BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Man patinka žmonės

2009-05-24 | Aš esu tai

Aš bučiuoju Mari, kuri labai keistai susiraukusi. Teko ją nukirpti. Man ji graži visokia, bet žinau, kad būtų pasikuklinusi čia rodytis.

Aš mėgstu labai daug ką. Ir aš susižavėti galiu absoliučiai bet kuo. Aš galiu virpėti gerdama arbatą, nes ji su keturiais šaukšteliais cukraus arba džiaugtis lietum už lango, arba gulėdama lovoj atsiminti, kokią skanią Latte šiandien gėriau. Ir man iki ašarų mielas Vilnius vasaros rytais, kai karštis dar tik kyla, kai senamiestis dar tik pradeda ūžti, o susirūpinę žmonės skuba į darbus ir taip visiškai nesiderina su gaiviu dangum. Ir aš nostalgiškai šypsausi, kai žiemą grįžtu paraudusiais žandais, o prieš tai būtinai stabletiu laiptiėj ir savo sušalusius pirštus priglaudžiu prie tų purvinų radiatorių. Kai buvom maži ir dar bijojom tėvų, tai šildėm raudonus pirštus ir nosis prie tų pačių radiatorių, kad mamos nebartų.

Man patinka tokios smulkmenos, bet ir smulkmenų laimė yra smulkmena ir neturės ji ryškaus svorio net jeigu aš ir kiaurą dieną cukrų šaukštais valgysiu ir vengriškais marcipanais užsikąsiu spoksodama į jauną Ferencą Listą.

Mane įkvepia žmonės, man patinka, kaip jie kalba, kaip žiūri į akis arba nusuka žvilgsnį, kaip jie nuperka man mėgstamiausio šokolado. Man stipriau plaka širdis, kai jų akys žiba, jeigu kalbam apie Bernhardą ir aš virpu, kai jie pasakoja, kaip šiandien piešė iki paryčių, arba kaip vakar ėmė interviu, arba bėgo krosą ir tada vedžiojo savo šunį miške.

Mane įkvepia žmonių kūrybiškumas, jų meilė gyvenimui, jų atsidavimas, aš tada nenoriu miego, man neskauda pilvo preso ir aš galiu būti gyva vien rytine kava.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (2)

  1. - vikhtorija 

    Artimos mintys.
    Geriausia, kai patinka tokie dalykai, dėl kurių saldžiai svaigsta galva.

  2. Reda 

    pvz. ganja?
    sutinku, kad kartais smagūs ir dalykai dėl kurių galva svaigsta, bet lygiai tiek pat samgu yra išjausti ir išgyventi dalykai, kurie suteikia ramybę.


Rašyti komentarą