BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

O kaip vieniša, o nupirkit man kavos.

2009-06-19 | Kasdieniška

Dabar geriu pusrytinę kavą su pienu ir atsiverčiau blogas.lt, kad paieškočiau įkvėpimų, kadangi mano skaitomi mados blogai dar nespėjo atsinaujinti, o delfio.lt kriminalus ir zviazdų čiulpimo ypatybes aš esu linkusi trumparegiškai pamiršti.

Ką jūs man duodate čia? Ogi krūvą salapionių apie savo vienatvę, kaip jums reikia boyfriendų ir girlfriendžių, kokie jūs gražūs ir protingi, ir kaip jūs nesuprantate, kodėl, o kodėl šitaip nutiko būtent jums?.. Kodėl jūs neturite V&R „Antidote“ kvepiančuų marškinių, kuriuos galėtumėte laistyti ašarom, kol jūsų brangusis kedens jums plaukučius.

Liūdna! Gal pakelkit subines nuo kompų ir užuot klaviatūra barškinę savo veblenimus išeikit į miestą, pakalbėkit su žmonėm, nusipirkit trumpą suknelę, arba tuos aptemptus vyriškus džinsus iki kauliuko (ohh for brit pop - rock). Žibėkit ir ta kava jums pati subėgs į porcelianinius puodelius su katėm.

Ohh for brit pop - rock.

Ohh for brit pop - rock.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (5)

 1. 1ndre 

  tavo vienos blog’ai čia verti dėmesio.

 2. Reda 

  ironija? Nes net aš tiek nelinkus susireikšminti. :)

 3. CatOnAWindowsill 

  Ir aš drįsčiau manyti, kad vis tik tai ironija ;>

 4. laura 

  verta demesio!

 5. pandemonium 

  ironiška tai, kad raginama nebarškint klaviatūros ir nekankint kompiuterio, tačiau norint tai parašyt reikėjo… :)


Rašyti komentarą