BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Labas, suaugusių žmonių pasauli.

2011-04-30 | Aš esu tai, GaDi, Kasdieniška

Labai seniai nieko nerašiau, nes turiu klaikiai daug darbo ir mokslų, o dar turiu šešiolikmetės dvasią ir man būtina eiti į miestą, o ryte atsiklėus galvoti, kiek visko dar kybo ant galvos. Ir tada tenka dirbant pasitikti saulę, kelias valandas miegoti ir vėl sukti viską iš naujo.

Prieš gerą mėnesį su Geistaute valgėm picas ir kalbėjom, kad viskas - vaikystė jau visiškai baigėsi. Baigėsi skambučiai tėvams vapant nesąmones, kad ak nežinau, kur aš vėl išleidau visus pinigus ir kodėl mano kortelė tuščia ir man dar reikia… trupučio didesnių skaičių sąskaitoj… knygai.

Ir baigėsi naktys, kada sušoki batus, kaip sakė Golden Parazyth. Dėstytojams negali papasakoti nesąmonių apie tai, kaip tau vakar netikėtai įsiskaudėjo galvą. O neplanuotai užsukti pas bičiulius su litru degtinės būtų nepadoru kažkaip. Jie gal šiąnakt dirba arba miega, nes dirbo vakar.

Tiesą sakant, negali net ir susikrovus kompiuterio jaukiai atsisėdus su puodeliu kavos papasakot tai, kuo gyveni jums, nes juk būtinai kas nors paskambins. Ir tikrai ne į pasimatymą pakvies.

O ką gali? Gali papildyti CV.

nuotrauka: teritorijos planavimas. Tokiu veidu įprastai dirbu. Bent jau šiuo metu.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (6)

 1. Viskas arba Nieko 

  :)

 2. La Mar 

  Kaip aš pasiilgau LiuLiavimo, Reda ! Nepersidirbk!

 3. molisju 

  Aš noriu kiekvieną dieną skaityti vis naujus liuliuoti įrašus… arba bent kas savaitę:)

 4. alkoholikairnieksai 

  labai labai neteisingas požiūris :( juk kaip ten sako, niekada nebūsi jaunesnė nei šiąnakt!

 5. Reda 

  Ačiū tiems, kas pasiilgo. Miela. :> Dar pora savaičių ir bus baigta su festivaliu, o tada mokslai, bet atsiribojimui nuo jų, manau, kad rašysiu daugiau.

  Ir niekada nebūsi jaunesnė nei buvau vakar. Iš kurios pusės pasuki tą požiūrį, aš tiesą sakant, jaunystei ir optimizmui nevisada turiu laiko. (Ir dažniausiai manęs tai neliūdina)

 6. žmogus, kuris labai nusivylė perskaitęs įrašą 

  tai paskaityk ,,Mažąjį princą” ar ką…

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.


Rašyti komentarą