BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Matematika.

2009-12-06 | Aš esu tai, Kasdieniška

Komentaruose mano sesuo Geistautė sakė, kad E. coli moka matematiką geriau nei aš. Ji turėjo minty modifikuotas E. coli.

Matematika man visad atrodė toks laiko švaistymas. Niekad nebuvom geriausios draugės. Ji manęs nemėgsta. Aš jos irgi.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (7)

 1. Punktyras 

  Matematika ir man nėra/nebuvo mylimiausias dalykas:)
  Bet kaskart perskaičius tokius ir panašius pranešimus, norisi suploti rankomis nuo stebėjimosi, kokiais stebuklingais laikais mes gyvename:)

 2. KitokiaFeja 

  As prie meno.. :)) karoliukus suskaiciuoju, litukus suskaiciuoju.. man to matematikoj uztenka :)
  Nors is valstybinio beveik 70% surinkau, tai labai savim didziavaus :)
  A+B man nelygu C.. Tai pirmos trys abeceles raides ir tiek.

 3. Reda 

  Punktyras/ tikrai! nuobodus mokyklos kursas pateikia, kad viskas jau žinoma, kaip funkcionuoja ląstelės ir organelės jau aišku, kaip DNR nurašoma ir lankstosi irgi aišku, ką čia knistis, bet tiesa ta, kad galimybės yra visiškai neribotos! Su kiekvienu nauju atradimu galimybių atsiranda dar daugiau, tai man ir yra žaviausia mokslo dalis. :)

  KitokiaFeja/ aš lygiai taip pat. :) Aš visad esu už lengvesnį sprendimą, manau, kad matematikoje dabar susitvarko kompiuteriai, spręsti pačiam vertinga vien dėl proto lavinimo, tačiau jį galima lavinti ir skaitant, kuriant, šachmatais žaidžiant.
  Aš valstybinio nė nelaikiau, todėl dabar universitete matematikos paskaitos man yra karas/ maras/ badas.

 4. KitokiaFeja 

  Universitete buvo metai karo/maro/bado su aukstaja matematika. Stenedama, nemiegodama ir susiraukusi viduje bei besisypsanti destytojui (viena semestra jaunas deste), siaip ne taip iveikiau ta velnio ismisla :)
  Siaip gimnazija bebaigiant visi pazymiai buvo devintukai desimtukai, egzaminas maziausias 68% (matematika :) )… o va isejo metiniam matematikos 7 ir nebaigiau su pagyrimu. Abydna (atsiprasau uz nelietuviskuma) buvo. Bet toks jau tas gyvenimas…

 5. Reda 

  Mano karo/ maro/ bado metai dar tęsiasi… Ir mano šypsena dėstytojo nejaudina. Aš nežinau, kas jį jaudintų. Jam milijonas metų. Tiesa, dabar jau statistika ir ją dėsto tokia pilka mergaičiukė. Tokios turi tendenciją manęs nemėgti. Bus matyt po egzamino. :)

  Aš turėjau matematikos A lygį, nes man stojant pažymio reikėjo, ateidavau į kontrolinius, namie paspręsdavau ir išvedė man 9 ar 10. Nepamenu. Sakė, kad Redute, valink tu gal lauk iš klasės, nes man 45 minutes sėdėt nemėgstamuose dalykuose buvo klaiki kančia. O nemėgau aš mokykloj beveik visko. Buvo arba labai lengva, arba iš principo nuobodu. Lietuvių literatūra, o tu siaube… Nekenčiau. :)

 6. brumbrumai 

  o as pabaigiau matematika, visus keturis metus atkaliau :) nu ir ka, didziuojuosi savimi del to :) ir kai paklausia manes, ka baigus, pasakau, kad matematika, tai visi kazko nusciuva :D o man dzin, del to jauciuosi protinga, nors ne puses as ten nesupratau :) bet ten yra siokio tokio zavesio..

 7. Reda 

  Aš jau rašiau asmeniškai, bet tikrai yra kuo didžiuotis baigus matematiką. :)
  Aš tikiuos, kad išsilaikysiu pirmo kurso matematikos skolą, antram kurse skolų gauti nenorėčiau ir galėsiu pamojuot matematikai… viduriniu pirštu. :)


Rašyti komentarą