BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Nier, kū daryc.

2009-08-17 | Kasdieniška

No.Dream.Start.Work.Go.NY.

No.Dream.Start.Work.Go.NY.

Man jau mokykloj buvo klaikiai nuobodu. Neįtikėtinai. Ten sukiodavaus ir juokdavaus vien dėl krūvos draugelių su kuriais susitikdavom parūkyt be penkiolikos aštuonios. Ir aš visad vėluodavau arba ateidavau labai per anksti. Universitetas man atrodė, kaip nauja perspektyva, bet tiesa ta, kad ten mažai kas keičiasi. Taip, mano nepilnamečiai skaitytojai, jeigu jūs džiūgaudami laukiate dienos, kai iš savo mokyklinių popiergalių galėsite kurti laužą, tai galite iš anksto pradėti džiūgauti dėl universitetinių popiergalių laužo.

Žinoma, universitete smagu tiems, kurių tėvai laikė juos prirakinę prie lovų, nes barake galima žiauriai nusitašyt, parsitempti kokį kaimietį iš gretimo kambario ir duodi vaizdų savo kambariokėms. Ir nebijoti, kad tėvas prilups ar neapmokės mobiljako sąskaitos.

Aš kategoriškai prieštarausiu, jeigu sakysite, kad mokykla ir universitetas yra vieta išsilavinimui gauti. Netiesa, Lietuvoj tai vietos, kuriose sėkmingai prastūmus laiką ir kartais vartant knygas yra išrašomas popieriaus lapelis. Brangus. Ir ekskliuzyvinis, nes šiais laikais tokio bet kur jau nebe nusipirksi.

Aš nerašau mokslinio tiriamojo darbo, nes jis visiškai neturi prasmės, visi matavimai yra klaikiai neprofesionalūs, aš lygiai taip pat sėkmingai, į tokias pat betiksles lenteles galėčiau suvedinėti savo antakių plaukelių ilgį, kuris niekam nerūpi.

Man tikrai nepatinka Lietuvos švietimo sistema.

Ir čia tikrai nier, kū daryc.

Noriu gyvent su Naujokaičiu NYC ir žiūrėt, kaip jis daužo būgnus, o jeigu jis būtų gražus ir jaunesnis (arba labai gražus), tai aš už jo ištekėčiau.

Nuotrauka: Viktor&Rolf.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (10)

 1. Alastarr 

  velniias…as busima studente…;p

 2. vetytaametyta 

  +1)
  p.s. o kas tas Naujokaitis? :-)

 3. Reda 

  Naujokaitis yra toks krutas dziazistas, kuris daro tokius fluxus pasirodymus ir dirba su Jonu Meku.
  ir nesioja megztini isvirksciai.

 4. egile 

  tikra gryniausia tiesa….

 5. Tadas 

  Lietuvai universitetų nereikia užtenka profkių ir kolegijų.

 6. ALGdas 

  Ką kalbi, Tadai,- Lietuvai universitetų nereikia.
  O latviam, o estam, o danam, norvegam, švedam… O LIETUVAI?!

 7. vetytaametyta 

  Geda man :-) as zinojau tik 1 naujokaiti, autolenktynininka (http://www.autopilotas.com/2007/05/27/nerijus-naujokaitis-triumfavo-europos-kroso-cempionate/)… galvoju, prie ko jis cia.. (ir buvau teisi, - googlas pirmiausia meta muzikanta..
  itariau, kad mano kulturinese ziniose yra spragu :-DDD
  na bet pasiguosiu banaliu “kol gyveni, tol mokausi…” :-D

 8. Reda 

  Lietuvai reikia vieno ar dvieju valstybiniu (privatus tegul kiekvienoj tarpuvartej klesti), bet geru universitetu i kuriuos butu galima deti daug lesu ir tada aukstasis mokslas Lietuvoje bus kazko vertas, nes dabar `aukstasis mokslas Lietuvoje` yra priezodis, kuri studentai vartoja, kai tarkim bibliotekoje neuztenka knygu, arba tenka dirbti su taip trukciojanciu mikroskopu, kad isejus is laboratorijos norisi su kirviu per zmoniu galvas prasinest. :)
  arba kai tu mokaisi, bet, deja, neislaikai, o kursiokas nusiraso gauna 8 ir nemoka uz moksla. Destytojas tuo metu tarkim skaito laikrasti.

  As ir pati nezinau, kas pr Naujokaitis, kol nebuvau jo pasirodyme. ir nezinau dar daugybes dalyku, bet si bei ta zinau ir noriu zinoti daugiau, o tai svarbiausia.
  vat dabar suzinojau dar vieno autolenktynininko pavarde. ;)

 9. Vyts 

  kas rašo šitas nsm ?..

 10. Reda 

  Tai autore ciuju, nuovokusis zmogau.


Rašyti komentarą