BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

NeNuTaiJo

2011-06-22 | Kasdieniška

Esu durna. Guliu lovoj. Nusilakavau nagus mėlynai. Nebuvau darbe, nes dirbu iš namų ir mokausi. Taip taupau savo laiką. Šiandien pažiūrėjau „Aš myliu Lietuvą“. Jūtubėj, nes TV mūsų namuose naudojamas tik zilitonui prijungti. Jie durnesni net už mane.

Visiška demotyvacija. Norėčiau, kad būtų žiema. Ir daug sniego ir aš galėčiau avėti savo mėlynus žieminius kablus. Galite susidaryti įspūdį, kad man labai patinka mėlyna spalva, bet man labiausiai patinka violetinė. Lietuvių mokytoja sakė, kad violetinė yra senmergių spalva. Būtent todėl norėčiau skubiai ištekėti. V padlu vat taip.

Kai vakar updeitinau savo feisbuką įsirašydama naują darbą, tai kopinau citatą iš savo straipsnio. Citata buvo: „Sex Sells“. Ir viskas atrodė maždaug: jūsų darbo vieta: UAB „Sex Sells“. Kodėl Reda taip elgėsi? Nes Reda nemoka uždėti lietuviškų kabučių naudojantis laptopo klaviatūra, o ji labai myli Lietuvą.

Reda daug ką labai myli, bet jos niekas šiuo metu nemyli, liepia mokytis, dirbti ir palieka vieną namie. Einu išgersiu kavos su savo sužadėtiniu nr. du. Nesakysiu, kas yra pirmas, bet jo akys gražios. O nr. du yra mano kompas.

Tai lyja dabar, ane? Tai tipo aš dabar neisiu kavos. NeNuTaiFaina. Beje, prieš porą dienų per lietų fotkinausi su labai mielu fotografu ir labai labai lijo, bet buvo labai labai smagu. Žinoma, jeigu dabar išeisiu į lietų, tai turiu įtarimą, kad smagu nebus.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (6)

 1. Reda 

  išėjau. geriu kavą kofo kampe su sužadėtiniu, bet jis vapščė negeria. niekada. jaučiuosi našlaitė tam savo kampe.

 2. Vakarė 

  O labai fainas nuotraukas paviešinsi? :}}

  P.S. Išbandyk įspaudus Alt surinkt 0,1,3,2 arba 0,1,4,7. Magija beveik. :}}}

 3. Viskas arba Nieko 

  :}}}}}

 4. Reda 

  Vakare, jos bus prie straipsnio 370. Bet paviešinsiu feisbuke čiuju, kai gausiu. reiks gal brūkštelt labai labai fainam fotografui. :>

 5. Reda 

  P.S. bet tai randat jūs ką laikint… šitas įrašas gi nieko gero. ar jūs čia mane šitiek mylit?

 6. Vakarė 

  Mylim, Reda, mylim. Ir nežinau, kaip kitiem 12 žmonių, bet man tai šypseną sukėlė šis įrašas. Žinai, gi smagu, kai kitiems nesiseka. (juokauju, žinoma) :}}


Rašyti komentarą