BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Let’s have some fun, This beat is sick

2009-10-31 | Aplinka, Kasdieniška

Let’s have some fun,

This beat is sick

I wanna take a ride on your disco stick.

Is it fun to dance like you are about to have sex with your clothes on and almost kill Golden Parazyth?

Aš mėgstu pašvęsti ir aš už šventimą, nesu prieš nenuvalytą makiažą, ryte ir krist lovon su suknele yra nieko keisto. Ir alkoholiu sulaistyti marškiniai, ir cigaretėm pradegintos rankovės yra suprantama.

Bet… vos vos pilnametės kalytės pridažytais veideliais, kurioms nuolat reikia vaikščioti iš salės į salę, prie baro, į kiemą, prie veidrodžių, į salę ir atgal prie baro… savo spigiais balsiukais rėkiančios `sooorrryyyy` ir stumdančios viską aplink ir jų šlykštoki bičiuliai, kurie praeidami kelią skinasi alkūnėmis, bukai spoksodami į vieną tašką.

NEKENČIU JŪSŲ.

Jūs kokio velnio į klubus einat? Pamirksėt savo dailiom akytėm virš savo sukeltų papų, o jūsų bičiuliai jaučia orgazmą pumpuodami orą atsistoję prie pulto? Dydžėjų asistentai ir mirksėtojos. Bl.

Pamirškit viską. Tegul jums nutirpsta rankos, nenorom užsimerkit ir čia nieko nebėra. Atsigavę pažiūrėkit į nepažįstamą, kuris taip pat nuoširdžiai buvo dingęs muzikoj. Nusišypsokit jam. Ir jo draugei. Nueikit parūkyt, ar prie baro, ar į kitą salę, pasidažykit lūpas žiūrėdami į veidrodžius, nusišypsokit ir paplekšnokit per petį, jeigu jums kas užstoja kelią linktelėkit dėkodami, kai žmonės juokaudami nusilenkia jums praeinant.

Kultūra yra kultūra. Būkit malonūs, ką? Ir maldauju, daugiau nekriskit ant DJ stalo. Jeigu užmušit Golden Parazyth, tai aš užmušiu jus. Rimtai.

Nuotrauka: nogooglinta, o joje žmogus, kuris dainuoja taip, kad verkt noris. Iš susižavėjimo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (10)

 1. Fille 

  Gal ne tom stačiapapėm, o tau reikėtų keistis? Keistis ne iš esmės, o keist požiūrį ir nustot piktintis. Gal tas mažvaikes klubinėtojas irgi kažkas erzina, pvz tokie su laiku sustabarėję, netolerantiški ir savo asmenybę bei įpročius perdėtai gerai vertinantys jaunuoliai kaip tu?
  Nepalaikau nei vienos, nei kitos pusės, nes abejos knisa tuo savo įrodinėjimu, kurių būdas nusigert geresnis.

 2. Reda 

  Taip. Aš esu labai pasikėlus ir klaikiai erzinu. Join the club.

 3. rednails 

  Nenenene, why Lady gaga?

 4. Reda 

  Šitam įraše, tai daugiau meilės Golden Parazyth. :)
  Nors Lady Gaga, manau, visai kokybiškai dirbanti moteris. Nieko prieš neturiu, nieko labai už - irgi.

 5. rednails 

  tos pirmos 3 eilutės man iškart įsirėžia į smegenis ir blokuoja visas protingas mintis :(

 6. Reda 

  Man labai gaila. :) `a ride on your disco stick` juk juokinga. :))

 7. Domas 

  Mane irgi suerzino visokie vaikščiotojai ir ne į temą žmonės, bet pasistengiau įsijausti į muziką ir nekreipti į juos dėmesio..
  Šiaip manau jei būtų buves Golden Parazyth solinis koncertas, tai situacija visai kitokia būtų :)

  P.s. kaip tik per telika groja dabar tavo pacituotą dainą :D sutapimas

 8. Reda 

  Domai, aš irgi stengiaus nekreipti. :) Reikės eit į solinį, kur nereiks stengtis, bet artimiausias Pachoj, kas nedžiugina. :))
  Bet buvo linksma. ;)

  P.S. Ne, tai nėra sutapimas. Lemtis… Lemtis…

 9. proz 

  suprantu, kas sukelia tokią kaip pirmojo komentatoriaus reakciją. pamokantis tonas, ypač jei priklausai tai grupei, kuri turėtų sau tuos pamokymus prisitaikyti, erzina. bet aš suprantu šito blogo koncepciją ir stilių. ir šiaip man labai patinka, kaip Reda rašo :)

 10. Reda 

  Ramune, ačiū! Man labai patinka, kaip tu rašai ir tu pati man patinki!
  O kas dėl reakcijų, tai aš nesakau, kad negalima man pasakyt, kokia aš nevykus, bet tai koks tikslas… Aš tai keistis neimsiu, geriau tada pasakykit man, kas jums gražu, ką jūs darote kitaip nei aš. Aš tada GALBŪT tuomet išmoksiu kažko. Tapsiu doru žmogumi ir vsio takoje. Haha. :)))


Rašyti komentarą