BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Mūzos?

2010-08-03 | Apsakymai, Aš esu tai

Prieš kelis metus, kai naktį keldavausi tam, kad užsirašyčiau kažką genialaus, o su savim visur tampiaus sąsiuvinį prirašytą smulkiu raštu ir kai miegoti eidavau gal tik penktą ryto su šypsena veide, negalėdama sulaukti ateinančios nakties, kad galėčiau vėl glaustytis su klaviatūra… Prieš tuos kelis metus mūzos ir įkvėpimai man atrodė idiotiškai. Pasiteisinimas diletantiškumui, pilkumui, tingumui… ar talento stokai.

Dabar visi lapeliai su smulkiais užrašais ir pastabom sudėti į arbatos dėžutę, guli ten su labai brangių koncertų bilietais, festivalių apyrankėm ir saldalmedžio rutuliuku. Tas sąsiuvinis mėtosi stalčiuj. Vis ketinu suvesti viską į kompiuterį, bet tada man norisi paredaguoti tuos tekstus, o tai baigiasi buku spoksojimu į ekraną, o vėliau skaitinėjimais… Žiūriu į savo pačios kūrybą, prisimenu viską, kas buvo, prisimenu tikrus vardus ir tikrus veidus, tikras nugaras, kurias braižo mano nagai ir galvoju, kad negi čia mano pačios rašyta. Juk gražu. Norėtųsi dar.

Labai norėtųsi.

Šiaip tai aš sau vis randu pasiteisinimų, nes aš juk tokia pavargus, tokia išsisėmus, nes išsimėtė tie, kurie mane įkvepia, nes aš pernelyg laiminga, nes šiuo metu esu labai žemiška, nes…

Nes mūzos tikrai kažkur išėjo.

Arba aš tikrai neturiu talento.

Dar neturiu nuotraukos į temą, tai įdėsiu Suomijos ežerus.

nuotrauka: iš asmeninio archyvo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (13)

 1. rednails 

  Kad turi talentą manau niekas neabejoja :)

 2. alkoholikairnieksai 

  taip taip. taip taip taip. man tas pats. nugaros nugaros. like like;)

 3. proz 

  nu. ir man taip. kad bent jau šiaurės pašvaistė šiąnakt blyksteltų.

 4. arbatajuodoji 

  Na, tu netai, kad turi talentą. Tu turi IŠSKIRTINĮ talentą. Tavo blog’as yra mano atradimas ir sutikčiau Tau mokėti, kad pildytum jį dažniau.

 5. Reda 

  ačiū.
  viskas tvarkosi, vakar rašiau ir šiandien gal baigsiu. arba ryt, bet baigsiu. :)
  geras jausmas.

  o siaube, nereikia man mokėti. :)))

 6. Goda 

  mūziukai mėgsta pasislėpti po lova;]

 7. molisju 

  as taip pamegau tavo irasus, kad galvoje ima bresti mintis, pakviesti Reda kavos… :)

 8. Reda 

  haha, paieškosiu po lova prie progos. :)

  miela, tai prašom kviesti, mano FB nuoroda šone, o mano FB anketoj yra telefono numeris, paštas, skype. žodžiu, mane rasti labai lengva. :)))

 9. Vakarė. 

  Kai prieš kelias dienas mano galvoje vyravo labai panašios mintys, gimė mano Idealusis Vyras. Tikrai geras jausmas, nors dar ir nebaigiau .
  Žinai, pavydžiu tų lapelių su užrašais. Aš rankinėje visad turiu užrašų knygelę ir tušinuką, bet kažkaip vis neužrašau to, kas šauna į galvą. Tada graužiuosi, bandau prisiminti, vėl ką sugalvoju ir vėl neužsirašau. Ir taip tęsiasi, nors negerai, žinau.

 10. Tomas 

  O tai, kad turi daug gerbėjų yra trūkumas ar privalumas?

 11. Reda 

  Gerbėjų? Skaitytojus vadini gerbėjais? Bet kokiu atveju, tai jie privalumas.

  Vyrai gerbėjai… kaip kada. Dažniau labiau trūkumas, nes jei tarp jų atsiranda tas, kuris turi privalumų, tai jis greitai iš gerbėjo statuso pereina į draugo (neturiu galvoj vaikino, šiaip draugo). Tiesą sakant, taip nutinka retai.

 12. Tomas 

  Taip, šiuo atveju skaitytojus vadinu gerbėjais. Ar jie tik priedas prie teksto, ar sugeba tekstą įtakoti jam dar net neprasidėjus?

 13. Reda 

  Kas čia per analizė?..
  Jeigu labai domina, tai siūlau geriau parašyt man į FaceBook.

  Skaitytojai turi tam tikrą svorį, bet ne visad, bet aš apie tai nekalbėsiu.


Rašyti komentarą