BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Miegu sėdėdama. Svarbiausia, kad lūpos dailiai raudonos.

2010-02-25 | Kasdieniška

Šis semestras yra siaubingas. Oficialiai. Jūs juk jau visi žinot, kad aš esu gimus dirbti vadybininke, žurnaliste, renginių organizatore, aš būsiu ideali žmona ir nuostabi motina arba šniosiu koksą su Frederic Beigbeder nuo jo mašinos kapoto… Molekulinė biologija, ką? Pasijuokim kartu.

Jūs mane įsivaizduojat sėdinčią laboratorijoj? Gedai ir Dominykai, seksualus chalatėlis ir aš jums leidžiu „vitaminus“? Ne, man tam išsilavinimo nereikia. Beje, šiandien vos neapsiverkiau, kai reikėjo naudot mikrošvirkštus, kuriems metų dvigubai daugiau nei man, bet galiu jums abiems suleisti ko tik jūs norit iš pipetmano. Šiandien idealiai užpurškiau mėlynojo dekstrano ištirpinto kalio dichromate ant sefadekso.

Kita vertus, tai specialybė man visai įdomi, bet kodėl aš turiu mokytis fiziką? Kam? Jūs žinot, ką mes šiandien darėm? Skaičiavom, kiek energijos susinaudoja, kai į vieną besisukantį 5 kg diską, įsivožia kitas - 10 kg diskas. Jie tada jau sukasi drauge. Turbo. Žinot kiek? 30 kažkiek ten tais kilodžiaulių. Žinot, kiek aš gavau? Kokius du šimtus. Maksimalistė. Dėstytojas nuolat iškrypėliškai šypsosi, šiandien visi šnekėjo mano mėgstamiausia tema - apie bybio čiulpimą (čia iš Humoro Klubo, kuris buvo kietas, kol jo nepradėjo vesti Marko Mikutavičius su džinsiniu kombinezonu). Pro langą matėsi milžiniškas pimpalas įspaustas sniege. Fizikai, jūs keistuoliai. Jūsų fakultete yra didžiausia barzdotų ir keistai keistais plaukais apaugusių vyrų koncentracija. Žinoma, kada einu per MIF`ą, tai man būna nejaukiai gėda, kad esu mergina. Žinot, kodėl aš vaikštinėju MIF`e? Mokausi ten duomenų struktūrų ir algoritmų. Bilas Blet Geitsas.

Pavargau, todėl miegu sėdėdama, o lūpos dailiai raudonos, nes buvau Body Shop (Ačiū, Vytai.) ir dabar terliojuosi smagios konsistencijos lūpų blizgiu.

Bent jau tiek.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (23)

 1. vyresnele 

  trečias kursas įdomesnis.
  be to, fizika pas k. išlavino intuiciją, o algoritmai daug maš visiem lengvai nuslydo ir pavarėm netgi geriau už tuos informatikus ;)

 2. vyresnele 

  tiesa, o kodėl tada čia stojai, o ne į vadybą/žurnalistiką?

 3. Reda 

  taip, matau tvarkaraštį, trečiam kurse turėtų būti įdomiau. o kuri čia iš vyresnėlių? :)
  informatikai smagūs, murma mums už nugarų, kad galės mums padėti ir duoda kompų per paskaitą. :) vyrai… ;)

  aš manau, kad vadyba, žurnalistika, organizaciniai dalykai yra įgimti. turi arba neturi. šito neišmoksi studijuodamas, išmoksi tik dirbdamas.

  mokytis kokias nors makroekonomikos teorijas man būtų didžiausias siaubas. ir nekenčiu istorijos. nenorėjau laikyti istorijos egzamino, tai nusprendžiau mokytis tai, kas man įdomu - molekulinę biologiją.
  fakin mechaniniai svyravimai man į molekulinės biologijos sąvoka neįeina. :)

 4. Vakarė. 

  Ouu Body Shop. Dievinu tą parduotuvytę ir visus jos vazelinus. Ir beveik visus kvapus jų. Manęs neatbaido net tai, jog draugė sakė, kad vazelinuose yra jaučio spermos. :D
  O aš tai šį pusmetį oficialiai kraustausi iš proto. Buvau dar daug prirašius, bet ištryniau, nes nusprendžiau, kad labai jau prispaminsiu ne į temą.

 5. Reda 

  The Body Shop yra bene vieninteliai kosmetikos gamintojai, kurie nedaro bandymų su gyvūnais, tačiau dabar juos perpirko Loreal, kurie bandymus su gyvūnais daro, tai The Body Shop prarado savo gerą vardą ir teisę dėti logutį su kiškiu.

  Jo, ten viskas labai kvepia ir jėga, o dėl spermos, tai nežinau. Haha. Keistokai skamba. :)

  Spam`ink, man tai viskas ok. Aš juk visai mėgstu pabendraut su skaitytojais komentaruose. :)

 6. Vakarė. 

  Oi, aš ten buvau labai apie savo beprotybę išsiplėtus . Nu gi žinai, aš galiu šnekėti daug .

  O dėl TBS, tai liūdna. Aš juos mėgau dėl jų “žalumo”, o dabar .. Bet svarbiausia, kad nekeistų iš esmės savo produkcijos, tai, manau, išliks pirkėjų tikrai .

 7. pirmojiwi 

  Taip taip, ta fizika yra fui fui. O tas dėstytojas man narkomaną primena - amžinai prisimerkęs ir užsikaifavęs nuo tų savo mechaninių judėjimų… Kad juos kur galas, aš irgi fizikos visai nesitikėjau stodama į ekologiją ir še tau kad nori - driokstelėjo…

 8. Reda 

  Vakare/ na gal kada šiaip papasakosi. ;)

  pirmojiwi/ o taip taip! nors man jis gan mielas ir malonus atrodo, bet aš tiesiog nemėgstu ir nemoku fizikos… ei, tai kartu lankom?
  Ponas K. sakė, kad ekologai geriau sprendžia „uždaviniukus“, nei mes.

 9. vyresnele 

  nepažįstamos mes ;)

 10. Reda 

  vadinas, turim bendrų pažįstamų - GMF juk mažas. ;)

 11. arbatajuodoji 

  aš supratau tokį vieną dalyką. kad tu esi protinga. :)

 12. Reda 

  rimtai? iš šito pikto pavargusios mergaitės įrašo? :)

 13. arbatajuodoji 

  taip :)

 14. - vikhtorija 

  O! Aš irgi mačiau pro langą tą grožio kūrinį sėdėdama finansinės apskaitos paskaitoj, nuotaiką pakėlė akimirksniu.

 15. Reda 

  arbatajuodoji/ o kur čia protas? ar čia dėl tos dekstrano gelchromatografijos? ji krūtai skamba, bet šiaip labai lengva. Bent jau atlikti, o ar išvados ir teorija sunku, tai nežinau. Nedariau dar nieko. :)

  - vikhtorija/ geras! koks mažas pasaulis, ane? štai mus suvienijo Saulėtekio sniego pimpalas! Fantastika!

 16. vetyta metyta 

  Nesvarbu, pavargusi, nemiegojusi, issekusi, nepasiseke ir etc., kaip mano mama sako, tai neturi atsispindeti tavo veide ir visiems akivaizdziai rodyti, kad siandien esi silpnesne ir pazeidziama :-) o buves vadas ir mano meile sako - man neisdomu niunsai, svarbu rezultatas, ir tik jis :-) Taigi, dažyk dailiai lūpas ir tegu, kai viskas aplink užknisa, bent vaizdas veidrodyje džiugina ir nuteikia pakiliai :-D (nekalbu apie atvejus, kai tuštuma viduje bei smegeninėje maskuojama kilogramais “špakliaus” ir oranžiniu soliariumo įdegiu ;-) )
  +1
  p.s. suprantu, kaip jautiesi “grybaudama” fizikoj… teko ir man per šitą pereiti; kad bent ką suprasčiau branduolinėje fizikoje, aukojau tris vasaros savaites ir greituoju būdu gilinausi į mokyklos fizikos kursą

 17. molisju 

  Nuoširdžiai užjaučiu dėl fizikos. :)
  Man nėra nieko baisiau už tiksliuosius mokslus://

 18. Reda 

  vetyta metyta/ pritariu šimtu procentų, jokių rimtų problemų niekada kitiems ant galvos neperkeliu ir niekaip neparodau, kad man kas blogai. kita vertus, tai kažkas blogai man būna labai retai, nes jeigu kas nesigauna, tai aš darau, kad gautųsi arba metu tą reikalą velniop. :)

  tačiau dėl tokių smulkmenų, kaip fizika sucks arba Lietuvos klimatas yra siaubingas, tai pazyzti, manau, kad nieko blogo. :)

  p.s. manau, kad ir man vertėtų pradėti nuo mokyklos kurso, nes per fizika su klasioku klausydavomės Marijos radijo per telefoną. Ir kikendavom. Taip būdavo, kai lankėm pamokas…
  žodžiu, pati durna, kad nieko dabar nesuprantu, tai pati ir kapstysiuos.

  molisju/ fizikos ir matematikos aš niekada nemėgau, tačiau biologija ir chemija, tai man patiko visada.

 19. arbatajuodoji 

  Protas yra tavo bloge. apskritai. :)

 20. animija 

  patiko ! ; D

 21. pirmojiwi 

  Aha, kartu sėdim toj pačioj nelaimėj :D Misteris K tai mums nevykėliais išvadino, sakė, kad mes kaip tik nemokam uždavinių spręst… tai kaip čia taip yra? ;D

 22. - vikhtorija 

  Taip, dar ir kaip oroginaliai suvienijo.

 23. Reda 

  animija/ ačiū. ;)

  pirmojiwi/ uuu. Mr. K. that nasty creature. Čia jis bando sugriauti gerus santykius tarp skirtingų kursų.
  uždaviniukai blet.

  - vikhtorija/ oroginaliai. haha. jėga! pošlybės.


Rašyti komentarą