ir juos išgėrus galėsiu pasiguldyt konspektus į stalčius, o pati ramiai miegot savo dryžuotoj patalynėj. Viena.

Bent jau iki tikrosios sesijos.

nuotrupos iš snukiaknygės ir priešsesijinių pokalbių su mano brangiausia laboratorinių partnere Ieva.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (7)

 1. Katė Ant Palangės 

  Ech… Ir man sesija. Gerai, kad tik du egzaminai. Sėkmės. Tiek su genetika, tiek su fiziologija :>

 2. Diman 

  Sesiją turi vieną teigiamą pusę - kai tik ji prasideda, į galvą ateina neįtikėtinai daug nuostabių idėjų. Gaila tik, kad jos niekada nepadeda mokytis :).

 3. Reda 

  ane? :) aš tai turiu dvi idėjas galvoj - miegot ir žaisti sims 2.

 4. sviestuvai 

  Nieko nera geriau uz pabaigta sesija ir lengva atsidusima :) Sekmes

 5. vardas 

  http://30.media.tumblr.com/tumblr_l1tgomREiK1qaw7fzo1_500.jpg

 6. proz 

  jau beveik perskaičiau visą tavo duotą Beigbederį, tarpušventy ar tarpuegzaminuose labai siūlyčiau susitikti. ir ne vėliau, kiek galima :) (gerai, kad parašai, rašyk daugiau)

 7. ALGdas 

  Šventės, mokslas - gražu.


Rašyti komentarą