BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Nenoriu rašyti.

2011-08-21 | Aš esu tai

Aš labai noriu jums kažką parašyti, labiau noriu kažką parašyti pati sau… Ar savo vyrams, savo draugams, savo nuotykiams ir savo naktims. Bet tegaliu mestelėti lakoniškų smulkmenų, nes mano emocijos labai lakoniškos. Aš tiesiog pavargstu darbe, tiesiog išgeriu stiklą, tiesiog nusiperku naujų drabužių - jokios metafizikos ar poezijos.

Norėjau bent jau susivesti senus tekstus (daug kas popieriuj - man tai anuomet atrodė tikriau), juos suredaguoti, bet, pirmiausia, išsigandau. Žinau, kad juos rašydama turėjau daug emocinio krūviu ir žinau, kad jie geri. Gal niekada tokių gerų nebeparašysiu. O penktadienį kalbėjau su vienu draugu ir mudu nusprendėm, kad redagavimas atima jausmą - nes kada personifikuoji savo emociją, tai tavo darbas, žinoma, netobulas. Bet ir tavo emocija negalėjo būti tobula - ji nebuvo vientisa, tavo ašaros pynėsi su susižavėjimo kupinais dūsavimais, o pyktį lydėjo prisimerkusios akys…

Imsi ir techniškai atliksi idealiai, kiti gal džiaugtis, o tu nuo savo darbo ir nuo prisiminimų, kuriuos jis neša nutolsi. Liūdna.

Todėl ir nedarau nieko. Laukiu įkvėpimų, laukiu, kol bus verta, kol galėsiu puse lūpų šypsotis užuominomis pasakodama tai, kas man gniaužia kvapą.

Bet… Nors man sakė, kad jeigu aš nerašau ar negaliu rašyti, tai gal visai neverta… Aš manau, kad verta. Kad bus verta. Tiesiog ne šiandien.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (5)

 1. deathblow 

  man gaila, kad nebesugebu rašyti eilėraščių. suprantu, kad prasti būdavo tie mano eilėraščiai, bet užtat kokia rašymo nuotaika būdavo! tai euforija, tai duobė, tai šviesa, tai tamsa.. visa jausmų vaivorykštė plyksteldavo, kai sėsdavau rašyti eilėraščio ;) egoicentriška ir egoistiška, ir net kvaila, aišku, bet vis tiek pasiilgstu to rašymo.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 2. Reda 

  kad tu ir be eilėraščių nuostabiai rašai. :)

 3. deathblow 

  ačiū už tokį didelį komplimentą-padrąsinimą, labai netikėta.

 4. Reda 

  kodėl netikėta? :)

  man tu taip lengvai, įtaigiai ir artimai rašai. Aš skaitau ir įsivaizduoju, kad vaikštau tau iš paskos. Net nereikia įsivaizduoti - tavo tekstai natūraliai vedžiojasi mane už rankos.

 5. deathblow 

  dabar jau visai išraudau kaip mergaitė ;)


Rašyti komentarą