BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Lietuva, išauklėk mane!

2009-08-31 | Aplinka

Aš augau labai liberalioj aplinkoj. Negaliu pasakyt, kad man leido daryti viską. Tiesa sakant, aš niekada nedariau nieko, kam mano tėvai pernelyg nepritarė, nes jie mokėjo labai gražiai nuraminti mano vaikiškus kaprizus ir paauglišką maištavimą. Kai buvau maža, tai valgydavau vien pusgaminius ir šokoladą ir kai prasidėdavo derybos dėl dar vienos šokolado plytelės iš spintelės virtuvėje, tai man tiesiog paaiškindavo, kad man bus bloga, skaudės skrandį ir Robertui kieme teks žaisti vienam, bet čia mano pasirinkimas. Aš pasirinkdavau teisingai ir bėgdavau į kiemą balnotis kelių.

Kažkuriam gyvenimo etape man labai reikėjo daug auskarų, pageidautina veido srityje. Mano mamai tai neatrodė protinga, bet ji žinojo, kad jeigu tikrai norėsiu, tai versiuos, taigi važiavom pažiūrėt į jos kirpėjos draugės randelius veide, kurie liko nuo jau prieš keletą metų išsivertų auskarų.

Noriu pasakyti, kad tėvai su manimi niekada nekovojo. Jie mane mokė. Ir gerbė. Aš irgi juos gerbiau ir stengiausi nenuvilti.

Alisa yra mergaitė apsirijusi grybų. Uždrausti!
Alisa yra grybų apsivalgius narkomanė. Uždrausti!

Tačiau, kai aš turėsiu vaikų, tai jie būtinai bus heteroseksualūs (kitu atveju juos teks nušauti), nesikeiks internete, mylės žydus ir juodaodžius, nežiūrės porno, bijos magijos, Hario Poterio ir satanistų, mes kartu sudeginsim visas J. R. R. Tolkieno knygas originalo kalba, kurių aš ieškojau visuose knygynuose, o ponaičio Beigbeder skutus paleisim į popieriaus konteinerį, parašysim neapykantos kupiną laišką idiotams Placebo, nes jie dainuoja apie narkotikus ir žinoma nusiųsim juodligės miltelių šėtono pakalikams, kurie piešia Family Guy. Ir ne todėl, kad mums visa tai būtų nepriimtina, ne todėl, kad tai kažkaip kertasi su mūsų pasaulėjauta ir jau tikrai ne todėl, kad mes neapsiverkėm skaitydami, kaip mirė Albas Persivalis Vulfrikas Brianas Dumbldoras.

Karlas Lagerfeldas čia atrodo pedofiliškai. Uždrausti!
Karlas Lagerfeldas čia atrodo pedofiliškai. Uždrausti!

Lietuva mums sako, kad taip reikia!

Aš nekenčiu draudimų. Aš iš esmės esu prieš destrukciją. Jeigu pinigus, kuriuos Lietuva išleidžia kažkokiai paslaptingai tarnybai, kuri dabar tikrina, ar aš labai keikiuosi ir ar nepasakoju apie bybio čiulpimą, skirtų mokykloms ir vaikai galėtų nueiti į teatrą, tai galbūt dvylikametės užuot čiulpusios bybius susižavėjusios pradėtų lankyti dramos būrelį.

V&R, matyt, gėjai. Uždrausti!
V&R, matyt, gėjai. Uždrausti!

Žmogus laisvas ne tiek, kiek laisvės gauna iš jūsų. Žmogus laisvas tiek, kiek laisvės jis gauna iš savo smegeninės.

Johnas Galliano dažnai atrodo toks laimingas... Jį reikėtų uždrausti, o tada nušauti.
Johnas Galliano dažnai atrodo toks laimingas… Jį reikėtų uždrausti, o tada nušauti.

Nuotraukos: Voque.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (7)

 1. jurgita 

  kietai tu cia

 2. Punktyras 

  Puikiai. Gaila, nuotraukos mažos, dėl to sunku įskaityti tekstą :) Taip, paspaudus ant jų ir pasididinus, visvien sunku.

 3. Reda 

  Gal megink pasiknisti Voque archyvuose ar kur internete ir rasi geresnes kokybes. Cia is Amerikonisko Voque fotosesija Alice in Wonderland. 2003 metu su Vodianova.

 4. ddd 

  Taikliai :) ir nebanaliai

 5. paklaida 

  Visiškai pritariu nuomonei. Vaikus auklėti turi tėvai, o jau visuomenė - ne draudimais užsiimti, o gerų dalykų skatinimais.. Uždraustas vaisius juk toks saldus.

 6. meduuza 

  Eik tu sau! Patiko ;D Kazkaip gerai, teisingai viskas supakuota. : )

 7. Laura 

  tikrai originalu!


Rašyti komentarą