BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Labas rytas.

2010-03-01 | Aš esu tai, Kasdieniška

Pramiegojau visą programavimą - tiek nuobodžiąsias pratybas, kurių metu dėstytojas su akinukais ir per trumpais džinsais skaito knygiūkštę apie kažką, kas susiję su kompais, tiek ir paskaitą, kurią skaito senas metropem hobitas. Joje nedailūs būsimieji IT specialistai man duoda pasitikrint FB. Berniukai, padarykit mano programavimo namų darbus. Aš nueisiu su jumis kavos ir padėsiu išsirinkti tinkamo ilgio kelnes.

Aš su apatiniais ir chalatu, jau buvau duše, bet dar nesidažiau. Sėdžiu susikėlus plaukus, klausau The Whitest Boy Alive. Norėčiau, kad būtų vasara, noriu, kad nieko nereiktų veikti, niekur nereiktų važiuot. Būtų siaubingai karšta, man už nugaros sėdėtų dailus neinformatikas ir grotų bosine gitara. Juk bosinė gitara pats seksualiausias instrumentas! Bosistai visad groja ramiai, nesidraskydami, o instrumento garsas toks gilus. Dovilė man pritarė nedvejodama. Žinoma, mes juk visad mylėjom bosistus. Visų grupių, kurių klausėm.

Tokie rytai, kai nereikia skubėti būna nostalgiški. Vakar ryte ėjau Vilniaus senamiesčiu - link karamelinės kavos ir puikaus pokalbio su žmogum, su kuriuo tikiuosi dar daugybės pokalbių… (Aidi, tau šioje vietoje siunčiu daugybę linkėjimų!)

Kartais pasirodydavo saulė, o aš stebėjau aplinkinius žmones ir save pačią vitrinose. Čia pasukčiau, jeigu eičiau į „Tamstą“, o kartą ten lazerių specialistas Saulius man pasakojo apie Vilniaus bažnyčias, o priešais mokytojų namus mes absentą užsigėrėm slivovica, o Užupy aš kiaurai sušlapau kojas, kol vaikštinėjau laukdama vėluojančio skulptoriaus, o kažkur ten toliau brangieji keturvėjininkai turi sieną ir ten yra krautuvėlių, kurios nuoširdžiai džiugina žmones.

Man patinka miestas, nes čia gyvena daug istorijų, nes kiekvienoj pakampėj pilna prisiminimų, nes gerdama kavą ir rūkydama vieną po kitos aš užaugau, nes čia aš pažinau žmones, nes tada mes jau augom kartu.

Ei, aš šiandien pavėluosiu… bet norėjau pasakyt jums „labas rytas“. Riskitės iš lovų… Na nebent… Ta nuotrauka…

nuotrauka: gražiosios Justės su kuria mes geriam vyną ir atvirai šnekamės.

Ir turim bendrų nuotraukų.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (6)

 1. frenkis 

  o man patinka ziureti i atvaizdus vitrinosi, seselius, laikytis isikibus uz rankos ir tiketi, kad taip bus amzinai, et…

 2. Aidis 

  Aš irgi tikiuosi.. Ačiū už puikų sekmadienio rytą;)

 3. Vakarė. 

  Heh, aš irgi noriu vasaros. Nes tada būna daug nostalgiškų rytų, kai nereikia skubėti. ir tada galima vaikščioti po miestą, bendant išskaityti tas visas istorijas.
  Trys mėnesiai, lygiai trys mėnesiai. Gerai tik tas, kad iškentėjom JAU šešis.

 4. Argentina 

  Šiandien pirmą kartą pajutau pavasarį, po daugelio rūškanų dienų, ilgo lietaus pliaupimo (menesių, ne dienų) išlindo saulę ir leido mums ja džiaugtis dvi dienas iį eilės. Nedaug kas supranta, ką tos dvi dienos tau duoda, bet baisausia yra tai, kad lietus jas greitai vėl pasiglėmžia kartu su tavo mintim. Laba diena, šiandien ji nuostabiai laba :)

 5. dienamiegok 

  o man…
  aš…

  O aš, jeigu vienas einu Vilniaus gatve, mėgstu šypsotis kuo pabrėžtiniau(ir nė kiek ne dirbtinai), kad visi visi pamatytų, kad ir nesurūgusiam galima judėti iš taško A į tašką B. O jeigu dar kažkas pamatęs mane irgi nusišypso, tai jaučiuosi toks reikšmingas, jog sugebėjau pakeisti kažkieno rytą/popietę. Arba dairausi į trečio aukšto langus(saulei šviečiant kartais būna labai sunku), ir mąstau, kiek visokių istorijų galima pro juos kasdien pražiūrėti žvelgiant iš kitos pusės. O kliūdamas už nelygiai išgrįstos gatvės akenų negaliu neįsivaizduoti, kaip komiškai atrodytų, jeigu aš būčiau žygiavęs Napoleono armijoj(nu jo, pokvailiai čia). Aš irgi laukiu vasaros. Ne taip, kaip kokio ketvirtadienio, bet kur gi dėsies…

 6. Reda 

  frenkis, tiesą sakant, vitrinose aš visad žiūriu tik į save. :) kai laikaus įsikibus kažkieno rankos, tai stengiuos jam/ jai į akis žiūrėt.

  Aidi, ir tau dar kartą ačiū! Kartosim. ;)

  Vakare, taip aš irgi be proto laukiu… Jau ir dabar po miestą pasivaikštau… kad ir šalta. :)

  Argentina, aš šiaip pavasario nemėgstu. Aš jo laukiu labiau dėl praktinių sumetimų, nes man tiesiog šalta. Jokios romantikos.

  dienamiegok, haha. :) aš nežinau ar šypsausi, bet žiūriu visad atvirai ir į akis, jeigu žvilgsnis užkliūna. o tiesą sakant, aš niekada nenoriu žinoti daugiau, nei matau, tarkim, pro langą, nes nenoriu nusivilti.
  pora kartų toks senukas mane fotografavo vedžiojančią šunį, mes pakalbam truputį, aš jį labai mėgstu ir norėčiau vėl kada sutikti, bet daugiau nieko žinot nenoriu, nes… damn, gal jis klauso Debiusi.
  šiaip esu beveik tikra, kad klauso.
  :)

  nemėgstu Debiusi.

  aš visada buvau už Listą. ;)


Rašyti komentarą