BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Moterys. Maksimaliai. Minimaliai.

2010-01-06 | Aplinka, Kasdieniška

Po nelabai produktyvios dienos pradžios ir (tikiuosi) truputį produktyvesnio citologijos egzamino su Geistaute nuėjom į senovinių suknelių parodą Radvilų Rūmuose. Ją Lietuvon atvežė kreivokai besišypsantis ponas, kuris kadais glaustydavos su jaunučiu Juozu Statkevičium.

Aš buvau skaičius, kad idealus moters liemuo anuomet buvo toks, kokį vyras galėdavo apimti pirštais. 30 cm? 40 cm? Šiuo metu šalia nėra jokio vyro, tai negaliu patikslinti. Moterys sunkiai kvėpavo, joms sutrikdavo kraujotaka ir jos uostydavo specialią druską, nuolat mosuodavo vėduoklėmis, negana to ant savęs tampė idiotiškai dideles šukuosenas, skrybeles su negyvais paukščiais, krinolinus, veidus turėjo prisidengti skėčiais… ir alpdavo alpdavo į vyrų glėbius.

Mes valgom maždaug kas dvi dienas ir alpstam alpstam i vyrų glėbius, remiamės i juos, nes mūsų pakulnė per aukšta kreivam grindiniui, nešiojam jų milžiniškus švarkus, nes mūsų suknios pernelyg trumpos, o priklijuotos blakstienos perdėtai ilgos, jomis mes mirksim mirksim ilgesingai žvelgdamos vyrams į akis. Lovose mes turim būti kekšėm, o atsikėlusios atnešti jums kavos ir meiliai glostinėti plaukus, darbe mes šaltos, kaip ledas, o grįžusios namo mielai paverktume jums į petį, nes lauke labai šalta.

Moteris negali būti vidutiniška. Jokioj srity. Niekada negalėjo tokia būti.

nuotrauka: ją man atsiuntė Vytas, pavadino ją tobula. Maksimalūs aukštakulniai, minimali suknelė. Krenta krenta mergaitė. Tikiuos, kad į glėbį nukris.

Noriu tokių batų. Malki, bl?

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (22)

 1. Malkis 

  O as noriu tokios moters :P nors istikro nenoriu, bet vistik.

 2. Argentina 

  Negaliu turėti maksi ir mini vienu metu. Renkuosi arba maksi batus arba mini suknelę… Visa kitą palieku vyrų vaizduotej.

 3. Reda 

  Malki, tai nori ar nenori? Kaip galima nenorėt tokios moters?
  Aš batų noriu. Tarkim.

  Argentina, rimtai? Kodėl? Kas liečia aprangą, tai mini suknelė kartais atrodo daug padoriau, nei maksi, o lygiapadžiai gali būti žymiai seksualesni už aukštakulnius.

  Aš renkuosi tik trumpas sukneles, bet kuklesnes, jeigu su aukštakulniais ir ryškesnes, jeigu su lygiapadžiais.

 4. Argentina 

  Man kažkaip atrodo, kad jei apsivilksiu tokią trumputę suknelę ir milžiniškus aukštakulnius tada viską atskleisiu iškart, tad geriau prisilaikau to, kad vieną daiktą labiau akcentuoju, o visa kita šiauniai ir paprastai dera. Juk taip neįdomu, kai nelieka klausimų: įdomu, kaip ji atrodo su mini suknele ar įdomu, kaip jos eisena pasikeičia, kai ji avi aukštakulnius?

 5. rednails 

  Tikrai tobula nuotrauka ;)
  Ir apskritai siaubingai gražus įrašas. “remiamės i juos, nes mūsų pakulnė per aukšta kreivam grindiniui, nešiojam jų milžiniškus švarkus, nes mūsų suknios pernelyg trumpos, o priklijuotos blakstienos perdėtai ilgos, jomis mes mirksim mirksim ilgesingai žvelgdamos vyrams į akis.”
  Ehh:>

 6. Reda 

  Argentina, visiškai. Žmonės turi kelti klausimų. Nuolat, bet… o jeigu ji su trumpute suknele ir beprotiškais aukštakulniais, tai kaip ji atrodys be jų? O kaip ji atrodytų ryte su mano marškiniais? O kaip jos ilgos kojos be aukštakulnių atrodys apsivijusios mano liemenį? O kaip jį atrodo trečiadieniais? :)
  Klausimai priklauso ne nuo suknių ir batų… Klausimai priklauso nuo to, kaip tu save pateiki.
  Su džinsais ir sportbačiais gali atrodyt tokia atvira, kad iškart tapsi tiesiog fuckable ir tiek. Arba net netapsi fuckable. Haha. :)

 7. Argentina 

  Reda - pritariu, visai pamiršau šį mažytį gyvenimišką nuancą. Per daug pasakom tikiu :)

 8. Reda 

  rednails/ tiesa. :) Nuotrauka ir man labai graži. Vytas turi gerą skonį. ;)
  Ačiū!

 9. Reda 

  Argentina/ kaip suprasti `pasakom`? :) `Pasakom`, kad aš klausimus suvedžiau į seksą? Nebūtinai juk… Galima klausti, ar ji skaito Dostojevskį, ar mėgsta kakavą, ar jį yra buvus tokioj nerealioj kontiterijoj Klaipėdoj… :)
  Tiesiog prie temos `daugiau drabužių - mažiau drabužių` yra kiek natūraliau kalbėt apie `nėra drabužių`. :)))
  O kai drabužių nėra, tai galima kalbėt apie Dostojevskį… bet apie jį galima kalbėti ir prieš tai…

 10. Marija 

  Trečia pastraipa - sooo true.
  Apskritai, tavo mintys įdomios ir labai gerai jas pateiki.
  Kvailai skamba, bet turbūt geriau už “fainas blogas”.

 11. deathblow 

  trečioji pastraipa ta baisia tema “šiais laikais moterys pasitenkina tenkindamos vyrus” man patiko.

 12. VaivaPamaiva 

  Man trūksta pastraipos apie tai kokie vyrai yra/turi būti.

 13. Reda 

  Marija, ačiū. :) nieko kvailo, viskas ok.

  deathblow, žmonės visais laikais pasitenkindavo tenkindami vieni kitus. Nepasakyčiau, kad vyrai moteris tenkina mažiau… Arba ne tuos vyrus sutinkate. Moterys moteris irgi tenkina. Tai vadinama draugyste.

  Vaiva, reikės gal vyrams atskirą įrašą sumest…

 14. Vytas 

  lovose keksem ,cia gerai :)

 15. dienamiegok 

  Aš tai vieną personą visąlaik Vilniaus g-vės viduriu vesdavau, taip protestavau prieš jos aukštakulnių nešiojimą. Uoj tvirtai laikydavos…

  O Tavo blog`as man patinka :)

 16. saretas 

  keista tema,BET karsta..i mean, nedaznai viesinama t.aip atvirai…

 17. Reda 

  Vytai, taip. … Kartais. :)))

  dienamiegok/ o kodėl reikėjo protestuoti prieš aukštakulnius? Šiaip Vilniaus gatvė yra visai įveikiama - mane Vytas buvo nusivedęs ant Gedimino kalno. Užlipau, tai dar pati, o žemyn, tai praktiškai nunešt reikėjo. :)

  saretas, rimtai? Karšta tema? Kuo?

 18. dienamiegok 

  Vilniaus gatvė Kaune? Grįsta akmenimis.

 19. Reda 

  aaa. Okej, mūsų Vilniaus gatvė Vilniuj yra visai nieko rimto, bet Pilies gatvė Vilniuj irgi grįsta akmenimis. Kartą mačiau ten merginą, kuri bėgo su aukštakulniais, uber plonu kulnu, apie 10 cm. BĖGO. Tai buvo magiška.

  Tąkart į mane vožėsi kažkoks užsižiopsojęs vaikinas ir aš irgi beveik bėgau, nes jis bėgo iš paskos atsiprašinėdamas. :)))

  Tačiau praeiti Pilies gatve nėra sunku.

 20. dienamiegok 

  Nu iš esmės tas pats. O iš kraštų irgi yra plytelėm išklota, bet ten nesmagu eiti. Eini viduriu, tai bent žinai, kad mindai tuos pačius akmenis, kuriais Napoleono armija žygiavo ir t.t.

 21. drabužėliai 

  hehe, idomios mintys. tikriausiai merginoms skubėt su minimaliais drabužiais neverta.

 22. kll 

  nuogales


Rašyti komentarą