BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Love ya, bitch!

2009-11-30 | Aš esu tai, Kasdieniška

Reda apsimeta, kad moka skaityt.

Reda apsimeta, kad moka skaityt.

Ar aš šiandien nudirbau savo darbelius? Ne. Geriu vyną su mama, sėdžiu sau basa, apsirengus tik senelio megztinį. Taip, aš dažnai dėviu senelio megztinius ir visad būnu basa. Man šalta. Man nuolat būna šalta. Toks jau gyvenimas. Pripratau.

Pripratus aš ir prie to, kad dažnai, dažniau nei derėtų, aš išmainau mokslumą ir darbus į senamiestį, kavą, cigaretes, alkoholį, apsipirkinėjimą, menus ir bičiulius. Myliu kikenančias mergaites ir gražuolius, kurie mane supa. Padeda savo galvas man ant peties, pasakoja man savo graikiškas paslaptis, leidžia man pasiklausyt gražiausios pasaulyje muzikos ir aš apsiverkiu. Prisimerkiu, kai uostau jų kvepalus ir pradėdu kosėt, kai jie netyčiom pučia karčių dūmų tumulus man į veidą. Myliu jus! Mano mokytojai, mano sugėrovai, mano sugulovai, mano draugai…

Agne, myliu tave! Tu neturi jokių skrupulų, tau nusispjaut, tu be proto graži, nuostabiai groji, gerai šoki, patvarkai nežmonišką kiekį raudonos degtinės, kai mes einam kartu, tai vyrai atsisuka, aš tau galiu papasakot viską ir mes matuojamės drabužius kartu. Mergyt, mes daug ką kartu darom!

Šiandien mes kartu pusryčiavom McDonalds, nors aš laikausi dietos, o Mcdonalds tau atėmė truputį sveikatos. Girdit, moralizuotojai. Valgom mes. Vėliau mes vaikštinėjom senamiestyje. Apžiūrėjom parduotuves ir nusprendėm, kad norim kojinių laikiklių. Norim aukštakulnių ir pūstų suknelių, norim daug susižavėjimo Londone, Frankfurte arba Varšuvoj.

Agnė apsimeta, kad moka skaityt.

Agnė apsimeta, kad moka skaityt.

Pasėdėjusios ant daugybės suoliukų ir aptarusios viską ir visus mes važiavom namo, į Trakus. Palaukėm vėluojančio autobuso. Mūsų kelionė namo truko valandą ir ji buvo juokinga. Siaubinga. Juokinga. Autobuse klaikiai dvokė, sėdėjom pačiame gale, nes ten kvapas atrodė pakenčiamesnis. Užsidėjom respiratorius. Agnė jų visad turi. Ji daug laiko praleido Japonijoj, taigi jai pandemijų paranoja. Pernelyg arti mūsų atsisėdo du dešimtmečiai, vėliau įsėdo jų vyresnių draugų. Jie visi kalbėjo rusiškai. Sakė, kad mudvi atrodom idiotiškai, bet jie norėtų mus išpist. Jie klausėsi rusiško rap`o. Pro mobiljakus, žinoma. Rusai rap`o dainininkai dainavo kažką panašaus į:

…loche nemalk šūdo, išsitrauk bybį iš savo burnos…

Mums tai pasirodė nemiela. Vienas iš jų vertė tai, ką mes kalbam kitiems. Tai jau buvo juokinga. Vėliau aš pasakiau, kad mudvi laisvai kalbam rusiškai. Jie susigėdo. Tai irgi buvo juokinga. Juokingiausia tai, kad nesvarbu, ar mes su respiratoriais, ar be, jie vistiek būtų kalbėję apie mus. Tiesa, mes kalės ir vienas iš jų nekenčia blondinių. Kitas pasiūlė savo draugui padėt ranką Agnei ant kelių, kad jam pasistotų. Tai jau būtų graudu. Jeigu susijaudini padėjęs ranką kažkam ant kelių, tai orgazmą jauti pamatęs nuogą šlaunį? Nors jiems dešimt. Jie jaučia orgazmą, kai keikiasi arba kalba apie seksą viešai. Juos sumušti galėčiau net aš.

Nemušiau, žinoma. Išlipus iš autobuso apsikabinau Agnę. Iki kitų pusryčių, cigarečių, pasivaikščiojimų, apkalbų, juoko ir nesibaigiančios meilės.

Love ya, bitch!

nuotraukos: iš asmeninio archyvo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (22)

 1. amypassions 

  Fun visai diena.

 2. Marija 

  Mc’e su LSP makčikenas penki devym. Ir dvi bulvyčių porcijos irgi tiek pat. Čia jei rytoj irgi ten pusryčiausit:)
  Nors pyragėlis ne ką blogiau.

 3. Reda 

  amypassions/ diena tikrai buvo fun. :)

  Marija/ mes mergaitės, kurių psichiką sužalojo žurnalai. Rytoj nevalgysim. Svori mesim rytoj. Kad šonkauliai išsišautų. ;)
  Bet ačiū už informaciją!

 4. cozy 

  Nuskambės tikrai kaip iš močiūtės lūpų, tačiau “Jau šiais laikas tie vaikai…” Ėjom mes su drauge gatve ir 2 brniukai gal kokių 10 metų mus sekė, pasakojo istorjas kaip jiems daug metų ir iš vis epizodas pagal juos turėjo būt beveik kaip iš “Pačio baisiausio filmo” kur ta merga išsisuka koja bėgdama;DD O galų gale jie trenkė mums per užpakalius ir dėjo į kojas…
  Man tikrai gaila šiuolaikinių vaikų…

 5. Reda 

  O siaube… Gaila, kad pabėgo, nes tokius visai pravartu būtų atkalt gerokai. Jie juk kitaip nesupranta, vargšeliai.
  Aš nesakau, kad mes labai jau teigiamais vaikais buvom, bet tikrai buvom pagarbesni vyresniems.
  O šitiems, tai realiai gi vožti negalima. Vaikų teisės.

 6. almantas 

  Pagarba ramiam požiūriui į tokius vaikiščius…

 7. KitokiaFeja 

  Damn.. senstu. Man visada idomu kaip tokie vaikai bendrauja su savo tevais? o jie kazin apskritai bendrauja?
  Kai man buvo 10 metu as i 20+ zmones kreipiausi “Jus”, tol kol sie neliepdavo kreiptis “tu”, nes buvo ikalta iki smegenu saknu gerbti vyresnius, tiek zodziais tiek elgesiu..
  Kad jau visai senatvinis marazmas prasideda (na bent jau siuolaikinio vaiko akimis), tai dar dadesiu “Kur ritasi pasaulis?..”

  Repectas uz kartybe.
  +1

 8. KitokiaFeja 

  (kaip visada atsiprasau uz rasyba/skyryba :)

 9. atomicca 

  Nesveikas įrašas (inlove)

 10. Reda 

  almantas/ jau mes tai iki jų lygio nesileisim ir su jais diskutuot nepradėsim, o tai ar aš jiems panaši į kalę, ar ne, tai manęs nejaudina.
  Aš pati labai gerai žinau, kokiose situacijose aš būnu kalė ir kam galima mane šitaip vadint. :))
  Tik tais atvejais tas pats žodis turi visai kitą reikšmę…

  KitokiaFeja/ aš galėčiau pasakyt tą patį… Ir man irgi visai įdomu iš kokių šeimų tie nevykėliai ateina, kur jų tėvai žiūri ir t.t.
  Kad aš būdama tokio amžiaus išvis kalbėčiau už akių apie kažkokį nepažįstamą žmogų, o siaube…
  O ir tokia leksika… Aš tokio amžiaus tokių žodžių net nemokėjau. :)
  Kas blogai su rašyba/ skyryba?

  atomiсca/ ačiū! ;)

 11. VaivaPamaiva 

  Taip skaniai susiskaitė prieš miegą. O dar ir su veidais, tai visai smagu.
  Gerbiu už tai, kad neužplojot vaikam ir smagu kaip “nuo rytojaus” nebevalgot mcdonalduose. Mhm, aš irgi

 12. daugela 

  Normalu, juk vaikai, dar viskas nežinoma, paslaptinga… :-))

 13. kisudekoroshite 

  gražios nuotraukos. fainas įrašas. viskas smagu. xDD

 14. Reda 

  Vaiva/ šiandien, tai tikrai atsilaikiau prie McDonalds. ;) ačiū!

  daugela/ sutinku, bet vistiek ribos kažkokios turėtų būti… Auklėjimas turėtų jaustis. Tegul tykiai tykiai žiūri porno arba kilnoja mergaitėms sijonus. Tegul keikiasi ir kalba apie seksą su sau lygiais.

  kisudekoroshite/ (labai sunkiai parašiau nick`ą, tikiuos, kad teisingai :) ačiū už gerus žodžius!

 15. Zvjezdanas 

  As cia uzklydau atsitiktinai, nesitikedamas rasti kazko idomaus, nes jau nuo seno zinau, kad kone visi blog’ai patalpinti siame blogas.lt yra graudziai nuobodus. Bet sitas blog’as man padare didziuli ispudi, perskaiciau visus iki vieno archyve esancius irasus beveik vienu ypu. Reda, esi tikra Free Spirit!
  Linkejimai is Bosnijos. :)

 16. Reda 

  ei, geriausias komentaras, kokį tik esu gavus. :))
  ačiū! :)

 17. ALGdas 

  Taip, meilė nesibaigia. Bet ar tikrai?

 18. Reda 

  Nesvarbu. Turiu tiek gerų prisiminimų su savo bičiuliais. Šito niekas niekada neatims. :)

  Bet meilė kokiai dešimčiai žmonių, tai tikrai nesibaigs. Niekad. Daug visko buvo. Kai jau ištempi su žmonėm 10 metų, tai jau nebėr kur trauktis… Jie liks visam laikui. :)

 19. Edvinas 

  Man tai pabaiga primena juoką pro ašaras. Apgailėtina yra kai vaikai taip kalba. Ir nieko juokingo. tikrai.

 20. Reda 

  Mes žvengėm, bet su tokiu pasibaisėjimu ir nuostaba.
  Šiaip apgailėtina tikrai.
  Labiausiai apgailėtini yra jų tėvai, mokytojai, treneriai, būrelių vadovai, kurie šito nepastebi… (pastarieji vaikai tikrai gyvena šeimose, mokos mokykloj ir tuomet važiavo į treniruotę)

 21. Maras 

  Ir apie ką galvoja basi žmonės, kai skundžiasi, jog jiems šalta? Galūnės, ypač kojos, labiausiai atsakingos už šiltumo jausmą. Apsimauni vilnones kojines ir varvekliai po nosimi ištirpsta. Tiesa, nugara irgi svarbu.

 22. Reda 

  Maras/ man per giliai čia. Sakau, kad man šalta nuolat. Čia dėl „basumo“. Matyt, kad dėl „basumo“.


Rašyti komentarą