BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

(Ne)maži džiaugsmai

2012-10-17 | Kasdieniška

Prisimenat, kai pasakojau apie tokią prancūzo knygą, kurioje jis rašo trumpas istorijas apie dalykus, kurie jam teikia laimės? Knygą skaičiau prieš kokius keturis metus, dabar nerandu to įrašo, kuriame ją minėjau, bet man iki šiol labiausiai įsiminė pasakojimai apie tai, kaip rasotoje žolėje šlampa medžiaginiai bateliai ir kaip gera dalintis banana split. Suprantat? Tokie nedideli dalykai, kurie sudaro tuos globaliuosius - meilę, draugystę, gėrėjimąsi gamta ar patogų gyvenimą.

Šiandien, po sunkios darbo dienos, ėjau apsipirkti, pasiėmiau karamelinės kavos išsinešimui ir grįžau namo. Važiuodama troleibusu prisiminiau, kad neseniai galvojau apie mano mažąsias smulkmenas, kurios man sudaro globaliuosius dalykus…

Supratau, kad labai gera eiti vakarieniauti su mama ir sumokėti. Ne todėl, kad mama neturėtų pinigų, o tiesiog todėl, kad galiu. Todėl, kad esu finansiškai nepriklausoma ir man malonu pavaišinti mylimą žmogų.

Ir labai gera užmigti vyro glėbyje, tada, kai jau blankiai suvoki aplinką, nebegalvoji apie romantiką, o tiesiog grimzti į miegą ir tų didelių rankų svoris truputį slegia.

Smagu po ilgo nesimatymo susitikti su broliu ir kalbėtis apie darbą, draugų santuokas, blankiai prisiminti mokyklą, o laiko kitam susitikimui ieškoti dienotvarkėse. Smagu suprasti, kad visi suaugom, kad kuriamės savo gyvenimus ir visiems sekasi neblogai.

Miela žinoti vietą, kurioje verda neįtikėtinai gerą espresso, tokį sodrų ir tirštą, ne kartų, o grynos kavos skonio, kuris dar kurį laiką jaučias ant dantų ir kažkur gerklės gilumoj. O labai gražus barista tave pagiria, kai atsisakai cukraus ir šypsodamasis įpila stiklinę vandens.

Ir dar gera dabar perskaityti šitą tekstą ir tikėtis, kad jūs pradėjote galvoti apie savo smulkmenas. Tikiuosi, kad pradėjote.

Paveiksliukas: weheartit.com

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (8)

 1. Greta 

  Gal pasidalintum gerojo espresso vieta?

 2. Reda 

  Šviežia Kava tinklo kavinėj, Gedimino pr. ir Kudirkos gatvės, Vilniuje. Renovuoto Pirklių Klubo pastato kampe.

 3. M 

  aš sustojau ties vyro glėbiu, nes apie tai galvoti malonu. kaip jiems nenutiprsta rankos?

 4. Ideas 

  Taip giliai atsidusau.

  Jep smulkius dalykus reikia ..mylėti

 5. asarti 

  Sis irasas yra butent tai, ko man reikejo! Reikia persismelkti optimizmu ir graziais mazais dalykais, kai dienos tokios niurios ir taip truksta sviesos… :) aciu!

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 6. Reda 

  M, manau, kad nutirpsta, taip, kaip ir mums kartais sunku išlaikyti tas jų rankas ar kiek sunkiau kvėpuot, kai jie padeda galvą tau ant krūtinės. Bet juk nieko nesakom… Ir jie nesako. :)

 7. Vakarė 

  Aš irgi užstrigau ties vyro glėbiu. Ir tikrai pradėjau šypsotis po šio įrašo. :)

 8. Kosmetikos blogas 

  Kaip sunku būtų gyventi be tų mažyčių mielų smulkmenų… :)


Rašyti komentarą