BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Nr. 7

2011-01-21 | Aplinka

Norėčiau pradėti nuo to, kad lakuojuosi nagus. Ir spausdinu klaikiai lėtai, nes mane ištinka isterija, jeigu sugadintą nagą tenka perlakuoti. Tikiuosi, kad technologijos artimiausiu metu pažengs tiek, kad būtų galima nusilakuoti nagą sodria spalva vienu sluoksniu. Aš lakuojuos jau trečią juodo blizgančio lako sluoksnį.

Prieš lakuodamasi nagus varčiau tinklaraščius norėdama išrinkti paskutinį žmogų, kuriam perduosiu savo apdovanojimą ir užėjau čia. Visų pirma, tai tiesiog privalu pasirinkti vyrą, kuris rašo asmeninį tinklaraštį. Reta! O ir šiaip, pirmą kartą po labai ilgo laiko perskaičiau visus įrašus (taip, jų nedaug, bet žinant mano nesugebėjimą susikaupti tokiems dalykams ir absoliutų nelojalumą nepažįstamiems žmonėms… čia didelės meilės išraiška). Tinklaraštį rašo vaikinas, kažkur buvau užtikus, kad jam 20 metų ir tai priverčia suabejoti rašliavos realumu, bet sukurtas fantastiškai žavus tipažas. Vaikinas, kuris truputį nusivylė meile ir ta proga dulkina daug merginų, labai savim pasitiki, gyvena sau laisvai ir linksmai, spontaniškai važinėja naktim prie jūros. Žinoma, kad jis patinka vyrams, nes visad įdomu paklausyt apie svetimas lovas (ypač tas, kurios juda dažniau nei jų pačių) ir, žinoma, kad jis patinka moterims, nes jos turi fetišą blogiems berniukams. Ir mergina skaitydama mano, kad ji bus ta vienintelė, kuriai pavyks paglostyti jam galvą taip, kad jis tupės jai prie kojų kaip koks gražus ir išdidus, bet visiškai ištikimas greihundas ir į lovą neš turkish delight.

Jums, žinoma, įdomi mano pozicija? Aš, manau, kad net jeigu šis tinklaraštis fiktyvus (tiesą sakant, manau, kad fiktyvus, bent jau didžioji dalis, bet nežaisiu savo mėgstamo analizės ir motyvų žaidimo viešai), tai jo sukurtas vyras yra smagus - toks lengvabūdiškas, mėgaujasi gyvenimu, bet turi ir truputį košės galvoj, truputį analizuoja save ir aplinką, kartais susimąsto, o kartais vėl puola į naktį ir daužo stalus baruose.

Dar smagiau tai, kad jį tokiu pavertė moterys. Ir išgydyt nuo to jį gali tik moteris.

nuotrauka: iš dabar vykstančios vyrų mados savaitės. Trussardi finalas. Fotografuota: jak & jil.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (4)

 1. E 

  “Dar smagiau tai, kad jį tokiu pavertė moterys. Ir išgydyt nuo to jį gali tik moteris”. Kartais malonu galvoti, kad tik moteris gali isgelbeti vyra, nes realybe per daug skaudi - tokiu ji paverte tik jis pats ir toki zmogu isgelbeti gali tik jis pats, nes narkomanu (butu tai tikros narkotines medziagos ar moterys) tampama dazniausiai savo noru. Tas vadinamasis moteru fetisas blogiems berniukams irgi viso labo tokia pati liga kaip tokiu berniuku potraukis vienadieniams ir tustiems santykiams (toks toki suranda?). Matyt beda, kad visuomeneje idealizuojami vyrai ieskantys tik nuotykiu ir moterys bandancios savo pernelyg didele meile juos isgelbeti. Bet ar is tiesu tokie priklausomi zmones ir ju gyvenimas zavus ir idomus? Nebent kaip raides ekrane ar ant popieriaus lapo.

 2. Reda 

  Nevisai sutinku, aš manau, kad aplinkybės gyvenime tikrai daug lemia ir jeigu žmogus yra silpnesnio charakterio, tai jam didelę įtaką darys kiti žmonės - tėvai, draugai, moterys…
  Man atrodo, kad nėra nieko absoliutaus - negalima būti vienas pats kaltas, negali būti kalti visi aplink.
  Dėl tam tikrų merginų poreikio auklėti, o tam tikrų vaikinų poreikio dulkinti viską, tai sutinku - tam tikrų problemų (nežinau, ar teisinga sakyt problemų, dažnai visai tai nėra problema), matyt, turi ir vieni, ir kiti.
  Dėl žavaus ir įdomaus… Tikriausiai, kad iš šono žavu, bet retas, kuris keistų savo ramią būtį ir pastovius santykius į kažką tokio.
  Šiaip kiekvienam savo turbūt…

  O jeigu aš jau taip visai nuoširdžiai kalbėčiau, tai aš už abipusę partnerystę - asmeniškai aš neturiu poreikio nuolat kažką auklėti, mokyti ir bandyti keisti. O kas liečia blogus berniukus ir palaidą gyvenimą, tai man patinka žmonės, kurių reikalavimai aukšti. Kai reikalavimai aukšti, tai labai palaidai gyvent neišeina.

  Šiaip puikus komentaras! Smagi įžvalga ir privertė mane pagalvot. Jėga! :)

 3. E 

  Gal as kiek ir grieztokai nuskambejau pirmam savo komentare, bet matyt nepailstamai noriu tiketi ir tikiu tuo, kad didzioji dauguma zmoniu gali gyvenime padaryti labai daug vien tik savo noro ir valios jega – issikapstyti is liguistu potraukiu, siekti savo svajoniu, buti laimingais. Todel ir sakau, kad labai daug kas priklauso nuo musu paciu. Tikrai sutinku, kad kiekvieno gyvenimo aplinkybes irgi daug ka duoda, kartais jos vel ir vel iklampina ten is kur noretum issivaduot. Taciau zmogu formuoja ne vien tik aplinka, bet ir jo paties mastymas. O mastyma galima ismokti pakeisti, tik zinoma, tai kainuoja pakankamai daug jegu ir noro ir nors tokios pastangos tikrai atsiperka per tam tikra laika, bet tai niekada neprilygs priklausomybes siulomam lengvai prieinamam ir greitam ir tuo metu beskausmiam malonumui (kad ir kaip, tai kenktu jeigu paziuretume siek tiek toliau nei tas momentas). O dar kai tas trumpalaikis malonumas labai naudingas (ypac finansiskai – paprastai viena priklausomybe kaip ir beda nevaiksto ir pasiima kitas “drauges” uz parankiu) kitiems zmonems, tai tada tampa aisku, kodel tiek nedaug zmoniu is tiesu sugeba islipt is visokiu “kosiu”. Jau jauciu, kad nukrypau truputeli toliau nei blogieji berniukai ir ju satyrizmas (vyriskoji nimfomanija), tai gal cia ir sustosiu. Tavo irasas tikrai uzkabino man pakankamai idomia tema ir man smagu buvo issakyt savo nuomone ir isklausyti (perskaityti) taviske, ypac kai ji truputeli skiriasi nuo mano (nors matyt ir as jei rasyciau dar toliau, tai prieiciau ta pacia isvada, kad is esmes nieko nera absoliutaus sitam gyvenime).

 4. Reda 

  Visiškai sutinku, kad labai daug lemia asmeninė valia ir požiūris, tavo paties įdirbis, bet asmens valia labai priklauso nuo to, ką jis gauna pačioj pradžioj, nuo to, kokioj šeimoj auga. Tad kartais žinai… Bepigu kalbėt… Nes tikrai ne visi gauna tą „pradinį įnašą“. :)

  Bet iš principo, tai sutinku.

  O kas liečia priklausomybes ir „košes“. Aš iš principo manau, akd priklausomybės kyla ne vien iš valios silpnumo, bet ir dėl išsilavinimo ir kultūros stokos. Tie patys narkotikai ar alkoholis nėra didžiausia blogybė, jeigu žmogus turi saiką, o saikas priklauso nuo kultūros.


Rašyti komentarą