BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Liu Liuoti Logo. Rezultatai.

2010-01-20 | Aplinka, Kasdieniška

Prašiau jūsų paaukoti truputį laiko mano asmeniui ir sukurti man logotipą. Negalėčiau pasakyti, kad buvot labai aktyvūs, bet labai džiaugiuosi tais, logo, kuriuos gavau. Manau, kad vienur, ar kitur panaudosiu juos visus.

Žygimantės Vakarės sukurti logo:

Labai mieli. Labai gražios spalvos ir aš labai mėgstu smulkmeniškumus. Dievinu koliažus, kur visko daug. Kada pati piešiu tušu (labai retai, neprašykit rodyt darbų, nes aš jų neturiu. Piešiu nebent dovanai.), tai gaunasi kažkas panašaus į tuos burbuliukus. Labai gražios spalvos. Pati Žygimantė labai smagi, puiki pašnekovė ir būtinai nueisim kavos, kai ji bus Vilniuj, arba jei aš prisiruošiu nuvažiuoti iki jos. Ar ne?

Dieną miegok logo:

Labai gražiai sudėliotas tekstas! Ir spalvos labai gražiai dera. Ta nuotrauka man, beje, labai miela. Tuomet su klasioke praleidom pamokas ir vaikštinėjom pakrante, matyt, judėjom link Trakų pilies (aha, aš „originaliai“ esu iš Trakų, nors gimiau Vilniuj), kad išgert karšto vyno. Aš dažniausiai garsiai juokiuos ir nuolat kalbu (nežinau, kokia jums atrodau čia), draugė vis bandė mane „gražiai“ nufotografuot ir visai netyčia padarė šitą kadrą. Aš buvau sustingus tik akimirką. Su raktažolėm rankose (nemėgstu geltonos spalvos, bet man labai patinka geltonos gėlės). Nekaltai taip. Ačiū, Dieną miegok, nieko apie tave nežinau, bet jeigu nori, tai galim nueit kavos arba alaus (aš šiuo metu labai noriu į „Būsi Trečias“! Noriu vyšninio alaus! 5dienį, manau, kad būsiu Suokalby, jeigu ką, tai tau bokalas nuo manęs. Su didele meile.)

Domo logo:

Domas yra tas žmogus, kuris šitam bloge sudėliojo man patinkančias spalvas. Dar Domas yra tas žmogus dėl kurio manęs nekentė mano praktikos kambariokės. Tąkart mes turėjom mokytis paukščius, o aš žinoma pratisai žvengiau, rėkiau ir susirašinėjau su Domu. Vėliau jos atsigulė į lovas ir išjungė šviesą, o aš tamsoj, su pižama, sėdėdama ant grindų susirašinėjau su Domu ir kikenau. Atsimenu, kad tu man rašei, kaip eini tamsiu Vilnium, o vėliau rūkai sėdėdamas ant palangės… Ei, kaip aš tau pavydėjau… Urban… Aš irgi tuomet rūkiau sėdėdama ant palangės, žiūrėdama į mišką ir klausydama skėrių, nes žiogų tuomet dar nebuvo, vien nimfos. Su Domu mes visad susitinkam prabėgom - pasišypsom, susimojuojam, apsikabinam kartas nuo karto. Vis ketinam išgerti alaus. Tai gal jau ir reikėtų susiruošti, ką?

Lori Pyrstas:

Jis yra žmogus, kuris rašo trumpas, bet labai gyvenimiškas istorijas savo alternatyvų gyvenimo būdą propaguojančiam portalui. Hahaha. Kodėl toks logo? Ir ką jis reiškia? Jis reiškia praskėstas moters kojas, nes mudu kalbėjom apie seksą ir masturbaciją. Labiau apie masturbaciją. Taigi logo buvo parinktas taikliai. Beje, man patinka subtilios užuominos į seksą. Kūryboj. Gyvenime aš nelabai subtilus žmogus ir paprastai domiuosi ir žaviuosi įvairiausia pašaline smulkme, taigi žmonių emocijų ir norų (jeigu anie neišsakomi tekstu arba labai aiškiai neparodomi) nesuprantu. Arba suprantu tik tada, kada man jų emocijos ir norai tampa labai aktualūs. Žinoma aktualiausias dalykas, tai Lori Pyrsto FaceBook užrašai. Visad mane nudžiugina. Nežinau, ką tau turėčiau pasiūlyt. Galbūt susitikime indeliui majonezo?

AČIŪ!

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (24)

 1. Vakarė. 

  “Galbūt susitikime indeliui majonezo?” Jetau, kaip sujuokino. : )))
  Kavos aš negeriu, bet arbatos ar kakavos (čia taip oficialiai, nes gi nepilnametė) niekad neatsisakau. Ir, spėju, aš greičiau būsiu Vilniuj turėdama laiko, nei Tu - Varėnoj. << :

 2. Reda 

  Per Kalėdas sėdėjau viena namie (aha, liūdna mergaitė iš keistos šeimos) ir žiūrinėjau Lori Pyrsto blogą - įrašą, kaip namie pasigaminti majonezo. :)
  okej, arbata arba kakava. it`s a deal.
  negali žinot dėl tos Varėnos, negali žinot. :)

 3. Ieva 

  Ir kurį panaudosi savo blogui? :)

 4. Reda 

  Nežinau. :) Lori Pyrstas pas save įsidėjęs saviškį, o jeigu, kas norės įsidėt linką į mano blogą pas save, tai gali naudoti bet kurį.

  Šiaip oficialusis logo bus tik tuo atveju, jeigu bus atskiras puslapis, o ten vistiek bus kažkoks dizainas, tai tas mistiškas asmuo, kuris kurs dizainą sukurs ir logo. Atitinkamą.

  Nežinau, kada tai bus ir ar išvis bus.

 5. ALGdas 

  Na, įspūdingiausias pirmasis - mergaitė, pasirėmusi ranka.

 6. Reda 

  Ačiū. :) Nors čia girti Žygimantę reiktų.
  Mergaitė nepasirėmusi ranka, mergaitė toj rankoj laiko šiaudelį ir maišo savo šokoladinį pieno ir ledų kokteilį vienoj iš gražiausių Vilniaus vietų. :)

 7. Žygimantė Vakarė. 

  Taigi aš mergaitės aš nenupiešiau, tad pagyrimas teisėtai priklauso Tau. : )) O jei prisidėjau prie tos mergaitės apipavidalinimo ir jis įspūdingas nors kiek dėl manęs - dėkoju ir aš. : )

  Atsakymas į ankstėlesnį Tavo komentarą:
  na taip, ką gali žinot, bet kažkaip nei renginių kokių ypatingų būna, nei ką. Va, Maišatynė bus, kas yra nerealu, bet gaut bilietus į ją yra labai labai labai labai sunku.

 8. Reda 

  Maišatynė? Kas tai yra? Kodėl sunku gauti bilietus?

 9. Žygimantė Vakarė. 

  Toks renginys, pas mus vykstantis jau kokius 13 metų gal. Tarpusavyje varžosi vyresniųjų klasių mokiniai (nors amžiaus cenzo, mano žiniomis, nėra), ruošia keletą vaidinimų bei filmuką tam tikra tema. Iš esmės pagrindinė kova vyksta tarp dviejų mokyklų, bet kartais ir rajono mokyklos paruošia neblogų vaidinimų. Po renginio skauda žandikaulį nuo juoko ir delnus nuo plojimo. (ir dar nuo sėdėjimo šį bei tą:)))) tie vaidinimai niekada nebūna mokyklos karnavalo lygio, Maišatynei žmonės ruošiasi laaaabai daug. O bilietų trūksta, nes visi nori pamatyt, ir nors renginys vyksta dvi dienas, vietų vis tiek trūksta, ypač antrajai - svarbesnei - dienai.

 10. Reda 

  oho. jau vien 13 metų šį bei tą reiškia. Šiaip visai įdomiai skamba. Aišku man mokykliniai renginiai, tai asocijuojasi su mano asocialios gimnazijos pošlais inside jokes.
  Bet šiaip džiugu, kad bilietų ne vien į Choliną trūksta. :)))

 11. dienamiegok 

  Na, man Liberty Pub arba Džem Pub tai jei ne labiau prie širdies, tai bent jau labiau prie namų(o antruose namuose baltijos tik 4lt. Nepaisant, kad ten visiška skylė su prasigėrusiais metalais ir skinais). Iš kitos pusės man kolkas dar 17, bet jeigu kada taip atsitiks, kad tuščiomis kišenėmis stovėsiu vidury Vilniaus - prisiminsiu pasiūlymą. Paskutinėm dienom apie kavą nė pagalvot nenoriu.
  Dabar pabūsiu kritiku.
  Žygimantės logotipai man nepatinka. Nežinau, kiek ten įdėta darbo, bet man jie atrodo, kaip kokios mokykloje daromos portretinės nuotraukos su pasirenkamais rėmeliais. Dar, nežinau kodėl, bet asocijuojasi su video, rodomais per PūkoTV.
  Save man visada buvo sunku vertinti, tad apsieisiu ir šįkart.
  Domo logo man imponuoja labiausiai. Estetiškai tvarkingas(subjektyvu, nes visur mene mėgstu estetiką), suprantamas, nepasakyčiau, kad neorginalus.
  Apie paskutinį neturiu ką pasakyti, nes man tai ne logotipas. Ženklo įdėja gera, sutinku, bet čia yra ženklas, kuris galėtų būti logotipe. + nėra ‘liu liuoti’

 12. Žygimantė Vakarė. 

  Dienamiegok, kitų kritikuoti neapsiimsiu, nes nemanau, kad turiu tam teisę (pati paprasčiausia priežastis - amžius ir patirties stoka), bet Tavo kritiką priimu ir labai sutinku su tuo, kad Domo logo - geriausias.

  Reda, na, ten būna ir pošlų, bet tikrai ne vien. : ) Gaila, kad dar pora metų ir jos greičiausiai nebeliks dėl mokyklų reformos, bet čia nesiplėsiu ..

 13. Reda 

  dienamiegok/ noriu į kultinę Boškę, nes nesu buvus ir noriu pabūt. Jeigu būsiu Kaune, tai statysiu tau alaus Boškėj.
  O man Žygimantės logai gražūs. Ašjau rašiau kodėl, tai nebesikartosiu. :)
  Ai aš apie visus jau rašiau, tai nebesikartosiu. :)

  Žygimante, mokyklų reforma? Ką jau vėl sugalvojo valdžios vyrai? Aš kažkaip atitolus nuo mokyklinių reikalų ir žinau tik apie universitetinius pakeitimus, bet visai įdomu, kas dabar mokyklose vyksta.

 14. dienamiegok 

  Nieko ištikro įspūdingo tam BO. Kai anksčiau VU KHF kiemas buvo neuždarytas, tada fainai buvo, bet dabar.. eilinis kabokas.

 15. Reda 

  Bet aš noriu ten nueit. Na žinai… Mano mėgstamiausias (po Suokalbio, žinoma, nes Suokalbis, tai šventa vieta) kabakas Vilniuj yra Vyno rūselis, kuris yra totali skylė. :)
  Tiesa seniau man patiko Play Club, bet dabar jis popsovas ir ten pernelyg daug žmonių.
  Nors vasarą, kai atvira terasa, tai net Artistai yra pankenčiama!
  Žodžiu, in general, tai neneigsiu… neneigsiu… kabakus aš mėgstu.

  Ai geriausias ever, tai yra Leningrad! Su tamsiu Kozel alum ir playlistu dviems gražioms lietuvaitėms!
  Prie progos įdėsiu foto iš to kabako!

 16. dienamiegok 

  Man tai kažkaip nesmagu su bokalu tarp keturių sienų lindėti. Vasarą daug smagiau į gamtą prie Nemuno ar Vilnelės, negu kokiam rūsy. Net ir žiemą drebant iš šalčio kokiam senamiesčio kieme maloniau.

 17. dienamiegok 

  O iš tų, kur paminėjai, tik artistus žinau.

 18. Reda 

  Rimtai? Jeigu jau į gamtą, tai į žygį. Milijonas kilometrų nuo civilizacijos, palapinės, laužas, alus, ramus ežeras. Vodkė dar.
  Hahaha. Bet vasarą sėdėt senamiesčio kieme, rūkyt viena po kitos ir plepėt plepėt yra dieviška. :)

  Gaila, kad viduj nebegalima rūkyt. :(

  Artistai, tai toks kaimietiškas, bet jų kiemelis gražus.

 19. dienamiegok 

  Nerūkau :/

  man kartais nuo galeros iki ikiuko arba nuo amfiteatro iki aladino atrodo kaip tas milijonas kilometrų, kam ten tais laužais ir ežerais persistengt. Mėgstu asfaltą

 20. Žygimantė Vakarė. 

  Iki 2012 (atrodo), visas mokyklas norima suskirstyt į gimnazijas ir progimnazijas. O pas mus tik dvi (buvusios) vidurinės, tai, jeigu anksčiau eidavau į mokyklą, kuri nuo manęs kokie 150 metrų, dabar tempiuosi į kitą miesto galą. Mes buvom pirmieji, kuriuos pradėjo skirstyt, ir iki dvyliktų (vėlgi, atrodo), mano naujojoj mokykloj nebeliks mažesnių nei 9-tokai, o kitoj, buvusioj, iki 9-tokų. Žodžiu, šita reforma, mano ir daugumos nuomone, yra bullshit. O kas dar grįžtant Maišatynės link, tai kai reforma bus jau visai įvykdyta, bus nebelygios jėgos, tai ir ji, greičiausiai, pasibaigs.

 21. dienamiegok 

  Taip. Mano mokykla yra gimnazija, bet irgi buvo žemesnės klasės. Per keturis metus išsivalė nuo penktokų, šeštokų, septintokų, ir šiemet aštuntokų. Visiem gerai nebus, negali visam miestui iki mokyklos būti 150 metrų, taigi vieniem ar kitiem važiuoti reikia, nėr ko bėdavotis. Bet kuriuo atveju, šita reforma gerokai pakels diplomo vertę, kas yra tik sveikintina. Nebebus(ar bent jau bus mažiau) loxų su aukštaisiais, kur du prie dviejų dedant pirštais naudojasi

 22. Reda 

  okej, aišku.

  ne, tokio tipo reforma yra nonsensas.

  Išvis reikia ne reformuot, o tiesiog kelti kokybę, mokytojų kvalifikaciją, dėstytojų kvalifikaciją, reikia jiems kelti atlyginimus, daugiau praktikos tiek mokykloj, tiek uni, o tam reikia pinigų, žinoma.

  Tų pinigų, kuriuos suėda panašios reformos, kurias galvoja visokie pseudo intelektualūs nevykėliai, kurie gyvenime nėra dėstę ar mokę.

 23. dienamiegok 

  Ministerijoje ir mokę ir dėstę dirba. Aš už tokią reformą. Sakykim, protingai paskaičiavus, kiek +- per metus reikia Lietuvai naujų mokytų žmonių(studentų), statom visoj Lietuvoj attinkamą skaičių gimnazijų. Kurie yra gbūs, tie mokysis gimnazijose ir studijuos universitetuose, o jei esi pakankamai kvailas, kad nepatektum tarp gimnaztų po agrindinio garbinkai mokaisi savo profesijos. Ir va čia tikrai yra problema. Profesinės mokyklos Lietuvoje tokio prasto lygio, kad ‘profkinių’ ir studentų santykis atvirkščias visam likusiam normaliam pasauliui. Nors po šitos reformos savaime kils profesinių lygis, nes ne tik patys bukiausi jose mokysis. Kokia mokslo kokybė - kitas(irgi svarbus) klausimas.

 24. Žygimantė Vakarė. 

  Dienamiegok, jeigu Tavo mieste į gimnazijas pateks tik gabiausieji - tada gal ir aš mažiau prieš tokią reformą. Bet pas mus atrankos nebus. O jei ir bus, tai tokia lengva, kad jos nepereis tik patys bukiausieji, kurie bet kokiu atveju iškeliautų į “profkes”. Todėl nesuprantu, kaip reforma pakels diplomo vertę.Aišku, man gerai, kai mokykloje nedaug/nėrra ‘mažiukų’, bet vis tiek nepalaikau sprendimo mokinius palikti be pasirinkimo. Gerai, jeigu visi būtų tik dundukai ir genijai. Tačiau yra ir vidutinių, kurie į gimnazijas eiti nesijaučia pakankamai stiprūs ir jiems būtų sunku pakelti tikros gimnazijos krūvį, o profesinė jiems yra elementariai per prasta. Galėčiau pateikti tikrai ne vieną pavyzdį bei argumentą prieš, tačiau manau, kad tu galėtum pateikti tiek pat už. Tiesa ta, kad visiems neįtiksi, tačiau patenkintų mokinių buvo daugiau, kai jie turėjo daugiau galimybių rinktis.


Rašyti komentarą